Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Krajowa sieć zamiast internetu/"Czysty internet"
Autor Wiadomość
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2012-09-24, 23:02   Krajowa sieć zamiast internetu/"Czysty internet"

Tutaj info -> http://di.com.pl/news/465...uje_Google.html

Co wy na to?
Jak myślicie, czy inne kraje mogą rzeczywiście porozdzielać internet na sieci krajowe dopuszczające tylko określone treści?
Wg. mnie jest to (niestety) całkiem realne.
Albo to, albo w życie zacznie wchodzić inicjatywa "Czysty internet".

Antypiraci i organizacje typu ZPAV etc. nie rozumieją, że tak naprawdę piractwo potrafi napędzać sprzedać. Wiem, że zaś o tym spamuję, ale MLP jest jednym z lepszych przykładów. Gdyby nie łatwość obejrzenia kuców na yt, to nie miały by one takiej popularności i bronies nie kupowali by zabawek. Swoją drogą Hołdys bardzo psioczył na piractwo i szczerze mówiąc... wątpię, żeby ktoś szukał utworów tego "nawróconego pirata", ale cholera... ja go tak naprawdę wcześniej wcale nie kojarzyłem :mrgreen: Po przesłuchaniu kilku jego utworów rozumiem dlaczego.

Wracając do tematu...
Co o tym sądzicie? Wg. was jest to możliwe? (Krajowe sieci z tylko wybranymi dozwolonymi treściami lub wejście w życie inicjatywy "Czysty internet" ? ) : )
Zapraszam do dyskusji...

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Player 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 299
Wysłany: 2012-09-25, 00:21   

Myślę, że nie jest to zbyt prawdopodobny scenariusz dla naszego kraju, gdyż żyjemy po tej bardziej demokratycznej stronie globu i raczej wszystko idzie w kierunku liberalizacji, a nie wprowadzania jakichś dziwnych restrykcji i gnębienia obywateli.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group