Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Trudny czy łatwy wybór?
Autor Wiadomość
maateoo18 
Taktyk



Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2010
Posty: 10
Skąd: Płock
Wysłany: 2010-08-01, 01:06   

wszystko zależy od wielu czynników, jeśli atakowałby mnie jakiś main z cytadeli gdzie bazowa siła armii chodzi (byczki i hydry) duzo czempionow albo mieczników do łatania dziur w murze opór strzelaszczyków i archów. Natomiast jesli atakowałaby mnie forteca (3 strzeloków) archy i czempioni a jak starczy kasy kusznicy miecznicy i czempioni w tej koleności. Mnichów i pikinierków mozna sobie podarowac jak sie nie ma kasy. Jak widać co player to taktyka


 
 
Pioter ziom 
Po prostu ziom



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 511
Skąd: Erathia
Wysłany: 2010-08-04, 13:53   

maateoo18 napisał/a:
Natomiast jesli atakowałaby mnie forteca (3 strzeloków)


Którzy mają 75% kary za strzelanie przez mury. Choć gdyby mieli trzęsienie ziemi, to sprawa już nie taka fajna, bo przez wyłom w murze można zadać 50 % damage, a nie 25%. Jak forteca, to dzielimy archy, by móc wskrzeszać i def, def, def. Wtedy jakieś szkody przeciwnikowi wyrządzimy, a zakładam, że jego armia będzie znacznie potężniejsza. Na nasze szczęście dżiny i gargulce to słabiaki, choć nie powiem tego o golemach i nagach ;], choć minie trochę czasu, aż dojdą. Jeśli wykupujemy w takiej sytuacji jakiegoś śmiecia z karczmy to bierzemy gościa albo z alrylerią (byleby sterować wieżyczkami), albo gościa z 30 many, tacy zdarzają się bohowie z fortecy. Niestety d.pa w szafie, jeśli wróg ma balistykę. I jeszcze większa d.pa jeśli walnie nam pierwszym uderzeniem w bramę (albo skosi dwie wieżyczki w jednej turze, zdarza się, ale to ogromny pech.)

pIsHeM PoPrAfFnIe pO PoLsKó :*:*:*:* :) ^^
.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group