Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Jezdzcy apokalipsy czarodziejskie smoki
Autor Wiadomość
Xardas
Xardas


Dołączył: 13 Wrz 2012
Posty: 29
Wysłany: 2013-02-19, 20:10   Jezdzcy apokalipsy czarodziejskie smoki

siema . mam powazny problem z 1 misja z tej kampanii.wiem ze trzeba jak najszybciej dostac sie do czarodziejskich smokow,wiec 1 zamek budowalem targowisko fort,magazyn zasobow bo nie ma drewna na mapie i potem roki,behemoty.drugim kluczem jest zapewne drugi zamek tylko niestety tam jest taka armia ze ide tam dopiero w 2 miesiacu.myslalem ze zdobede sobie kapelusz ale z krysztalowymi nie ma szans.2 zamek zdobywam gdzies w polowie 2 miesiaca,budowwa idzie szybko ale niestety nic to nie pomaga bo juz jest i tak za pozno zanim zbiore armie wyliczylem sobie ze powininem najpozniej zaatakowac pod koniec 4 miesiaca bo wtedy jest jeszcze mniej niz 50 tych magicznych pierunow.ale niestety nijak to nie wychodzi.rozwalaja mnie a wczesniej nie mam armii niestety nie ma nawet szans zeby miec choc magie powietrza na mistrzu zeby przyspieszenie walnac.myslalem o antymagii ale Wojna nie zdobywa madrosci a gralem juz 3 razy.moje pytanie brzmi jakie macie dla mnie dobre rady ? nie chodzi mi o dokladny sposob przejscia ale moze o cos na co nie zwrocilem uwagi moze cos przeoczylem moze zle sie za to zabralem.z gory dzieki ;)

[ Dodano: 2013-02-28, 20:16 ]
problem rozwiazany dopiero za 5 razem trafilem na misto dobrobytu ktore mialem na swoim terenie i odrazu poszlo gladko ;) zamykam temat :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group