Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Przesunięty przez: Malekith
2011-07-30, 14:29
Broken Aliance
Autor Wiadomość
szejk 
simply the best

Wiek: 35
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-07-30, 14:28   Broken Aliance

witam wszystkich, juz od jakiegos czasu czytam to forum, ale w koncu sie zarejestrowalem i chcialbym o czyms napisac. mam 23 lata w h3 zaczalem grac zaraz po wyjsciu gry na rynek to kolo 2000 roku bylo chyba, gram do dzis gre znam prawtycznie cała na pamięć. Jezeli ktos by mnie zapytał o najdoskonalszą gre wszech czasów bez wahania bym podał nazwe Heroes of might and magic 3, wczesniej jednak spedzilem kilka lat tnąc w h2. w demo h2 czy ktos pamięta jedną z doskonalszym map Broken Aliance:)? i otoz moje 1 pytanie, jak juz wyzej pisalem czytałem wczesniej forum i zauwazylem ze jest tu sporo maniakow ktorzy maja poteźną wiedze na temat herosow, czy ktos poswiecił swoj cenny czas i zrobil Broken Aliance na h3? jezeli tak bardzo bym prosił o info. Dodam ze mam starszego kuzyna ktory rowniez jak ja jest psychofanem całej sagi i i poswiecil swoj cenny czas i odwozorwał idealnie cały broken na warunkach h3 dodając jeszcze ciekawy motyw z podziemiami. Ale ja jestem zakochany w tej mapie więc chciałbym zobaczyc jakas inna interpretacje. pozdrawiam wszystkich
Ostatnio zmieniony przez Malekith 2011-07-30, 14:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
Ayshines



Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 36
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2011-07-31, 19:20   

Chyba to:

http://legendyheroes.pl/download-map-28.html
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group