Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Shoty czyli herosi bliżej praktyki
Autor Wiadomość
Samurize 
The Fallen One



Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 101
Wysłany: 2011-12-10, 11:44   

yarzapp napisał/a:
Dużo wilków, lubię to.

Maszkarra napisał/a:
BTW Wilki miały pewnie więcej dmg niż cała reszta razem wzięta, ładnie ich natrzaskałeś

Regularnie odwiedzam różne miejsca + fart z puszki pandory :)

Łatwo było utrzymać taką liczbę, komputer to głupota, zaś przeciwnik mój był święcie przekonany - i dalej jest - że jednostki najwyższego poziomu są w armii najbardziej niebezpieczne.

Rozumie, że ilość ma ogromne znaczenie, ale jak to ona twierdzi "tak, ale liczbę wilków mogę Ci szybko zredukować czego tak szybko z behemotami nie uczynię".

Nie chciałem wdawać się w dyskusję odnośnie tego, bo behów faktycznie też trochę miałem, a poza tym to wszystko jest już kwestią taktyki, sprytu i logiki na polu bitwy :) Wspomniałem tylko, że ja zawsze wolę najpierw osłabić każdą jednostkę przeciwnika, której siła powala.

Maszkarra napisał/a:
Jeśli straciłeś bonus, który daje (-3 ataku) to warto. Gorzej byłoby tracić bonus (+3 ataku) :/
Chodziło konkretnie o tarczę, owszem - defa sporo przyrosło, ale walka toczyła się na otwartym polu, miałem pierwszy ruch i nie trwała długo (jak zakładałem) więc nie byłem pewien co do tego. Z jednej strony więcej jednostek przetrwało, z drugiej to i tak atakowała głównie behy więc to nie było aż tak odczuwalne.

Hunt down the weak, Predators of the sea...
 
 
sokool7 
Kto jak nie ja ?

Wiek: 30
Dołączył: 13 Sty 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-01-13, 07:56   

http://imageshack.us/phot...lablablapd.jpg/

Oto mój bohater
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2205
Wysłany: 2012-01-13, 14:38   

W ile miesięcy to grałeś?
 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-01-13, 16:16   

Około 8-9, sądząc po armii.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
sokool7 
Kto jak nie ja ?

Wiek: 30
Dołączył: 13 Sty 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-01-13, 16:26   

chyba 7M i 2-3T długo grałem, nie miałem żadnego spela by szybciej poruszać się po mapie
Co do armii to przez całą grę straciłem 600 gnoli 50 ważek i cos kolo 200 lizardów(łuczników)
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-01-13, 16:54   

sokool7 napisał/a:
spela by szybciej poruszać się po mapie

A księga magii powietrza? No chyba że zdobyłeś ją na sam koniec

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
kijana89 



Wiek: 35
Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 30
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2012-01-31, 03:00   

Mój ulubiony hirek, o którym nie wiedziałem, że jest hirką :-P
Mapa sisters of pendrag, przed finałową bitwą.
http://imageshack.us/photo/my-images/12/kyrre.png/
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-01-31, 15:41   


Tuż przed końcową bitwą na mapie Wojna z władcami chaosu. Staty mogłyby być wyższe bo mam wszystkie artefakty potrzebne do miecza ale ten secik był dużo bardziej przydatny.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
SnikerS 


Wiek: 34
Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 8
Wysłany: 2012-04-10, 15:22   

To i ja wrzucę z Wojny z władcami chaosu. Genialna mapka. W ile miesięcy ją przeszedłeś? Bo porównując screeny to coś pewnie za długo się pieprzyłem z tym :-) Bodajże 12 miesiąc się juz zaczął, no ale fajnie się grało, fajnie każdy kąt było zwiedzić i przypakować na maksa bohatera.
Podzieliłem kawalerzystów, no bo z takim bohaterem, z taką specjalnością, miałby one po 140 ataku, więc szkoda było marnować ich potencjał w jednym slocie, podzielone na 3 i tak miażdżyły wszystko :lol:




Takie epickie bitwy się rozgrywało, bez większych strat. (oczywiście straty zredukowane przez wielokrotne wskrzeszanie na końcu bitwy przez księgę i Serafiny)


 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-04-10, 15:36   

Już nie pamiętam, pewnie coś koło 6-7 miesięcy. Grałeś w Wogu, to też co innego

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
SnikerS 


Wiek: 34
Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 8
Wysłany: 2012-04-10, 17:27   

A no racja nie zwróciłem na to uwagi. Zwykła gra, a zwogowana to dwa różne światy, ba sam wog wogowi nie równy :-) Wiele zależy od prywatnych preferencji i ustawień. Dla mnie, dla bardziej 'niedzielnego' gracza, WOG to świetne urozmaicenie, dodające dużo funu do gry. No ale rozumiem, że dla wielu z was, dla 'profesjonalistów' ;-) psuje to rozgrywkę tworząc ją mało zbalansową czy zbyt wypaczoną.

To właśnie dzięki WoGowi dorobiłem się takiej ilości kawalerzystów, dużo inwestowałem w ulepszenie siedliska kawalerzystów, przez co choćby w moim głównym Zamku na koniec gry miałem ich tygodniowy przyrost bodajże coś na poziomie 130 :mrgreen:
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-04-10, 17:34   

Ja do profesjonalnych graczy nie należę, Woga miałem, nawet bardzo mi się spodobał, po tylu latach gry w H3 było to naprawdę dobre urozmaicenie jednak znudził mnie już po bodaj miesiącu, może kiedyś wrócę póki co nie mam nawet ochoty i czasu grać w zwykłego.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2012-04-21, 21:07   

Ja też do profesjonalistów nie należę, ale uważam że WoG wniósł wiele dobrych rozwiązań. I nawet na mapce S można uzbierać pokaźną armię.
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-02-01, 23:15   

Mój bohater na końcu mapki "mapka" z tutejszego downloadu. Całkiem ciekawa plansza choć dla graczy z tutejszego forum raczej nie stanowiłaby żadnego wyzwania ponieważ wszyscy mają równe warunki rozwoju, jak się szybko dorwie miejski portal to idzie z górki, ja dodatkowo zdobyłem skrzydła anioła i wtedy już był pikuś. Trochę za dużo budynków poprawiających statystyki (co widać na obrazku), reszta ok.


Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Reaver
My life for Aiur


Dołączył: 08 Lut 2013
Posty: 5
Skąd: Aiur
Wysłany: 2013-02-08, 22:22   

Witam, jestem nowy na tym forum. Chciałbym Wam pokazać mojego bohatera na mapie Wielki pojedynek. Liczę na wszelkie porady z Waszej strony.

http://img4.imageshack.us/img4/3153/herosrn.jpg
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 24 z 26
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group