Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Moje mapy
Autor Wiadomość
sir_MaRa 


Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 5
Skąd: z kątowni
Wysłany: 2013-02-05, 16:18   Moje mapy

Witam.
Wrzucam kilka map zrobionych przeze mnie. Jak kto ma czas to zachęcam do przetestowania. Mile widziane sugestie poprawek.
Pozdrawiam!

Kontrola nad Żywiołem (2005).h3m
Pobierz Plik ściągnięto 315 raz(y) 87,39 KB

Pęknięte kajdany.h3m
Pobierz Plik ściągnięto 327 raz(y) 28,88 KB

Bez fortów.h3m
Pobierz Plik ściągnięto 288 raz(y) 23,08 KB

Atak magów.h3m
Pobierz Plik ściągnięto 312 raz(y) 46,89 KB

 
 
deql 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 24 Wrz 2012
Posty: 58
Wysłany: 2013-02-05, 21:17   

Czy te mapy są zrobione pod dodatek WoG? Nie chcą mi sie otworzyć.
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-02-05, 21:28   

Panie no wchodzisz i wrzucasz mapki to opisz cokolwiek, chociaż najważniejsze czyli wersję mapy. Chociaż przydałoby się też parę innych rzeczy jak wielkość chociażby czy poziom trudności.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
q2 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 114
Wysłany: 2013-02-05, 21:29   

Mi zostały elegancko odtworzone w edytorze bez żadnych problemów widzę, że mapa dosyć ciekawa. Sprawdzę je dokładnie jeżeli będzie wszystko okey dodam newsa na stronie głównej i dodam je do kategorii.
Lecz potrzebuje kilka opisów (wielkość, ilu poziomowa i tak dalej) jeżeli stworzyłeś takie mapki wiesz o co chodzi.

Przy okazji drogi sir_MaRa, jeżeli masz inne ciekawe propozycje zapraszam do przeczytania newsa na stronie głównej (4 news od góry) a tam dowiesz się o co dokładnie chodzi.

[ Dodano: 2013-02-05, 22:18 ]
Po za Kontrola nad Żywiołem - innych map nie mogę odtworzyć przez edytor :/
 
sir_MaRa 


Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 5
Skąd: z kątowni
Wysłany: 2013-02-05, 23:54   

Nie wiem, czemu są problemy otwieraniem map. U mnie w edytorze i w grze się otwierają bez problemu. Mają opisy, nazwy itd - brak błędów. Chyba, że trzeba je dodatkowo opisywać, to nie wiedziałem. Mam zainstalowane H3 Odrodzenie Erathii i na to dodatki Armageddon's blade i Shadow of death. Oryginalne, nie piraty, więc powinno chodzić dobrze. Nie gram w wersję WOG.
Poziom trudności jest normalny.
Na każdej mapie można grać w kilka osób:

Atak magów - max 3 z 5, wielkość L
Bez fortów - max 4, wielkość M
Kontrola nad żywiołem - max 8, wielkość XL
Pęknięte kajdany - max 4 z 5, wielkość M
 
 
q2 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 114
Wysłany: 2013-02-06, 01:01   

Jeżeli nie otworzę mapy w edytorze to jej nie dodam - niestety.
Z rana to dokładnie sprawdzę i opublikuję.
 
deql 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 24 Wrz 2012
Posty: 58
Wysłany: 2013-02-06, 02:06   

Dało radę je otworzyć :) U mnie po prostu trzeba było otworzyć edytor map SoD i następnie wczytywać kolejno mapy. Zadziałało. No, ale kilka uwag:
Kontrola nad żywiołem - niby wszystko jest ładnie i cacy. Jest konkretna droga do zdobycia miasta, trzeba przejść przez podziemia, przebijać się i w ogóle:) (strasznie duużo surowców, czego osobiście nie lubię :p). Ale problem jest taki, że gracz nie musi przebijać się drogą którą wyznaczyłeś, tak samo pomiędzy graczami. W gildii magów dostępne są czary: lot i wrota wymiarów. Skrzydeł anioła zdobyć się nie da, ale o czarach zapomniałeś. :)
W pękniętych kajdanach tego błędu już nie ma:) bardzo ładna mapa :) aczkolwiek szkoda, że obszar wodny jest tak bardzo pusty.
Bez fortów - tu baardzo spodobała mi się koncepcja mapy:) dzięki temu mapa jest bardzo oryginalna. Ale wydaje się pusta, brakuje tu detali które występowały w poprzednich mapach, tak jakbyś robił ją "na szybko".
Takie moje komentarze odnośnie map, patrząc z poziomu edytora. Jeżeli będę miał więcej czasu spróbuję pograć.
 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2013-02-07, 23:42   

Szykuje się nieźle. Po sesji zobaczę.
 
sir_MaRa 


Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 5
Skąd: z kątowni
Wysłany: 2013-06-30, 00:05   

Wrzucam jeszcze jedną mapę. Niby sprawdzałem ale jak jest jakiś błąd to dajcie znać.

Mapa dla max 4 graczy. Chodzi o rozbudowanie środkowego miasta. Niby łatwo ale ograniczyłem możliwość znalezienia drewna i kamieni i na całej mapie jest tylko jeden tartak i jedne kamieniołomy. Nie można grać cytadelą ani rekrutować wiedźm i władców bestii. Do tego żadnego przeciwnika nie można definitywnie wyeliminować. Trzeba kombinować jak dobyć zasoby i utrzymać do rozbudowania środkowe miasto.

[ Dodano: 2013-07-27, 00:16 ]
Wrzucam następną mapę - Droga do sławy.
Tym razem nie wprowadziłem ograniczenia w zasobach ani w rozbudowie armii i miast... ale najpierw trzeba je zdobyć. Warunek wygrania - eliminacja przeciwników.
Mapa dla max 4 graczy

Droga do sławy.h3m
Pobierz Plik ściągnięto 224 raz(y) 50,84 KB

Miasto na wzgórzu.h3m
2013-06-30
Pobierz Plik ściągnięto 253 raz(y) 34,4 KB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group