Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Gta VC vs. Gta SA vs. Gta 3 vs. Gta 4

Która najlepsza?
Gta VC
48%
 48%  [ 14 ]
Gta 3
3%
 3%  [ 1 ]
Gta 4
10%
 10%  [ 3 ]
Gta SA
37%
 37%  [ 11 ]
Głosowań: 29
Wszystkich Głosów: 29

Autor Wiadomość
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4004
Wysłany: 2009-08-04, 13:11   

Najważniejsze jest opanowanie sterowania helikopterka. Klawiszem 4 i 2 obracamy się w lewo i prawo. Ładunki zaczynaj rozkładać od dołu, ponieważ lecąc najpierw na górę tracisz czas, z tego powodu, że jak zostawisz na koniec beczkę na samej górze to już nie musisz wracać i automatycznie następuje wybuch. Najczęstszą przyczyną porażki jest i tak według mnie zniszczenie helikoptera, więc unikaj bezpośredniego kontaktu ze ścianą, bo może to spowodować zapalenie. :lol:
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-08-04, 18:32   

Budynek w VC to pikuś z samolotem Zena tak ? Heh długo ją przechodziłem, ale satysfakcja była duża. A prawo jazdy jak grałem prawie wszystkie na złoto włącznie z ostatnim. Jazda na expercie pomaga :) i nie można żadnego samochodu dotknąć nawet. Grałem ją długo ale żeby mieć właśnie złoto powiem tyle bardzo długo. I w tym prawie jazdy jeszcze dziś pamiętam były fajne akcje: jazda na dwóch kołach, 180, czy wybicie z rytmu jako policjant, lecz prawda jest taka że nic nie pobije Drivera i pierwszą misje właśnie w garażu gdzie trzeba było zdać.

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4004
Wysłany: 2009-08-04, 18:44   

Majer napisał/a:
Budynek w VC to pikuś z samolotem Zena tak

Misja zlecona przez Averego, który jeździ czarną limuzyną, zajmuje się nieruchomościami, chciał kupić od pewnego gościa posiadłość, ale on nie chciał jej sprzedać, więc postanowił zacząć go straszyć poprzez rozwalenie jego budynku.
Latamy w niej helikopterem na zdalne sterowanie i musimy rozłożyć ładunki w czterech miejscach. Misja wygląda tylko na trudną, jak ją teraz przechodzę to zostaje mi nawet 1,5 min. Początkowemu graczowi musi jednak sprawić kłopoty.
 
TD 



Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 52
Skąd: Te Pytania?
Wysłany: 2009-08-07, 09:08   

Misja u Motocyklistów - Wyścig
Jakieś rady jak ją przejść? XD Przechodziłem już ją po kilka razy i nigdy mi się nie udalo jej ukończyć -.-

"Widzieliście go? Rycerz chędożony! Herbowy! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4004
Wysłany: 2009-08-07, 10:21   

Ciekawa misja u ochroniarzy Rockmanów. :-) Należy jechać szybko, ale bez przesady. Tamci Harleyowcy nie będą się na zakrętach wyrabiać- cały czas będą się przewracać. Jedź spokojnie i się nie wywalaj, ponieważ w ten sposób misje powinieneś przejść. Nie wykonuj tej misji jak będzie padał deszcz, ponieważ w zakręty wcale nie wejdziesz- będziesz się ślizgał.
Myślę, że pomogłem. ;-)
 
TD 



Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 52
Skąd: Te Pytania?
Wysłany: 2009-08-07, 10:35   

Dzięki ;D A jaka jest wasza ulubiona stacja w grze? Moja to VROCK :D A i jeszcze mam taki problem ;) Odblokowałem sobie strój Kubanczykow, no to caly czas w nim chodzilem az do czasu gdy musialem sie przebrac w policjanta (misja w domu Tommiego) Teraz jak ide po stroj, wchodze do srodka i stroj jest po lewej stronie na koncu :/ Nie moge po niego wejsc -.-

"Widzieliście go? Rycerz chędożony! Herbowy! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4004
Wysłany: 2009-08-07, 10:44   

Tego nie da się wziąć. :cry: Błąd w grze, którego obejść się nie da. Istnieje łatka do pobrania, ale nie wiem czy nie będzie trzeba gry od nowa zaczynać. Ja też żałowałem, że nie mogłem później założyć tego stroju- naprawdę fajny ubiór. Osobiście nie instalowałem łatki, ani razu.

