Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Reply to topic
Previous topic «» Next topic
Wady
Author Message
isan



Helped: 2 times
Joined: 25 Jul 2010
Posts: 1541
Posted: 2011-01-09, 11:32   

Olek wrote:
Ja i tak nie ściągne WoGa z kilku powodów:
- boje się, że zepsuje mi grę.
- mój brat będzie narzekał, że ma lagi w Cross Fire
itp.


skopiuj sobie h3 na inna partycje albo po prostu gdzie indziej, i na tym woga zainstaluj. lagi przez woga ? :-D przeciez nie trzeba miec włączonego neta zeby w to grac ;d
 
Olek 
Grafik II stopnia



Age: 24
Joined: 17 Oct 2010
Posts: 349
Location: Żuławy
Posted: 2011-01-09, 13:22   

is4N wrote:
lagi przez woga ? :-D przeciez nie trzeba miec włączonego neta zeby w to grac ;d
Chodzi mi, że przy ściąganiu.

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
isan



Helped: 2 times
Joined: 25 Jul 2010
Posts: 1541
Posted: 2011-01-09, 16:36   

Olek wrote:
Chodzi mi, że przy ściąganiu.


brat prawdopodobnie nie gra cały dzień, a nawet przy kiepskim łączu 38mb to nie jest duzo ;-)
 
lol772 



Helped: 21 times
Age: 29
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 3176
Location: Biała Podlaska
Posted: 2011-01-09, 16:45   

Ściąganiu? Policja już jedzie. A tak poza tym to napewno nie wina WoG-a tylko kiepskiego łącza.
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Helped: 7 times
Age: 29
Joined: 23 Jun 2010
Posts: 910
Location: Drakmoor
Posted: 2011-01-09, 17:02   

lol772 wrote:
Ściąganiu? Policja już jedzie


WoG jest legalny do pobrania -_-

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
isan



Helped: 2 times
Joined: 25 Jul 2010
Posts: 1541
Posted: 2011-01-09, 17:28   

Lol pewnie kupił woga :mrgreen: poza tym, przecież Olek napisał, że brat ma lagi tylko wtedy gdy on sciagą, wiec Ameryki nie odkryłes ;p
 
lol772 



Helped: 21 times
Age: 29
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 3176
Location: Biała Podlaska
Posted: 2011-01-09, 17:46   

Niekoniecznie chodzi wam o to co macie na myśli. Chodzi mi o to, że policja jedzie do brata Olka który posiada prawdopodobnie nielegalne oprogramowanie...
 
Olek 
Grafik II stopnia



Age: 24
Joined: 17 Oct 2010
Posts: 349
Location: Żuławy
Posted: 2011-01-23, 11:05   

Chodzi o to, że mój brat gra w grę przez neta i jak ja używam neta/ściągam to jemu się lagi robią.
Nie lubię też jednostek 8 poziomu - Wyglądają jak trzecie ulepszenie 7 poziomu tylko, że z wyższymi statami. I mają takie nie oryginalne nazwy np. Święty Feniks. :-|
Ja bym dał czarodziejskiego smoka. :->
Klimatyczny do WŻ a w dodatku jako neutral jest 8 levlem.

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
Bron


Joined: 24 Aug 2011
Posts: 88
Posted: 2011-08-29, 17:38   

A ja mam pytanie - bo jak gram w woga to czasem wyskakuje błąd - wedle którego "assume we didn't set a number of war machines on the battlefield" - pojawia się rzadko gdy komputer się rusza i np. jego heros atakuje innego herosa czy kryptę. i ten błąd w danym momencie będzie pojawiał się zawsze nawet po wczytaniu autosave'a. jedyne rozwiązanie to wczytanie na multiplayerze i rozegraniu danej bitwy zamiast komputera :P co trochę psuje zabawę. Na normalnych mapach zdarza się raz na grę lub rzadziej ale ostatnio na radnomce to jakoś zbyt często wskakiwał. ktoś się z czymś podobnym spotkał? jakoś to rozwiązać? może jakiś skrypt trzeba włączyć/wyłączyć?
 
Vulgard
Vulgard


Joined: 16 Oct 2014
Posts: 32
Posted: 2014-10-24, 23:19   

Grałem w WoGa pewien czas i odinstalowałem.

Nowe jednostki straszliwie brzydkie, nie umywają się do oryginalnych, ale nawet nie to jest problemem. Mapy są po prostu straszliwie imba. Te grzybki dające ekspercką magię to jakiś żart, grałem z kolegą i w 2 tyg. na M-ce wjechał mi Cragiem z masowym slowem i hastem, bo znalazł grzybki. Już nie mówiąc o książkach uczących umiejętności. Ogromne i moim zdannuem niepotrzebne ułatwienie.

Aha, kapliczki, przy których użyciu można rzucić czar za darmo są chore. Na L'ce byłem daleko od zamku, miałem armię rozbitą na dwie części którą niszczyłem wszystko co napotkałem(grałem lochem), a nagle Bastion wskoczył mi zza ściany, jednym ruchem zajął zamek. Miał Mephalę 24 lvl. Nie zdążyłem dojechać i przegrałem. Oczywiście trafił Dimension Door w kapliczce i za free go rzucił, a widział mój zamek, bo miał obserwatorium po swojej stronie.
 
Malekith 
I Am Justice



Helped: 85 times
Joined: 30 May 2008
Posts: 2986
Posted: 2014-10-25, 07:51   

Vulgard wrote:
w 2 tyg. na M-ce wjechał mi Cragiem z masowym slowem i hastem,
W standardowej wersji H3 to normalna sytuacja w grze online.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
Page 2 of 2
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group