Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Przyjemność
Autor Wiadomość
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2008-05-26, 10:05   

....robienie map na co ostatnio nie mam niestety czasu... a w grze postawienie na skrajności, albo jedną wyrazistą taktykę... np. Craig Hack i tylko atak, albo Astral i Hipnoza..

Fantasy.. better than life..?
 
Wivernus


Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 73
Wysłany: 2008-05-28, 11:00   

Dla mnie największa frajda, to mieć magię ognia na mistrzu i walić berserkiem w co się da. Ostatnio przeciwnik doprowadził mnie do agresji, jak się okazalo, że ma amulet co go chronił przed tym zaklęciem. A co do kuli przeciwstawienia, to jest to pierwszy artefakt który, zawsze wywalam na ołtarz (jeśli nie gram akurat nieumarłymi).
 
Bartas 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 207
Wysłany: 2008-05-29, 19:06   

Pokonanie legiona nag w kampani dracona-bezcenne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-05-30, 16:24   

"A na mapie Bitwa o bród Dayena" (coś takiego) jest miejsce, gdzie są setki Tytanów. Rozwalałem wszystkich wrogów, ale nawet pod koniec gry nie miałem armii by się próbować z tym mierzyć.

Legion nag... To musi być coś. Ja się morduje nawet z gniazdami nag. Ze wszystkich tych specjalnych miejsc tylko smocza utopia jest gorsza. Bynajmniej nie z powodu siły smoków. Ale z powodu bajzlu. Jak te dranie zaczynają latać wszystkie po kolei to nie ma mowy o jakiejkolwiek taktyce. Chaos i tyle.
 
Bartas 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 207
Wysłany: 2008-05-30, 16:33   

Atos napisał/a:
"A na mapie Bitwa o bród Dayena" (coś takiego) jest miejsce, gdzie są setki Tytanów. Rozwalałem wszystkich wrogów, ale nawet pod koniec gry nie miałem armii by się próbować z tym mierzyć.

Legion nag... To musi być coś. Ja się morduje nawet z gniazdami nag. Ze wszystkich tych specjalnych miejsc tylko smocza utopia jest gorsza. Bynajmniej nie z powodu siły smoków. Ale z powodu bajzlu. Jak te dranie zaczynają latać wszystkie po kolei to nie ma mowy o jakiejkolwiek taktyce. Chaos i tyle.


Jest tatyka-3 hydry 10lvl i 10 defansu podajrze i uleczenia-obrobisz 90% utopi
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-05-30, 17:14   

A co z resztą jednostek? Brać ? O zdrowie hydry się nie boję, ale jak smok trzaśnie z góry to dwie słabsze jednostki mogą dostać w pysk. Oczywiście można czekać na mocną armię, ale to bez sensu, utopia daje tym większy handikap im szybciej się ją rozwali.
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-05-30, 17:40   

Cytat:
A co z resztą jednostek? Brać ? O zdrowie hydry się nie boję, ale jak smok trzaśnie z góry to dwie słabsze jednostki mogą dostać w pysk. Oczywiście można czekać na mocną armię, ale to bez sensu, utopia daje tym większy handikap im szybciej się ją rozwali.
Do utopii nie zabieraj tylko strzelających-dodatkowy boh na sekundę może je zabrać .
Bartas napisał/a:
Jest tatyka-3 hydry 10lvl i 10 defansu podajrze i uleczenia-obrobisz 90% utopi
Hmm .Są utopie 5 czarnych-6 zlotych wtedy co?(pewnie to te 10%),ale jak trafi 3-4 złote,czarne,i 6-7 czerwonych,zielonych smoków to nie nadążysz leczyć Hydrę.Jedynie jak będzie 1 czarny 2 złote itp to dasz rady..

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Bartas 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 207
Wysłany: 2008-05-30, 17:47   

Adolf39 napisał/a:
Cytat:
A co z resztą jednostek? Brać ? O zdrowie hydry się nie boję, ale jak smok trzaśnie z góry to dwie słabsze jednostki mogą dostać w pysk. Oczywiście można czekać na mocną armię, ale to bez sensu, utopia daje tym większy handikap im szybciej się ją rozwali.
Do utopii nie zabieraj tylko strzelających-dodatkowy boh na sekundę może je zabrać .
Bartas napisał/a:
Jest tatyka-3 hydry 10lvl i 10 defansu podajrze i uleczenia-obrobisz 90% utopi
Hmm .Są utopie 5 czarnych-6 zlotych wtedy co?(pewnie to te 10%),ale jak trafi 3-4 złote,czarne,i 6-7 czerwonych,zielonych smoków to nie nadążysz leczyć Hydrę.Jedynie jak będzie 1 czarny 2 złote itp to dasz rady..


Komp w obawia przed atakiem hydry nie będzie Cię atakował-po pewnym czasie smoki się obudzą i wtedy jest potrzebne uleczenie.
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-05-30, 17:49   

Bartas napisał/a:
Komp w obawia przed atakiem hydry nie będzie Cię atakował-po pewnym czasie smoki się obudzą i wtedy jest potrzebne uleczenie.
Racja,ale jak walną 4 naraz to na pewno 1 hydrę stracisz-a właśnie chodzi o to by jednostek nie tracić..

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Bartas 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 207
Wysłany: 2008-05-30, 17:58   

Adolf39 napisał/a:
Bartas napisał/a:
Komp w obawia przed atakiem hydry nie będzie Cię atakował-po pewnym czasie smoki się obudzą i wtedy jest potrzebne uleczenie.
Racja,ale jak walną 4 naraz to na pewno 1 hydrę stracisz-a właśnie chodzi o to by jednostek nie tracić..


Zapomnialem żę hydre ustawiasz w środek a po bokach po jednym reptilionku :lol:
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-05-30, 18:00   

A tak po za tym Hydrą fajnie sie wycina w drzewkach ważek (one zawsze sie rzucały na strzeloka,a tak padają wszystkie naraz^^)

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Bartas 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 207
Wysłany: 2008-05-30, 18:01   

Adolf39 napisał/a:
A tak po za tym Hydrą fajnie sie wycina w drzewkach ważek (one zawsze sie rzucały na strzeloka,a tak padają wszystkie naraz^^)


Dokładnie-Nie rozumiem czemu hydra jest uważana za najsłabszą jednotek 7 lvl :shock: :shock: :shock:
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-05-30, 18:04   

Bartas napisał/a:
Dokładnie-Nie rozumiem czemu hydra jest uważana za najsłabszą jednotek 7 lvl :shock: :shock: :shock:
Ja tą osobą nie jestem-wiele razy twierdziłem,że Hyderka jest najlepsza :!: Przez co nie raz byłem wyśmiewany :roll: .Hydra jest naprawdę najbardziej wszechstronną jednostką.

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Bartas 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 207
Wysłany: 2008-05-30, 18:18   

Adolf39 napisał/a:
Bartas napisał/a:
Dokładnie-Nie rozumiem czemu hydra jest uważana za najsłabszą jednotek 7 lvl :shock: :shock: :shock:
Ja tą osobą nie jestem-wiele razy twierdziłem,że Hyderka jest najlepsza :!: Przez co nie raz byłem wyśmiewany :roll: .Hydra jest naprawdę najbardziej wszechstronną jednostką.


Chyba pomyliłem fora:D
 
zlatan 



Pomógł: 9 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 1163
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: 2008-05-30, 18:30   

No najmocniejsza to może nie... za Archaniołem na pewno, choć z Czarnym Smokiem czy Tytanem może się już porównywać (nie mówię oczywiście o samej sile jednostki, tylko o przydatności i wspieraniu magią też 8-) )
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 4
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group