Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Woodstock 2012
Autor Wiadomość
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-07-29, 04:56   Woodstock 2012

Pierwszy raz w tym roku będę obecny, mają grać In Extremo i Sabaton. Ktoś się wybiera jeszcze?


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2012-07-29, 10:24   

ale po co nowy temat? są tematy o muzyce
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-07-29, 13:17   

No a po to, że jakby się ktoś wybrał, to można by się gdzieś tam umówić, na Woodstocku muzyka to raczej rzecz drugorzędna.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2012-07-29, 13:28   

Pierwszorzędny jest sex i narkotyki :D

 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2012-07-29, 13:33   

Co do Woodstocku to dziwi mnie jedna rzecz. Na sam festiwal ściąga ~700 tys. ludzi. A tymczasem pojawiają się na nim głównie mało znane, niszowe zespoły. Zaryzykuję stwierdzenie, że bardziej prestiżowy program mają juwenalia lubelskie (tymczasem w Lublinie mieszka nieco ponad 400 tys. ludzi w tym czasie, ciekawe, ilu z nich chodzi na te koncerty?).
Dla mnie to trochę dziwne.
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2012-07-29, 14:02   

no spoko yarzapp, ale mozna sie rownie dobrze umówić w temacie o muzyce

wynocha pionku, nie wiem skąd masz moda
Ostatnio zmieniony przez Malekith 2012-07-29, 15:34, w całości zmieniany 4 razy  
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-08-06, 10:47   

No i wróciłem z mojego pierwszego Przystanku Woodstock i podzielę się mniej więcej wrażeniami. Od razu muszę powiedzieć, że wrócę tam jeszcze na pewno, zabawa była przednia i nawet koszmarny powrót wypchanym po brzegi pociągiem nie zamazał pozytywnego wrażenia. Atmosfera tam panująca jest jedyna w swoim rodzaju, setki tysięcy ludzi, nikt się nie awanturuje, piwo jest, jak na taki festiwal, tanie (i kiepskie niestety, no ale na to już nic nie poradzę, zawsze można przyjechać ze swoim), fajne zespoły przyjeżdżają grać, praktycznie za darmo. No i w tym roku najlepiej zagrali In Extremo. Sabaton i Elektryczne Gitary świetne koncerty. Bardzo podobał mi się również koncert Machine Head, mimo, że nie jest to mój gatunek muzyki.
Gardło mi zupełnie wysiadło, ledwo jestem w stanie mówić i to jest chyba najlepszy dowód tego, że warto tam wrócić.
Jeśli ktoś jeszcze nie był, to serdecznie polecam, niezapomniane wrażenia. Jak dojdę już trochę do siebie (bo na razie wegetuję w pracy), to napiszę coś więcej.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group