Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Reply to topic
Previous topic «» Next topic
Moved by: Malekith
2009-07-18, 21:30
Najnowszy dodatek
Author Message
Wazzyl


Age: 27
Joined: 24 Mar 2008
Posts: 35
Posted: 2008-04-19, 12:53   Najnowszy dodatek

Dowiedziałem się że ma być nowy dodatek.Będzie tam zamek egipski czyli mumie itd. i zamek mroku cienie itd. wiecie coś o tym?
 
Majer 



Helped: 12 times
Joined: 29 Apr 2007
Posts: 1759
Location: Poznań
Posted: 2008-04-19, 13:01   

Z tego co mi wiadomo to jest mod a nie dodatek o nazwie Two Islands zamienia on zamki Fortecę na Warownię (Vori), a Cytadelę na Kolonię (Regna). Wszystko na ten temat Two Island z Kwasowej Groty

A tutaj fotka egipskiego zamku który ma nazwe Bastion lecz w wersji angielskiej i nasz Bastion z elfami to z angielskiego Rampart wiec ten egipski Bastion spolszczony bedzie mial inna nazwe. Zdjęć jed nie wrzucam na kwasowej grocie sobie poszukajcie


A tutaj powtórzone już ale dam bo tu mają być niby nowe miasta to jest miasto The Forge które miało być w dodatku AB ale fani się zbuntowali i twórcy dali WŻ. wiecej na Kwasowej Grocie


Z Heroes Community Miasto Mrocznych Elfów (Grove)


"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
nick194 
Bastion


Helped: 3 times
Age: 29
Joined: 26 Mar 2008
Posts: 370
Location: Wielkopolska
Posted: 2008-04-20, 00:02   

Ciekawe...
Trochę suhar te miasto cienia, ale upragniony zamak pustynny jest wreszcie!

Jeżeli chcesz pokoju, szykuj się do wojny...
Jak pokój zwalcza wojnę? - Wojną!
 
 
Tarnoob
[Deleted]

Posted: 2008-04-20, 15:46   

Pomysłów na nowe miasta jest co najmniej 7, przynajmniej tyle znam. O dziwo aż 3 to miasta morskie, ale autorom tych projektów ani się śni współpracować :-P Tym bardziej, że jakikolwiek projekt stworzenia nowego miasta jest BARDZO karkołomny. Jeżeli się nie mylę, to wychodzi łącznie kilkadziesiąt tysięcy grafik do zrobienia i wlutowania w grę :-P

Jak znajdę czas, to napiszę coś więcej.

BTW Mam całkiem pokaźną bazę gifów związanych właśnie z takimi przeróżnymi mrzonkami. I nie tylko. Przesłać?
 
lol772 



Helped: 21 times
Age: 29
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 3176
Location: Biała Podlaska
Posted: 2008-04-20, 16:00   

Ja poprosze!Miasto Forge powinno być,były już wszystkie animacje dla jednostek itp.
 
nick194 
Bastion


Helped: 3 times
Age: 29
Joined: 26 Mar 2008
Posts: 370
Location: Wielkopolska
Posted: 2008-04-20, 16:54   

Poza tym pojawiają się jakieś nowe jednoskti neutralne?
Kiedy dodatek będzie do ściągnięcia?

Jeżeli chcesz pokoju, szykuj się do wojny...
Jak pokój zwalcza wojnę? - Wojną!
 
 
Majer 



Helped: 12 times
Joined: 29 Apr 2007
Posts: 1759
Location: Poznań
Posted: 2008-04-20, 18:45   

Jak pierwszy raz zobaczyłem te miasta zadałem te same pytania a teraz jak widzę że to po mału idzie to wiem ze to bedzie gotowe za rok moze dwa a moze nigdy. Dobrze by bylo jak by duzo tych jednostek co ludzie zrobili a sa naprawde dobre mozna by wrzucic jako chociaz neutralne

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Tarnoob
[Deleted]

Posted: 2008-04-20, 21:10   

Majer wrote:
Dobrze by bylo jak by duzo tych jednostek co ludzie zrobili a sa naprawde dobre mozna by wrzucic jako chociaz neutralne

Bez marmolady nie da rady. limit jednostek w H3 wynosi 256, przez co starczy miejsca na co najwyżej niecałe dwa miasta. Trzeba poczekać na VCMI - projekt napisania kodu H3 od zera (karkołomny z resztą :-P ), w którym będzie można mieszać do woli. Jeżeli VCMI wyjdzie, a teamy od "robienia" tych nowych miast wezmą sie wreszcie do pracy, to możemy czekać na jakieś 16-17 miast =-) Ale to tylko marzenia :-P

Aha, jeszcze ważna uwaga: nowe miasta, jednostki itp. są robione tylko pod WoGa :-P

[ Dodano: 2008-04-20, 21:12 ]
To przesłać tą kolekcyjkę grafik? Będzie sporo do obgadania...
 
