Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zamknięty przez: Paweł
2010-08-03, 12:03
FORUMOWICZ LIPCA 2010
Autor Wiadomość
zlatan 



Pomógł: 9 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 1163
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: 2010-07-28, 11:48   FORUMOWICZ LIPCA 2010

Głosować może każdy, kto ma co najmniej 50 postów.
Głosowanie potrwa do 3.08.2010.

Zaczynamy.
Ostatnio zmieniony przez zlatan 2010-07-28, 12:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-07-28, 11:56   

Zastanawiałem się między Akolitą, zlatanem i Pawłem.
Akolita - pisał dużo i mądrze w tym miesiącu, nakręcał bardzo ciekawe dyskusje i żywo w nich uczestniczył. User godny pochwały, świadczy o tym chociażby Junior Admin
zlatan - również uczestniczył w wielu ciekawych dyskusjach. Nakręcił forumową listę przebojów, jak dla mnie to świetna inicjatywa. Nie spamował no i grał ze mną wczoraj w kalambury :-)
Paweł - Paweł jak zawsze - trzymał wysoki poziom, nie karał biednych spamerów (wszyscy wiemy o kim mowa), również nakręcał i uczestniczył w wielu dyskusjach.

Ostatecznie mój głos wędruje na zlatana. Kalambury to mocny argument.

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-07-28, 12:43   

Ja kieruję mój głoś na The Shadow. To właśnie on rozkręcił forum, odkopał stare tematy, kiedy była cisza.
 
 
Akolita 
AKO-Junior Admin



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 556
Skąd: Głogów
Wysłany: 2010-07-28, 13:10   

Ja mój głos oddaje na Leance. Prawie 200 postów w tym miesiącu, nie spamuje, udzielał się w tematach o muzyce, prowadzł (czasami) ciekawe dyskusje, ożywił nieco forum.

na wschód od Konina Azja się zaczyna
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2010-07-28, 15:34   

Zastanawiałem się między Zlatanem, Bartmanem i Tarnoobem.
Pierwszy pisał dość regularnie, a przede wszystkim zawdzięczamy mu Forumową Listę Przebojów. Potrafił też bronić wyżej wzmiankowanej listy przed zalewem nadmiaru techno :lol: Drugi - wiadomo, Liga Typerów (co prawda powstała w czerwcu, ale jak dla mnie w niczym to nie przeszkadza :-P ). Ponadto wykazał się dojrzałym podejściem podczas dyskusji w UTP, aczkolwiek w końcu puściły mu nerwy, gdy musiał stanąć wobec ludzi o dziwacznej moralności, mówiących o używaniu przemocy... Trzeci napisał trochę ciekawych rzeczy, zwłaszcza w temacie "Filozofia dla wszystkich", a poza tym dzięki niemu miałem chyba najlepszy ubaw w tym miesiącu (kiedy to spora grupa osób zaczęła do niego pisać coś w stylu "no weź przemyśl swoje życie" :lol: - brawo, mistrzowie, z pewnością zmienicie życie osoby, której praktycznie w ogóle nie znacie, męcząc ją mieszanką tautologii i pustych frazesów...).
Ostatecznie oddam swój głos na Zlatana :-) W sumie pojawił się jeszcze jeden user, o nicku Vvornth albo jakimś podobnym (za ewentualną pomyłkę z góry przepraszam ;-) ). Widać, że gość reprezentuje pewien poziom i myślę, że mógłby spokojnie być kandydatem na usera miesiąca, gdyby pisał trochę więcej (mniejsza z tym, że nie podzielam niektórych jego poglądów...).

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
zlatan 



Pomógł: 9 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 1163
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: 2010-07-28, 15:42   

Ja oddaję głos na Maszkarrę, przede wszystkim za pełne humoru i inteligentne posty i wpisy w SB. No i grał ze mną w kalambury i nie oszukiwał :-)
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2010-07-28, 15:46   

Zlatan za listę przebojów.
 
Pioter ziom 
Po prostu ziom



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 511
Skąd: Erathia
Wysłany: 2010-07-29, 21:16   

Wydaje mi się, że chyba Gandalf powinien dostać ten tytuł, jego posty mi się podobają. Długo i ironicznie, ale na temat.

pIsHeM PoPrAfFnIe pO PoLsKó :*:*:*:* :) ^^
.
 
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2010-07-30, 00:19   

Wahałem się pomiędzy Gandalfem - przemyślane i sensowne posty, oraz aktywność w dyskusjach, Leance'm - w zasadzie jw., Tarnoobem - duża aktywność i cierpliwość;),
a także Zlatanem - za wiadomo co.
Głos na Gandalfa.

Fantasy.. better than life..?
 
zlatan 



Pomógł: 9 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 1163
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: 2010-07-30, 13:17   

Wyniki na daną chwilę:

zlatan 3
Gandalf 2
The Shadow 1
Leance 1
Maszkarra 1
 
Akolita 
AKO-Junior Admin



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 556
Skąd: Głogów
Wysłany: 2010-07-30, 13:48   

Pioter ziom napisał/a:
jego posty mi się podobają.

To, że jego posty są ironiczne nie ma nic do rzeczy, liczy się to co wniósł na forum w danym miesiącu .Jeśli chodzi o długie posty to powinieneś brać z niego przykład. Martwi mnie jedno. Forum staje się coraz bardziej subiektywne w głosowaniach (o ile głosy na Zlatana rozumiem o tyle...na userów wracająch w połowie miesiąca już nie np. wiadomo, że Tarnoob zawsze zagłosuje na Gandalfa ponieważ on jedyny akceptuje jego poczynania na forum.). Ale nie o tym: jest słaba frekwencja zapraszam do głosowania!

na wschód od Konina Azja się zaczyna
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-02, 01:42   

Nie byłem zbyt aktywny w tym miesiącu i z powodu niedziałającego kompa to się nie zmieni prędko, niemniej stwierdziłem, że zagłosuję. Głos powędruje do zlatana, jak zwykle dużo udziela się w HP, ponadto należy docenić listę przebojów.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4005
Wysłany: 2010-08-02, 08:06   

Sporo osób udzielało się sensownie na forum ostatniego miesiąca. Osoby, które najbardziej zapamiętałem to:
Tarnoob, Bartman, Zlatan, Leance, Akolita, Krzemo, Gandlaf

Zdecydowałem jednak głos oddać na Zlatana. Głównie dlatego, że stworzył listę przebojów i ożywił troszkę naszą "małą" społeczność forumową. ;-)
 
zlatan 



Pomógł: 9 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 1163
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: 2010-08-03, 11:53   

Wyniki końcowe:

zlatan 5
Gandalf 2
The Shadow 1
Leance 1
Maszkarra 1

Ale jestem fajny.

Niech jakiś mod uzupełni przyklejony temat.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group