Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Problemy z WOGIEM
Autor Wiadomość
Dracon 
Pogromca Smoków



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 93
Skąd: Bracada
Wysłany: 2007-09-22, 16:18   Problemy z WOGIEM

Sciagnalem se ostatnio Wake of Gods , wypakowaem do folderu Heroes 3, klikam Install, wybieram English, a tu takie cos: "Very Important! Your system language and country should set to english/usa before the installation After installation you can change them back" Powiedzcie mi co mam zrobic???
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-22, 16:27   

Musisz wejść w "panel sterowania", "opcje regionalne" i zmienić ustawienia na "Agielski - stany zjednoczone". Ponadto, jeżeli chcesz uniknąć bug-ów, powinieneś wykasować heroes III i zainstalować je powrotem, bo zaleca się wgrywanie WoG-a na "czystym" Heroes III. Przed destrukcją gry wszystkie Save'y i dodatkowe mapy skopiuj do innego katalogu - jeśli ci na nich zależy. Po ponownej instalacji Heroes III i WoG-a skopiuj mapy do katalogu "maps", a save'y do "games".
 
Dracon 
Pogromca Smoków



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 93
Skąd: Bracada
Wysłany: 2007-09-22, 16:30   

Dzięki, Tarnum. Ale dlaczego mam odninstalowywać? Co to są te bug-i?

Jeśli chodzi o jednostki zamkowe, Behemoty górą!! Jeśli o neutralne, Błekitne Smoki rządzą!!! Jeśli chodzi o bohaterów, DRACON THE BEST!!!!
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-22, 16:36   

Bugi to inaczej wszelkiego rodzaju błędy w grze. Chyba nie chcesz, żeby gra ci się zawieszała, samoczynnie kasowała albo nie działa poprawnie.
Reinstalować powinieneś, gdyż właśnie na taką wersję tej gry został przewidziany WoG. Ja na przykład do tego się nie stosowałem, i niestety gra mi wariuje :-/
I jeszcze jedno: MUSISZ mieć SoD.
 
Dracon 
Pogromca Smoków



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 93
Skąd: Bracada
Wysłany: 2007-09-22, 16:39   

Teraz to już wielkie dzięki! Dobrze, że mnie ostrzegłeś! Dobrze że ci dałem to pomógł;d Aha i chyba cos pomieszałes bo mowilem ze nie mam AB a SOd Mam. No teraz to już mam Złota Edycje.(+WOG:)) Ojej! Przypomniał mi się pewien problem: bo wcześniej miałem samo SoD bez AB no i jak zdobylem Złotą Edycję, odinstalowałem to SoD, i zostały z tego różne pliki, mapy. Czy przez to nie bedzie coś nie tak z WoG iem??
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-22, 18:59   

Oj, tu zalecam DOSZCZĘTNE wyczyszczenie wszelkich resztek. Wogóle na dysku nie powinno być żadnych plików. Po deinstalacji wykasuj jeszcze katalog "heroes III" albo podobny. Jeśli jesteś w stanie, usuń zbędne wpisy rejestru.
 
Dracon 
Pogromca Smoków



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 93
Skąd: Bracada
Wysłany: 2007-09-24, 17:31   O nie!!!

Tarnum, długo nie odpowiadałeś to pomyślałem że chyba nie muszę tego wszystkeigo kasować!! A teraz wyskakuje mi podczas gry jakiś błąd i się wyłącza. Miałem sie spytać dlaczego ale teraz już chyba wiem :( :( :( :( :(
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-24, 19:18   

No i masz za swoje - trzeba uczyć się na cudzych błędach. Teraz znowu kasuj wszystko, zainstaluj Heroes III, potem WoG'a, spolszczenie, czcionki i nowe ulepszenia.
 
Dracon 
Pogromca Smoków



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 93
Skąd: Bracada
Wysłany: 2007-09-25, 18:32   

O ja p******* !! A nie ma jakiegoś innego wyjścia???

Jeśli chodzi o jednostki zamkowe, Behemoty górą!! Jeśli o neutralne, Błekitne Smoki rządzą!!! Jeśli chodzi o bohaterów, DRACON THE BEST!!!!
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-25, 18:40   

Czy to był sarkazm?
 
Dracon 
Pogromca Smoków



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 93
Skąd: Bracada
Wysłany: 2007-09-27, 14:10   

O NIE JESZCZE TY Z TYM SARKAZEM Od 4 lat mnie z tym w szkole męczą a ja tego NIE KAPUJE!! TEN GŁUPI "SARKAZM" nie to nie był on bo ja go nie używam!!!

Jeśli chodzi o jednostki zamkowe, Behemoty górą!! Jeśli o neutralne, Błekitne Smoki rządzą!!! Jeśli chodzi o bohaterów, DRACON THE BEST!!!!
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-27, 16:51   

Bez nerwów. I wracając do tematu, raczej nie ma innego wyjścia. a przynajmniej innego nie znam. A nawet gdyby było, to raczej kosztowałoby Cię stabilność gry.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group