Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat «» Następny temat
Seria Fallout
Autor Wiadomość
Vvornth 


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 238
Wysłany: 2011-03-09, 13:35   

Tak jak napisałem w poprzednim poście, używam Fast Shot grając postaciami posługującymi się bronią ciężką. Wtedy i tak nie używamy przycelowania, bo strzelamy tylko seriami, więc tak naprawdę nic nie tracimy, a każdy strzał zużywa o jeden punkt akcji mniej ;-) . Dla innych typów postaci ten Trait nie jest już zbyt przydatny.
 
Player 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 299
Wysłany: 2011-03-09, 21:08   

Z Fast Shotem jest jeszcze ten problem, że zabiera możliwość dokładniejszego celowania nawet w walce wręcz (chyba że poprawiono to w którejś wersji), dlatego dobrze go pozyskać dopiero w późniejszym etapie za pomocą profitu "mutacja", bo i tak ciężkich spluw się nie używa na samym początku, a dobrze jest móc walić po oczach i innych czułych miejscach.
 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 24
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2011-03-12, 11:15   

Dobra... zrobiłem wszystko co musiałem - wziąłem 2 mentaty i uruchomiłem stan przeciwdziałania stanu czy jak to się nazywało i popełniłem 1 błąd - strzeliłem w Horrigana, przez co ten cyborg mnie zabił. (Wiem że to mutant w power armorze i tylko nazwałem go cyborgiem.)
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy wada - ćpun - przemija po jakimś czasie czy to jest już do końca gry? No bo jak użyłem na prezydencie tych 7 super stimpaków i na sobie 2 mentantów to pokazało mi, że jestem ćpunem, a ja chce być dobry. :cry:

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
Player 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 299
Wysłany: 2011-03-12, 11:20   

"Ćpun" chyba mijał, ale niezbyt szybko (kilka tygodni?). Na karmę toto nie wpływało za to na statystyki Twojej postaci - tak (te cechy, który były podniesione pod wpływem działania tego środku, spadają poniżej "normalnej" wartości). Nie zawsze po użyciu różnych wspomagaczy stajesz się ćpunem, więc najlepiej zapisać przed i wczytywać dopóki się nie uda. Przy okazji, faszerowanie prezydenta superstimpakami nie czyni z Ciebie ćpuna, to tylko i wyłącznie zasługa przyjmowania własną postacią różnych wspomagaczy.
 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 24
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2011-03-12, 20:09   

Ale czy 2 mentaty mogły spowodować, że stałem się ,,ćpunem''? :-|

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
Player 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 299
Wysłany: 2011-03-13, 13:22   

Tak.
 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 24
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2011-04-01, 22:08   

Ostatnio na jednej fallout'owej stronce znalazłem coś ciekawego. Otóż Jeśli w menu głównym fallout'a 2 kliknie się równocześnie R i Ctrl pokaże się okienko z technicznymi nazwami map. Po wybraniu jednej z map pokaże się następne okienko w, którym możemy wpisać to co chcemy jednak musi być najwyżej 8-znakowe. Po kliknięciu enter znajdujemy się na wybranej mapie!

O kurde! kilka tygodni temu rozwaliłem Enklawę i kontynuowałem grę. Stworzyłem nową postać zważającą bardziej na retorykę, naprawę i nauki ścisłe.

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
Daffodil 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 445
Wysłany: 2011-08-31, 01:46   

Ostatnio kupiłem sobie Fallouta 3, niedawno zacząłem grać. Od razu się wciągnąłem. Gra jest mega. Jedna z najlepszych w jakie grałem. Zdziwiłem się tylko, że postał z rąk Bethesdy(ta nieszczęsna seria TES :-/ ). Szczerze mówiąc, uwielbiam takie klimaty. W szczególności ścieżkę dźwiękową. W Bioshocku jest bardzo podobna. Gdy tylko przejdę trójeczkę, będę musiał sobie zamówić pozostałe części z Allegro. Nie lubię zaczynać od końca/środka. ;-)

Justice will prevail.
 
 
Morghur 

Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 9
Wysłany: 2014-11-12, 11:10   

Pamiętam jak udało mi się znaleźć exploit w Fallout 2, który polegał na podbijaniu punków akcji za pomocą Jetów i Jet Antidote. Dzięki temu można było nieźle podładować sobie postać i to na stałe - jaki mieliście maksymalny poziom? Ja farmowałem chyba do 74 lub 75 :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 3 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group