Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poradnik: jak grać multiplayer?
Autor Wiadomość
Mandraghora 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Cze 2012
Posty: 578
Wysłany: 2012-06-25, 16:26   

Na Win7 to wiem, że działa, ale co z wersją Win7 Starter? To jest tak biedny system, że nawet tapety nie da się w nim zmienić. ;p A wersję mam ze Złotej Edycji. :)

Life is complex: it has both real and imaginary components.
 
 
erosannin

Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-08-13, 18:11   heroes 3 złota edycja problem

siema mam problem taki ze jak wlaczam herosy juz w tym gr i host startuje to nie potrafie wcisnac 'zaawansowanych opcji'' gdzie wybieram zamek itp. crackowalem juz tym h33 :( ktoś wie co to ?
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2012-08-13, 18:41   

Jeśli dobrze rozumiem nie Ty jesteś hostem? Wtedy nie możesz otworzyć tej zakładki, tylko host ma taką możliwość. Jak już otworzy to Ty możesz tam coś zmieniać.

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
erosannin

Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-08-13, 18:44   

czyli ten host tez jest zielony? bo mi nic nie wyskakiwało.. pisalem mu ze nie potrafie a ten 'czekal' sproboje z innym hostem badz sam zhostuje.

EDIT

wyjasnione > ja mialem takie lagi ze szok :D

i nic nie umialem zrobic sensownego. potem sie odlagowalo i bylo OK.
Ostatnio zmieniony przez erosannin 2012-08-13, 19:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2012-08-13, 18:57   

Nic nie rozumiem z tego co napisałeś, może trochę dokładniej?

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
Rolnikztolnik

Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 8
Wysłany: 2012-08-13, 22:24   

Pomocy :( nie ogarniam juz tego ;/ wszystko podmienilem i ustawilem jak bylo napisane w tym poradniku. Jak dolaczam do kogos do gry i wybieram 'join' to wlacza mi sie gra ale nie do konca. Widze tylko menu poczatkowe z gry, nie ma tam zadnych przyciskow typu 'koniec', 'pojedynczy scenariusz' itd. tylko gra mi sie jakby zawiesza i tak przez jakas minute i potem mnie wyrzuca... O co moze chodzic?
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2012-08-13, 23:04   

Nie wiem czy to na pewno to, ale niech osoba która załozyła grę, usunie niepotrzebne mapy z folderu Maps i zostawi tylko kilka. Wtedy powinno się wczytać.
 
Rolnikztolnik

Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 8
Wysłany: 2012-08-15, 15:04   

Tak naprawde nie wiem dlaczego ale usuniecie czesci mam z folderu Maps pomoglo xD dzieki bardzo. Mialem tylko problem bo w jednej z gier podczas bitwy z przeciwnikiem on widzial ze jest moj ruch a ja widzialem ze jest jego ruch i nic nie moglismy zrobic, Czego to moze byc przyczyna? Normalny blad gry?
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2012-08-15, 15:09   

Rolnikztolnik napisał/a:
Normalny blad gry?


Nie wiem czy normalny, ale kojarzę, że mi też się tak zdarzyło z 2 razy.

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2012-08-15, 15:21   

Prawdopodobnie jeden z was ma ściągnięte pliki z forum lub ligi. Konkretnie chodzi o plik CrAnim, jeden z was go ma i teraz musi go usunąć z folderu data, lub najlepiej zaopatrzcie się w niego obaj i ustawcie w trakcie walki najwyższą prędkość animacji.
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2012-08-15, 17:47   

CrTraits też może powodować takie cuda.
 
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2203
Wysłany: 2012-08-15, 20:23   

Takie cuda to mi się zdarzają nawet bez plików jak mamy inne szybkości jednostek ustawione.
 
 
Kane22 



Wiek: 33
Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 45
Wysłany: 2012-08-20, 23:30   

A mnie się zrobił taki problem. Zazwyczaj gram tylko z dziewczyną, używamy GR. I wszytko jest ok. Ale jak chcemy zagrać z kimś trzecim to jest problem.
Zdarzały się nicki z kursywą, klepsydry i wywalanie do Windowsa. Ale w końcu to jest z głowy. I tak. Wchodzi my do gry wszyscy. Tu się pojawiają pierwsze problemy. Np wszyscy (3 osoby) jesteśmy, ale np ja nie widzę jednej osoby, albo jej nicku w ogóle na liście, albo nie widzę co pisze. Inni też tak mają. Czasami tak jest, czasem jest wszystko ok. Zaczynamy grę. 1 gracz robi kolejkę, i tutaj też; czasami nie widzimy kogoś piszącego, mimo że pisze.
Największym problemem jest to, że po jednej turze, czasem dwóch, lub trzech, jednego gracza wcina i po chwili wywala z błędem, że wystąpił problem z przesyłaniem danych.
I tak jest zawsze. Tylko jak gramy w 3 osoby. Jak gram tylko z dziewczyną, albo tylko z kumplem to jest ok. 3 osoby stanowią już problem. Dodam, że wszyscy mamy heroes33 ze zmienioną nazwą na heroes3. Żadne niebieskie kropki na GR nie występują. Czasem wywala moją dziewczynę, czasem mnie, czasem mojego kumpla, a dziś graliśmy jeszcze z kimś innym (zamiast kumpla) i dalej to samo.
Hamachi sobie darujemy, dopiero co przestawiłem się na GR, bo hamak mi robił jaja.
Proszę o porady :).

Moje mapki do HoMM3. Zapraszam do gry! :)

http://www.heroes3.eu/forum/viewtopic.php?t=2253
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2012-08-21, 06:47   

Upewnij sie, ze wszyscy macie te same pliki. Wylaczcie hamaka w polaczeniach. Zamieniajcie sie hostami i zobaczcie czy da to efekty.
Zainstalujcie Heroes; gdy gralem w H3 ze starego Windowsa (zostaly mi na innej partycji) to wywalalo mnie non stop z gry, poprawa nastopila gdy zainstalowalem gre.
Dobrze jakby wszyscy mieli akutualna wersje GR.
Nick pisany kursywa to wina zapory lub roznych wersji Heroes.

 
 
Gertos 

Wiek: 29
Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 6
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-08-21, 15:05   

Chciałem ostatnio zagrać z kumplem na necie przez gameRangera, kolega ma Viste i hirki chodzą mu tylko w HD(swoją drogą to ciekawe :roll: ). Wchodziłem w Edit>Options>Browse> próbowałem ustawić Hereos3HD.exe, ale wychodzi mi "Please choose the game application for Hereos of Might Magic III". Jak ustawić żeby po naciśnięciu start włączały się hirki w HD; czy w ogóle da się to ustawić?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 14
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group