Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Alice: Madness Returns
Autor Wiadomość
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2011-08-16, 19:05   Alice: Madness Returns

Grał ktoś już w tę grę? :)
Ja miałem to szczęście, że już grałem i uważam, że to godna następczyni pierwszej alicji.
Niewątpliwie klimat został zachowany, a walki z przeciwnikami są ciekawe (i niestety trudne)
Jednak ten tytuł ma także swoje wady, jak np. minigierki (za którymi niespecjalnie przepadam...)
Niektóre osoby mogą także narzekać na grafikę, która miejscami nie zachwyca (mi to osobiście zbytnio nie przeszkadza). Gra ma także kilka drobnych błędów, ale nie są one istotne.
Edit: Część ludzi narzeka także na etapy platformowe, ponieważ czasami trzeba idealnie wycelować, ale ja nie miałem z tym większych problemów. Znacznie cięższe i bardziej czasochłonne są walki
Edit: Zapamiętam, jak to napisać Tarn

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2011-08-29, 12:07, w całości zmieniany 3 razy  
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2011-08-16, 19:34   

Jak dla mnie zbyt zrecznosciowa. Gralem u kumpla z pol godzinki, a to co widzialem nie bylo zachwycajace. Walki niezle, lecz cala reszta nie jest az taka dobra.

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-08-17, 00:26   

Malek mi coś opowiadał, że fajna gra, po tym jak soundtrack się pojawił na FLP, chyba nawet ściągnął sobie tę grę i ją przeszedł.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2011-08-17, 01:56   

Pierwszą część przeszedłem 2x (normal i nightmare), super gra.

Ostatnio ściągnąłem Madness Returns, ale zawiesza mi kiedy się rozglądam dookoła albo pogram z 3 min. Jakieś pomysły?
 
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2011-08-29, 12:06   

Udało mi się przejść Alicję na poziomie Normal i pomijając pewną bardzo głupią minigierkę, czyli zmianę gry w cholerne mario (nie mam nic do mario, ale tutaj minigierka tego typu po prostu nie pasuje), to gra naprawdę jest warta polecenia. Przyznaję jednak, że troszkę brakowało mi w niej ...bosów (Jedynie na końcu jest jeden).
BTW: W bestiariuszu widzę nowe potwory, których nie było na normalu. Być może na wyższych poziomach trudności będzie można z nimi walczyć :)
BTW2: Całkowite przejście gry - 95% :) (Zbieranie wspomnieć etc.)
BTW3: Zaczynając grę na kolejnym poziomie macie ze sobą wszystkie bronie, oraz ulepszenia, które kupiliście przechodząc grę na poprzednim poziomie.

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group