Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Malekith
2009-07-18, 20:30
Najnowszy dodatek
Autor Wiadomość
Wazzyl


Wiek: 27
Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 35
Wysłany: 2008-04-19, 11:53   Najnowszy dodatek

Dowiedziałem się że ma być nowy dodatek.Będzie tam zamek egipski czyli mumie itd. i zamek mroku cienie itd. wiecie coś o tym?
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-04-19, 12:01   

Z tego co mi wiadomo to jest mod a nie dodatek o nazwie Two Islands zamienia on zamki Fortecę na Warownię (Vori), a Cytadelę na Kolonię (Regna). Wszystko na ten temat Two Island z Kwasowej Groty

A tutaj fotka egipskiego zamku który ma nazwe Bastion lecz w wersji angielskiej i nasz Bastion z elfami to z angielskiego Rampart wiec ten egipski Bastion spolszczony bedzie mial inna nazwe. Zdjęć jed nie wrzucam na kwasowej grocie sobie poszukajcie


A tutaj powtórzone już ale dam bo tu mają być niby nowe miasta to jest miasto The Forge które miało być w dodatku AB ale fani się zbuntowali i twórcy dali WŻ. wiecej na Kwasowej Grocie


Z Heroes Community Miasto Mrocznych Elfów (Grove)


"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
nick194 
Bastion


Pomógł: 3 razy
Wiek: 29
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 370
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2008-04-19, 23:02   

Ciekawe...
Trochę suhar te miasto cienia, ale upragniony zamak pustynny jest wreszcie!

Jeżeli chcesz pokoju, szykuj się do wojny...
Jak pokój zwalcza wojnę? - Wojną!
 
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-20, 14:46   

Pomysłów na nowe miasta jest co najmniej 7, przynajmniej tyle znam. O dziwo aż 3 to miasta morskie, ale autorom tych projektów ani się śni współpracować :-P Tym bardziej, że jakikolwiek projekt stworzenia nowego miasta jest BARDZO karkołomny. Jeżeli się nie mylę, to wychodzi łącznie kilkadziesiąt tysięcy grafik do zrobienia i wlutowania w grę :-P

Jak znajdę czas, to napiszę coś więcej.

BTW Mam całkiem pokaźną bazę gifów związanych właśnie z takimi przeróżnymi mrzonkami. I nie tylko. Przesłać?
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-04-20, 15:00   

Ja poprosze!Miasto Forge powinno być,były już wszystkie animacje dla jednostek itp.
 
nick194 
Bastion


Pomógł: 3 razy
Wiek: 29
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 370
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2008-04-20, 15:54   

Poza tym pojawiają się jakieś nowe jednoskti neutralne?
Kiedy dodatek będzie do ściągnięcia?

Jeżeli chcesz pokoju, szykuj się do wojny...
Jak pokój zwalcza wojnę? - Wojną!
 
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-04-20, 17:45   

Jak pierwszy raz zobaczyłem te miasta zadałem te same pytania a teraz jak widzę że to po mału idzie to wiem ze to bedzie gotowe za rok moze dwa a moze nigdy. Dobrze by bylo jak by duzo tych jednostek co ludzie zrobili a sa naprawde dobre mozna by wrzucic jako chociaz neutralne

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-20, 20:10   

Majer napisał/a:
Dobrze by bylo jak by duzo tych jednostek co ludzie zrobili a sa naprawde dobre mozna by wrzucic jako chociaz neutralne

Bez marmolady nie da rady. limit jednostek w H3 wynosi 256, przez co starczy miejsca na co najwyżej niecałe dwa miasta. Trzeba poczekać na VCMI - projekt napisania kodu H3 od zera (karkołomny z resztą :-P ), w którym będzie można mieszać do woli. Jeżeli VCMI wyjdzie, a teamy od "robienia" tych nowych miast wezmą sie wreszcie do pracy, to możemy czekać na jakieś 16-17 miast =-) Ale to tylko marzenia :-P

Aha, jeszcze ważna uwaga: nowe miasta, jednostki itp. są robione tylko pod WoGa :-P

[ Dodano: 2008-04-20, 21:12 ]
To przesłać tą kolekcyjkę grafik? Będzie sporo do obgadania...
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-04-20, 20:54   

yes przesylaj. Ale Tarnum nawed ze pod WoG'a to ludzie na bank jak beda chcieli grac normalnie czyli wogifikacje wylacza no i tworcy woga zrobia tez go bez bledow jakie teraz wystepuja. A 16-17 miast ale bylo by pieknie wtedy kombinowanie ktory zamek vs ktory to by bylo cos. Jestem ciekaw czy ludzi ktorszy robia jed. umieli by ich tyle stowrzyc predzej 3 i 4 ulepszenia tych co sa to tez by byla pieknie

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2008-04-20, 21:34   

Egipski zamek dla mnie ok. Nie wiem dokładnie jakie jednostki, ale można sobie wyobrazić nomadów, rozbójników, mumie, może sfinksy..
No a The Forge.. cóż jestem "Forgesceptykiem" ;-) i nie przekona mnie 10 wywiadów z Gregiem Fultonem... krasnoludy vs Naga-tank? ..dziwadło..

Tarnum już mnie uświadomił o związkach serii HOMM z future fantasy... ale nie mówimy teraz o całej serii, tylko o heroes III... a Inferno nigdy dla mnie nie będzie zamkiem kosmitów..

[ Dodano: 2008-04-21, 23:59 ]
...tytułem uzupełnienia

Tarnum sprawiłes że poczytałem na różnych forach o the Forge.. i muszę stwierdzić że do tej pory byłem nieuświadomiony jeżeli chodzi o fabułe..
rozłam pomiędzy graczami jest wynikiem niekonsekwencji twórców gry, którzy nie wprowadzali future fantasy do HOMM tak jak robili to w MM..
ja wychowałem się na Heroesach, nie grałem w MM.. i stałem się wielkim fanem tej gry dzięki... średniowiecznemu i magicznemu klimatowi... takich jak ja jest wielu... i dziwnie się czuję czytając o kosmitach..

To twórcy gry utrzymywali graczy takich jak ja wbłędzie...i stąd wielkie halo
teraz rozumiem lepiej twoje racje..
co nie oznacza że The forge mi pasuje;)

Fantasy.. better than life..?
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-22, 11:23   

Wysyłam moje zbiory. Większość pochodzi z Heroes Community. Która jednostka podoba wam się najbardziej? Mi przypadły szczególnie widmo, antypaladyn i husarz.
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-04-22, 15:04   

A mie dziwi jak można uzbierać 40 mega obrazków.Szacun!Potem zedytuje i napisze co mi do gustu przypadło!
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-04-22, 16:53   

Nie moglem znalesc od srodka miast regna i vori bo ich strona nie dziala

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
piotr 



Wiek: 51
Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 58
Wysłany: 2008-05-02, 17:42   

Z obrazka to ten zamek egipski mi się najbardziej podoba . Hmm ciekawe czy to dobry dodatek bendzie.
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-05-02, 17:45   

Bohater z elfow (ten odwiedzajacy miasto) jest sciagniety od warcrafta trojki.

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group