Jeżeli chodzi o ulubioną stację to to takowej nie ma- wszystkie bardzo lubię, ale teraz jak grałem to zrobiłem sobie własną stację, poprzez wrzucenie całej płyty AC/DC, do odpowiedniego folderu. ;-)
 
TD 



Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 52
Skąd: Te Pytania?
Wysłany: 2009-08-07, 11:13   

A gdybys mogl powiedziec do jakiego folderu to bylbym wdzieczny ;)

"Widzieliście go? Rycerz chędożony! Herbowy! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4004
Wysłany: 2009-08-07, 12:03   

Patrz na skrina. Weź na ikonie GTA VC kliknij prawym-->Właściwości--->Znajdź element docelowy--->MP3, i tam wrzuć swą muzykę. ;-)

 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-08-07, 13:08   

Ja też zawsze własnej muzyki słucham, o widze że Paweł ma jakiegoś nowego Heroesa, "Heroes 3 Mutant" jakiś dodatek o którym nie wiem ? :)

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
TD 



Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 52
Skąd: Te Pytania?
Wysłany: 2009-08-07, 13:13   

Dzięki za pomoc Paweł ;) Właśnie powiedz nam co to jest te Heroes III Mutant? ;>

"Widzieliście go? Rycerz chędożony! Herbowy! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4004
Wysłany: 2009-08-07, 15:59   

Majer napisał/a:
o widze że Paweł ma jakiegoś nowego Heroesa, "Heroes 3 Mutant" jakiś dodatek o którym nie wiem ? :)

To są te Herosy, które miałem na początku, coś z nimi nie tak. W gali magów normalnie może trafić się nam "Błyskawica Tytana", występują tam jakieś dziwne nazwy jednostek, oczywiście nie wszystkich, ale części. Nie ma w nich intra i nie działają filmiki w kampaniach. Jednym słowem jakiś badziew. ;-)
 
TD 



Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 52
Skąd: Te Pytania?
Wysłany: 2009-08-07, 18:15   

Jestem po misji w gangu Motocyklistów ^^ Ten wyścig był łatwy ;D Jeden wjechał wściane XD Drugi sie na poczatku wyglebal XD A trzeci jechal dobrze ale zamiast skrecic pojechal prosto i zlecial XD Nastepna misja byla miodzio ^^ Ta rozroba, zrobilem do trzech gwiazdek i nawalem w heli ktory przylecial ;D Terez robie misje w Studio Filmowym, mam druga, tam gdzie musze tym dodo latac -.- Tez durna ale sobie poradze :) Ostatni pkt i mi sie paliwo skonczylo XDDDDDDDDDDDDDDDD

"Widzieliście go? Rycerz chędożony! Herbowy! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
 
Tajniak 


Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 19
Wysłany: 2009-08-08, 20:50   

Ja na tą misję z motocyklistami miałem pewien sposób. Na początku kładłem przed nimi auta tak, żeby się zablokowali :-D

Nie pamiętam już czy jest to możliwe w Vice City, ale można też dwóch zablokować autami, a trzeciemu motor zabrać :lol:
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4004
Wysłany: 2009-08-08, 21:21   

Ciekawy sposób, przyznam. ;-)
Na początku próbowałem i kombinowałem jak przejść tą misję to różne pomysły przychodzili mi do głowy. Raz nawet jak gość przewrócił się to chciałem mu opony przestrzelić, ale to nie poskutkowało, toż to wreszcie chciałem nawet ich załatwić, ale wtedy misja była nieudana, ponieważ ridersi zostali zaatakowani.
Tajniak napisał/a:
a trzeciemu motor zabrać

Nie da się gościa zwalić z motoru, chyba że jak on spadł z niego, a Harley się przewrócił- wtedy jest to możliwe. :-)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 5 z 8
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group