Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Test Szare Elfy vs. Beholdery
Autor Wiadomość
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-11-03, 13:38   

Ja też wolę elfy ale zwykle dużo z nich nie zostaje chyba że mamy sporo many i wskrzeszenie inaczej bywa ciężko. Grając bastionem to praktycznie przy każdym ataku na zamek wieżyczki trzaskają nam w elfy, tracimy po 6-15 i po kilku takich walkach nie zostaje ich zbyt wiele.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-11-03, 14:34   

mikus773 napisał/a:
Grając bastionem to praktycznie przy każdym ataku na zamek wieżyczki trzaskają nam w elfy, tracimy po 6-15 i po kilku takich walkach nie zostaje ich zbyt wiele.

Przecież rozwiązanie tego problemu jest banalne - nie brać elfów przy ataku na zamek. Można? Można.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-11-03, 14:41   

Tak, tylko jak popierdzielasz na Xl'ce to nie zawsze jest gdzie te elfy zostawić, nie zawsze masz ze sobą przydupasa czy zamek w pobliżu zresztą zostawiając w innym zamku straciłbyś trochę czasu

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-11-03, 14:48   

mikus773 napisał/a:
nie zawsze masz ze sobą przydupasa

Nie wiem, jak ty, ja zawsze mam komu wojsko oddać, i wcale nie muszę na to marnować choćby kilku kratek ruchu.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-11-03, 14:53   

Bo grasz online i masz tych bohaterów, ja gram singla i na Xlkach często nie opłaca mi się w późniejszym etapie aby biegał ze mną przydupas bo albo nie ma logistyki i się wlecze albo ja śmigam wrotami.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2011-11-03, 17:50   

yarzapp napisał/a:
Przecież rozwiązanie tego problemu jest banalne - nie brać elfów przy ataku na zamek. Można? Można.
Nie wiem czy można. W grze z kompem prowadzi się prawdziwe oblężenia, takie o których gracze multi nie myślą, bo toczą walki na otwartym terenie. Branie Elfów na atak miasta to samobójstwo, bo straty są ogromne, ale z drugiej strony jak ich nie weźmiemy to czym odbić miasto? Pegazami i kilkoma Smokami? Nie musi być duża armia za murami, aby sprawiła kłopoty.
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2011-11-03, 18:34   

Paweł napisał/a:
Branie Elfów na atak miasta to samobójstwo

Ale w single nie tak trudno zdobyć wskrzeszenie.
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2011-11-03, 18:48   

Leance napisał/a:
Ale w single nie tak trudno zdobyć wskrzeszenie.
Szanse na zdobycie tego zaklęcia są takie same jak w multi. Nie wiem dlaczego uważasz, że na singlu łatwiej jest o wskrzeszanie.
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2011-11-03, 19:03   

Paweł napisał/a:
Szanse na zdobycie tego zaklęcia są takie same jak w multi. Nie wiem dlaczego uważasz, że na singlu łatwiej jest o wskrzeszanie.

Grając na Xl przejmuje się wiele miast, większa szansa, że w którymś w końcu to się trafi.
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-11-03, 19:14   

Paweł napisał/a:
W grze z kompem prowadzi się prawdziwe oblężenia, takie o których gracze multi nie myślą, bo toczą walki na otwartym terenie.

Mylisz się Pawle, 8mm6, Mininostalgię i kilka podobnych templi gra się z kompami i jakoś nie ma kłopotu, o którym mówisz, czasem komp zje jakiegoś szczura, ale nie sprawia raczej kłopotów.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2011-11-03, 19:32   

Leance napisał/a:
Grając na Xl przejmuje się wiele miast, większa szansa, że w którymś w końcu to się trafi.
Zanim przejmie się odpowiednią ilość miast i postawi 4lv magii to Elfów może już nie być.
yarzapp napisał/a:
Mylisz się Pawle, 8mm6, Mininostalgię i kilka podobnych templi gra się z kompami i jakoś nie ma kłopotu, o którym mówisz, czasem komp zje jakiegoś szczura, ale nie sprawia raczej kłopotów.
Bo kompy nie są tam po to, aby stwarzać kłopoty. Na templach gra się schematycznie i podobnie za każdym razem, zna się rozmieszczenie stref i mniej więcej wiadomo gdzie trzeba iść. Szybko znajduje się przeciwnika i szybko się go niszczy, bo nawet nie zdąży dobrze zacząć grać. Armii prawie nie ma, a i zamku pewnie też nie posiada - w takiej sytuacji oblężenie nie jest tak groźne.
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-11-03, 19:37   

Ja tam wolę sobie podkisić kompa i podbić go jakoś pod koniec drugiego tygodnia, niż szturmować od razu. W tym czasie mogę np. pójść do TZ.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 4 z 4
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group