Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Ogólnie o mapach
Autor Wiadomość
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2008-06-29, 14:37   

Trzeba tam odnaleźć pergamin z zaklęciem spacer po wodzie.
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4005
Wysłany: 2008-06-29, 14:41   

Cytat:
Trzeba tam odnaleźć pergamin z zaklęciem spacer po wodzie.

W gildii magów jest możliwość dostania czarów "spacer po wodzie"," albo "lot"? Oczywiście chodzi mi o scenariusz Wyzwanie.
Ostatnio zmieniony przez Shakti 2008-06-29, 15:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-06-29, 15:33   

Miałem w Gildii. Nawet chciałem użyć, ale nie zadziałało. Może w złym miejscu to było... 8-)

[ Dodano: 2008-06-29, 18:03 ]
Przeszedłem te mapę za drugim podejściem. Była tam mała wysepka z piramidą, a w piramidzie wrota wymiarów. Bardzo ciekawa mapa, polecam ;-)
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2008-07-02, 11:57   

Ale co by nie mówić - Wyzwanie to b. trudna mapa. Przynajmniej na wysokim poziomie trudności.
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4005
Wysłany: 2008-07-02, 12:44   

Między młotem a kowadłem, albo Morowe jezioro jest o wiele trudniejsze.
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2008-07-02, 12:48   

To z młotem i kowadłem to nie taka trudna. A w tą drugą nie grałem.
 
 
SzatanSerduszko 

Wiek: 31
Dołączył: 28 Cze 2008
Posty: 4
Wysłany: 2008-07-19, 10:09   

Mam pytanie kiedy dodacie moją mapę??
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2008-07-19, 10:57   

Jak ją jakiś tester sprawdzi to dodam :-P
Jest juz kilka map, wiec moze dzis albo jutro przepatrze je i dodam.
 
SzatanSerduszko 

Wiek: 31
Dołączył: 28 Cze 2008
Posty: 4
Wysłany: 2008-07-20, 14:12   

Dobra, dzięki :)
 
Devil 
Dziki gracz :)



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 77
Skąd: Nie pamiętam!
Wysłany: 2009-01-01, 14:03   

Dzisiaj stworzyłem mapę do WOG'a :mrgreen: Mogę ją przesłać. UWAGA! Gramy lochami :-D Musimy znaleźć składniki do stworzenia miecza anielskiego sojuszu. Trzeba zebrać silną armię i nie utracić bohatera. Składniki są rozrzucone po całej mapie. Moja mapa to w rozmiarze e-L-ka. Więc czeka nas spora droga. Nazwa mapy to "miecz anielskiego sojuszu"

[ Dodano: 2009-01-01, 14:07 ]
Jeszcze jedno. Oczywiście na początku rozgrywki będzie zdarzenie czasowe. Lepiej je uważnie przeczytać bo tam napisałem BARDZO cenne informacje i wskazówki!!!

Ładne ząbki, no nie?
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2009-01-02, 21:09   

Ja również ukończylem mapę jest do pobrania a nazywa się kolejna wojna.Mój debiut :D
 
page 
Czarnoksiężnik



Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 697
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-01-16, 17:18   

Zastanawiam się, czy do każdej mapy mozna utworzyć oddzielny temat do dyskusji, czy zdaniem moderatorów jest to spamerskie? By i ten post nie był pusty, zapytam o Wasze doświadczenia z mapką Przełęcz Smoka (Dragon Pass), jedną z moich ulubionych: rozmiar M, pośrodku pasmo z dobrymi artami i dwiema utopiami, do której dostęp ma każdy gracz dopiero po przejściu swojego klucznika (strzeżonego przez kilka smoków). Dzięki temu nie wejdzie się na przełęcz szybciej, niż w trzecim tygodniu (przynajmniej ja nie potrafię), choć nie znaczy to, że artefakty leżą sobie tak za nic! Aha, są małe podziemia, zero wody (yessss!), a przy klucznikach dobre arty, np. Sandały świętego czy Tarcza Lwiej Odwagi (zanim zjechałem pierwszego kompa, pojechałem "lisowczykami" złupić mu tę druga zabawkę, było przyjemniej).
Wspominam o tej mapie, ponieważ zdarzyła mi się (z powodu dwóch rażących błędów po mojej stronie) sytuacja, w której wymieniłem się z niebieskim Lochami. Mieliśmy podobnie rozbudowane miasta (on miał wyższą Gildię Magów, bo aż 5 poziom), wszystko wykupione, także niby bez tragedii, lecz on grał Jedditem i miał liczniejsze wojsko. Ponadto w moim mieście Gildia Magów miała Town Portal i Implozję, o czym przekonałem się dopiero najeżdżając go... a drugi błąd polegał na tym, że zostawiłem jedną z utopii na boku, próbując dogonić wrogiego boha, a gdy wróciłem, Księga Magii Ognia (armageddon...) zostały wzięte przez jakiegoś pazia :) Opowiadam, by nakręcić tych, co nie grali ;-)

Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2010-02-22, 19:17   

Ostatnio przeszedłem tę mapkę bastionem na 200% - bardzo bogata, ale miałem strasznego pecha do czarów. W pewnym momencie został tylko jeden, ale bardzo silny boh komputera, więc musiałem iść bohaterem do drugiego bastionu (tak się wylosowało), a po drodze stała spora horda behów przeciwko moim elfom (resztki), jednorogom (ze dwadzieścia parę) i entom (35 czy 40 ich było)... i było bardzo wesoło, ponieważ nie miałem magii ziemi :lol: Ale jakoś się przebiłem, wykupiłem, co było do wykupienia i uporałem się z kompem...
Ogólnie mapka mi się znudziła, jak wszystkie oryginalne z gry, ale może być :-) Zdaje się, że jest bardzo niezbalansowana - zielony ma chyba zdecydowanie najłatwiej (a może pomarańczowy? Nie pamiętam). Fajnie, że są utopie - można "złapać' niezłe artefakty. Przydałoby się więcej przeciwników i to może w sojuszu, a nie "każdy na każdego" - byłoby ciekawiej, bo kompy nie wybijałyby się nawzajem. Ale ogólnie może być.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group