Majer 



Helped: 12 times
Joined: 29 Apr 2007
Posts: 1759
Location: Poznań
Posted: 2008-04-20, 21:54   

yes przesylaj. Ale Tarnum nawed ze pod WoG'a to ludzie na bank jak beda chcieli grac normalnie czyli wogifikacje wylacza no i tworcy woga zrobia tez go bez bledow jakie teraz wystepuja. A 16-17 miast ale bylo by pieknie wtedy kombinowanie ktory zamek vs ktory to by bylo cos. Jestem ciekaw czy ludzi ktorszy robia jed. umieli by ich tyle stowrzyc predzej 3 i 4 ulepszenia tych co sa to tez by byla pieknie

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
bartman 



Helped: 7 times
Joined: 08 Apr 2008
Posts: 1918
Posted: 2008-04-20, 22:34   

Egipski zamek dla mnie ok. Nie wiem dokładnie jakie jednostki, ale można sobie wyobrazić nomadów, rozbójników, mumie, może sfinksy..
No a The Forge.. cóż jestem "Forgesceptykiem" ;-) i nie przekona mnie 10 wywiadów z Gregiem Fultonem... krasnoludy vs Naga-tank? ..dziwadło..

Tarnum już mnie uświadomił o związkach serii HOMM z future fantasy... ale nie mówimy teraz o całej serii, tylko o heroes III... a Inferno nigdy dla mnie nie będzie zamkiem kosmitów..

[ Dodano: 2008-04-21, 23:59 ]
...tytułem uzupełnienia

Tarnum sprawiłes że poczytałem na różnych forach o the Forge.. i muszę stwierdzić że do tej pory byłem nieuświadomiony jeżeli chodzi o fabułe..
rozłam pomiędzy graczami jest wynikiem niekonsekwencji twórców gry, którzy nie wprowadzali future fantasy do HOMM tak jak robili to w MM..
ja wychowałem się na Heroesach, nie grałem w MM.. i stałem się wielkim fanem tej gry dzięki... średniowiecznemu i magicznemu klimatowi... takich jak ja jest wielu... i dziwnie się czuję czytając o kosmitach..

To twórcy gry utrzymywali graczy takich jak ja wbłędzie...i stąd wielkie halo
teraz rozumiem lepiej twoje racje..
co nie oznacza że The forge mi pasuje;)

Fantasy.. better than life..?
 
Tarnoob
[Deleted]

Posted: 2008-04-22, 12:23   

Wysyłam moje zbiory. Większość pochodzi z Heroes Community. Która jednostka podoba wam się najbardziej? Mi przypadły szczególnie widmo, antypaladyn i husarz.
 
lol772 



Helped: 21 times
Age: 29
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 3176
Location: Biała Podlaska
Posted: 2008-04-22, 16:04   

A mie dziwi jak można uzbierać 40 mega obrazków.Szacun!Potem zedytuje i napisze co mi do gustu przypadło!
 
Majer 



Helped: 12 times
Joined: 29 Apr 2007
Posts: 1759
Location: Poznań
Posted: 2008-04-22, 17:53   

Nie moglem znalesc od srodka miast regna i vori bo ich strona nie dziala

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
piotr 



Age: 51
Joined: 19 Mar 2008
Posts: 58
Posted: 2008-05-02, 18:42   

Z obrazka to ten zamek egipski mi się najbardziej podoba . Hmm ciekawe czy to dobry dodatek bendzie.
 
[GA]Kamil39 


Helped: 14 times
Age: 32
Joined: 26 Oct 2007
Posts: 2001
Location: Libiąż k/Oświęcimia
Posted: 2008-05-02, 18:45   

Bohater z elfow (ten odwiedzajacy miasto) jest sciagniety od warcrafta trojki.

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
Page 1 of 3
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group