Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Necro czy Zamek? Które lepsze?
Autor Wiadomość
Sandra 
Mroczny Gracz >;]



Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Paź 2008
Posty: 723
Skąd: Askądsąlisze
Wysłany: 2008-12-22, 16:22   Necro czy Zamek? Które lepsze?

Biorąc pod uwagę fakt, że pokonałam Zamek, powinnam postawić na Necro, ale nie wiem, co by się stało, gdyby Zamkiem grał ktoś doświadczony... Możecie podesłać swoje opinie?

[ Dodano: 2008-12-22, 16:23 ]
Sorka, ale tego też nie znalazłam, a mój braciszek upierał się, że rozwali mi to "badziewie" :-/

Aby zapanować nad człowiekiem, trzeba sprawić by zaczął się bać...
 
 
stasek93 
Katolik



Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-12-22, 17:05   

Jak dla mnie, to lepszy jest Zamek. Ale Wy oczywiscie mozecie miec inne zdanie.

"Do ataku - krzyknal dzielnie general spierdzielajac w krzaki"
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2008-12-22, 17:28   

To ciekawe dlaczego wszędzie banują nekro, a zamek nie...
 
 
ziajok 
Nekromanta



Wiek: 30
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 147
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2008-12-22, 20:49   

pewnie za to, że nekromanci praktykują czarną magię. :mrgreen: co dla mieszkańców zamku jest tak obrzydliwe i niewyobrażalnie paskudne. Prawiczki nie chcą mieć konkurencji buhahahaha joke :lol: Nie.... A tak na serio to nie wiem za co banują. Za szkielety? Za nekromancje? Nie wiem. Ale szkoda że zamku nie banują za wskrzeszanie przez archanioły, za to, że również wskrzeszają umarłych.... nie wiem nie wiem :-D

"człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2008-12-22, 20:58   

W 1 miesiąc można spokojnie mieć 1000 szkieletów. Więc jaka sprawiedliwość względem innych miast?
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2008-12-22, 21:26   

Malekith napisał/a:
W 1 miesiąc można spokojnie mieć 1000 szkieletów. Więc jaka sprawiedliwość względem innych miast?


To, że akurat spokojnie to się nie zgodzę! Musiała by to być mapa ekstremalnie bogata w jednostki nisko levelowe, które występują w dużych ilościach.
A jeżeli o miasto wam chodzi- to znaczy, które jest lepsze to odpowiedź brzmi- zależy w jakich okolicznościach...
 
Elleshar 

Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 7
Wysłany: 2008-12-22, 22:17   

Myślę, że w ogólnym starciu jednostek obu miast powinien wygrać Zamek. Chociaż Necro ma Nekromancje, ale jest ona często banowana. Warto wspomnieć o tym, że w Necro mamy do rozbudowania Gildie Magów aż do 5 poziomu( w Zamku tylko do 4) co daje także pewną przewagę szczególnie jeśli trafi się nam dobry czar. Co do jednostek to Zamek ma o wiele lepsze np. wskrzeszający Archanioł, który w porównaniu z Upiornym Smokiem jest o niebo lepszy. Ponadto Necro posiada tylko jednego strzelającego potworka. To chyba tyle co mam do napisania na temat tych miast, rzadko nimi gram więc nie mogę powiedzieć nic więcej.

PS. Mój pierwszy post na tym forum więc witam serdecznie wszystkich użytkowników !
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-12-23, 03:30   

Również witam ;-)
Elleshar napisał/a:
że w Necro mamy do rozbudowania Gildie Magów aż do 5 poziomu( w Zamku tylko do 4)
To akurat bez znaczenia bo lepszy czar można trafić i na 4 poziomie i na 1 i na 2, a na 5 może trafić się szajs w stylu zwierciadła. Czasami się waham czy warto wydawać beczkę surowców w taki niepewny sposób.

Moje zdanie znacie. Nekro, Nekro i jeszcze raz Nekro. Szczegóły, jednostki, bohowie- to bez znaczenia. Liczą się tylko Szkielety. Z każdą większą (a czasem mniejszą) bitwą inne zamki tracą, wykrwawiają się. A Nekro na odwrót. Z każdej walki wychodzi jeszcze mocniejsze niż było. Poza tym Szkielety można też nabijać na wszystkie sposoby np. biorąc obojętnie jakie jednostki pierwszolevelowe. Zamek w sile jest drugi albo trzeci. Archanioły pozwalają mu rywalizować z przyrostem WŻ. Ale wskrzeszenie Archów może co najwyżej zrównoważyć straty. Bez szans z możliwościami nekromancji.
 
Acmilanista 
Jestem Kaminiem !


Wiek: 29
Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 217
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-12-23, 10:43   

Michal to co dla Ciebie nekro z wszystkim wygra ? Z lochami bedzie mialo na pewno problem tam tez masz silne jednostki i dobrych bohaterow :)

\P/ (L)
 
 
stasek93 
Katolik



Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-12-23, 10:56   

Nekro, to akurat rozpyka Lochy w tryniga.

"Do ataku - krzyknal dzielnie general spierdzielajac w krzaki"
 
Elleshar 

Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 7
Wysłany: 2008-12-23, 11:10   

stasek93 napisał/a:
Nekro, to akurat rozpyka Lochy w tryniga.


No nie jestem taki przekonany. Szanse obu miast są mniej więcej wyrównane ;p. Lochy mają Smoczki i dwie jednostki strzelające. :mrgreen:
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2008-12-23, 11:25   

Elleshar napisał/a:
No nie jestem taki przekonany. Szanse obu miast są mniej więcej wyrównane ;p. Lochy mają Smoczki i dwie jednostki strzelające. :mrgreen:


I Malekitha z talentem magicznym...
Ludzi ta nekropolia zaślepiła zobaczyli, że można mieć legion szkieletów i wszystko, ale gra nie na tym polega. Na początku myślałem, że nekro jest słabe, później przez te wasze farmazony myślałem, że jest nie pokonane co nie jest do końca prawdą. Autorzy wiedzieli co robią nie zrobili by aż o tyle silniejszego miasta od pozostałych.
Najbardziej w swojej długiej karierze gry nie doceniałem Twierdzy od co, to prawdziwa potęga.
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-12-23, 11:44   

Nekro ma Isre, a Zamek Adele -dyplomacja może zrównoważyć szkielety . Jak się ma zwykłego boha z nekro to nie jest tak łatwo uzbierać tysięcy szkieletów !

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2008-12-23, 11:46   

[GA]Kamil39 napisał/a:
Nekro ma Isre, a Zamek Adele -dyplomacja może zrównoważyć szkielety . Jak się ma zwykłego boha z nekro to nie jest tak łatwo uzbierać tysięcy szkieletów !


Rządzisz!!! Pierwszy człowiek, który wie co w trawie piszczy ;-)
 
stasek93 
Katolik



Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-12-23, 12:29   

Mistrze Wy moje, ja nie uwazam ze Nekro jest najlepszym miastem w grze, ale akurat od Lochu jest lepsze. Oczywiste jest chyba, ze legion szkieletow to nie jest klucz do zwyciestwa i nie wiem czemu Nekro i Nekromancja nie sa akceptowane przez wielu graczy, skoro pokonac legion szkieletow nie jest tak trudno.

"Do ataku - krzyknal dzielnie general spierdzielajac w krzaki"
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 4
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group