Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Bitwy
Autor Wiadomość
darkzeus 
KingerMan



Wiek: 28
Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 78
Wysłany: 2008-08-23, 21:27   

Skoro wam ta Balistyka nic nie daje, to idzcie w inna umiejetnosc ;p chociazby pierwsza pomoc, czasami sie przydaje ^_^

Z pewnej bardzo naturalnej przyczyny opis został SKASOWANY. Jeśli pomogłem, Gość , daj mi +, nie pogniewam sie ;p
 
Morhad


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 459
Wysłany: 2008-08-23, 21:31   

Raczej rzadko i ile życia przywróci? 100? Przy dużych armiach to nic i lepiej w inną umiejętność zainwestować.



WISŁA KRAKÓW!!!
 
darkzeus 
KingerMan



Wiek: 28
Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 78
Wysłany: 2008-08-23, 21:37   

No właśnie, jednak pierwsza pomoc jest bardziej uzyteczna niz balistyka xp, ja tam bym wolał juz w dowodzenie wladowac ^^

Z pewnej bardzo naturalnej przyczyny opis został SKASOWANY. Jeśli pomogłem, Gość , daj mi +, nie pogniewam sie ;p
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-08-23, 21:56   

Grałem Cytadelą bez balistyki. I już wiem na pewno, że to nie ma sensu. Czarami braku umiejętności albo nie nadrobisz albo przeznaczysz niepotrzebnie czary, które można wykorzystać lepiej. Potęga ofensywna tego zamku chodzi i nie jest za szybka. Łucznikiem wroga z zamku nie wywabisz bo jest jeden i to na drugim levelu. Ważki i Wiwerny muszą mieć wsparcie bo się je za szybko straci. A głupotą jest opierać szturm na Ważkach. Brać czy nie brać balistyki tym zamkiem? Jasne, że brać. Ja tylko pytałem czy można ją jakoś ulepszyć. Bo nie ma na nią ani artów ani bonusów (jak w przypadku balisty). Nie można? No to po sprawie :-)

[ Dodano: 2008-08-23, 21:59 ]
Pierwsza pomoc- jednak nie. Jedynie Hydrę warto leczyć. A staram się pomijać umiejętności, które pomagają tylko jednej jednostce.
 
darkzeus 
KingerMan



Wiek: 28
Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 78
Wysłany: 2008-08-23, 22:12   

to daj grupowa modlitwe i bedzie git majonez xD

Z pewnej bardzo naturalnej przyczyny opis został SKASOWANY. Jeśli pomogłem, Gość , daj mi +, nie pogniewam sie ;p
 
zlatan 



Pomógł: 9 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 1163
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: 2008-08-23, 22:37   

A to grupową modlitwą można rozwalać mury?
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-08-23, 22:38   

No właśnie. A żeby to zrobić muszę mieć otwarte drzwi.
I art do speeda. Bez tego artu Hydrze nawet na haste brakuje jednego heksa by dojść do jednostki. A Wiwernie brakuje tego jednego heksa bez przyspieszenia (albo blessa). Taki niby mało ważny art jak naszyjnik przyspieszenia, w skrzyni można go znaleźć. Ale dla Cytadeli on ma wartość miecza sprawiedliwości
Aha. I bless trudno znaleźć. Jeśli go mam- używam na okrągło.
 
darkzeus 
KingerMan



Wiek: 28
Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 78
Wysłany: 2008-08-24, 09:23   

i prawidłowo robisz ;p
jak ja w to gralem to wolnymi jednostkami oslanialem strzelajace, rzucalem zaklecia ofensywne i tymi silniejszymi nacieralem na wroga, no i wygrywalem... ale ja zawsze duzo zaklec posiadalem, nie wiedzac czemu xd

Z pewnej bardzo naturalnej przyczyny opis został SKASOWANY. Jeśli pomogłem, Gość , daj mi +, nie pogniewam sie ;p
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-08-30, 02:22   

Za piętnastym podejściem wygrałem bitwę bez strat. Już mnie szlag trafiał, ale się udało. Pomogło oślepienie na Królewskie Nagi, a potem użyty specjalnie z ich powodu mass slow.
No i powstrzymanie kontry Hydry. Potem następne atakująca jednostka dostaje mniejszą kontrę. Miałem fatalne czary. Bez shield i stone skin Cytadela ma kłopot.
A te czary Dżinna potrafią wkurzyć. Raz wylosował przyspieszenie na Nagi. Ałaa! Bolało.
To też pokazuje jak ja dzięki temu zamkowi nauczyłem się szanować jednostki. Nie ma mięsa armatniego. Każdy żołnierz się liczy. I każdą bitwę należy tak rozgrywać by żołnierzy nie stracić. Inaczej pośrednie wygrane potyczki okażą się sukcesami mocno pyrrusowymi.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 6 z 6
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group