Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Malekith
2010-04-02, 15:35
FORUMOWICZ MARCA 2010
Autor Wiadomość
zlatan 



Pomógł: 9 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 1163
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: 2010-03-28, 16:48   FORUMOWICZ MARCA 2010

Prosta sprawa, można głosować, gdy ma się napisane co najmniej 50 postów, konieczne jest uzasadnienie głosu (bez tego głos nie będzie liczony).

3, 2, 1... start.
 
page 
Czarnoksiężnik



Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 697
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-03-28, 18:36   

Oddam głos na Gandalfa. Niewiele osób udzielało się w tym suchym miesiącu, ale on należał do grona tych częściej piszących. Uspokoił się nieco, prezentował swój zwykły, wysoki poziom - musiałem to w końcu docenić :)

Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2010-03-28, 18:44   

Mam wrażenie, że jakoś cienko wyglądała aktywność większości userów w marcu (moja również, ale głównie z powodu, który to podałem parę dni temu w shoutboksie). Oddam swój głos na page'a (chociaż go nie lubię :lol: ), ponieważ jako jedna z niewielu osób coś pisał (w porównaniu do reszty - nawet sporo) i nie były to jakieś bzdury. Zastanawiałem się jeszcze nad , Leance'em, Skwerem i altaeirem, ale jednak pierwszy nie napisał nic szczególnego (w moim odczuciu było w tym trochę "sztuki dla sztuki") , a dwaj kolejni trochę za rzadko się udzielali. Proszę nie "krzyczeć", że jestem idiotą, który przedkłada ilość nad jakość - wobec zastoju na forum dobrze jest docenić ludzi, którym ciągle chce się pisać.
EDIT: Heheheh, pisałem ten post przez dobre 10 minut, długo się przy tym zastanawiając i teraz będzie krzyk, że głosuję na tych, którzy głosują na mnie :lol:
EDIT2: Mała pomyłka w kolejności pozostałych osób, które zwróciły moją uwagę :oops:
 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2010-03-28, 19:26   

Tytuł usera miesiąca powinien dostać "koniec zabaw z you ale to było zamierzone jako ironia ". Ale głos dla zlatana za powrót i może zostanie na dłużej.
Ostatnio zmieniony przez Malekith 2010-03-29, 14:39, w całości zmieniany 2 razy  
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2010-03-28, 20:14   

Żeby w tym miesiącu nie zapomnieć, zagłosuję od razu. Mój głos idzie na page. Głównie za to, że cały czas chce mu się pisać i nie jest to bezsensowny spam.
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2203
Wysłany: 2010-03-28, 20:37   

A ja głosuje na Pawła. W końcu on rozruszał trochę forum starym trikiem z you. Było przy tym zabawy trochę no i udało się wkręcić parę osób.
 
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2010-03-28, 20:43   

Ja zagłosuję na Cienia. Wdał się w ciekawą dyskusję ze mną i pisał na forum nie zniechęcając się.
PS. Miałem ochotę użyć "you" :-P
 
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2010-03-28, 22:22   

Amitamaru napisał/a:
Ja zagłosuję na Cienia. Wdał się w ciekawą dyskusję ze mną i pisał na forum nie zniechęcając się.


Co prawda, wydawało mi się, że chcesz mi uświadomić, że mam zryty gust, tym, że nie znam się na muzyce itp, pogaducha z Tobą była stosunkowo kulturalna, oraz w pewien sposób wygadana, bo naciągałeś mnie, żebym posłuchał czegoś, czego nie strawiam (kukurydza cukrowa ;P).
Miałem osobiście 3 kandytatów Page'a, Gandiego i Amitamaru. Page' - hmm, jakoś w tym miechu, nie było tematów, w którym moglibyśmy porozmwiać na grubszą skalę. Gadnalf - hmm, poczytałem wcześniejsze posty i zdenerwowało mnie to, że cały czas robisz ze mnie analfabete :P, post pod postem starasz się mnie poprawić. Jesteś złośliwy, czasem złowieszczy, ale mądry ;-) ale niestety podobnie jak u page'a. Tematów nie znalazłem.
Amatimaru - jednakże, że praktycznie z Tobą gadałem o muzyce i to całkiem dużo, pomimo, że nazwałeś mnie Satanistą?xd to głosuje na Ciebie, bo jednak jako jedyny wciągnąłeś mnie w grubszą konfrontację.

PS daj mi ip serverów do cs'a, wyślij w PW, albo na SB, to sobie pogramy :P
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4005
Wysłany: 2010-03-29, 12:29   

W tym miesiącu nikt bardzo nic nie pisał i trudno jest mi wskazać kogoś bezapelacyjnie.
Gandalf
Page
Amitamaru
Leance
Zawsze prezentują wysoki poziom, piszą dużo, a ich posty posiadają wysoki poziom - są pozytywną częścią forum, ale jednak w marcu malutko napisali.

Altaeir - podobnie jak Ci powyżej zbyt rzadko się udzielałeś, ale jeżeli już zdecydowałeś się coś napisać to niebyły to jakieś bezpodstawne farmazony. Jesteś bardzo ważnym userem na forum, ale jednak to nie dla Ciebie zagłosuję.

Malekith - pisał trochę w głównej tematyce forum, ale strasznie mało, lecz zawsze pokazuje w swych postach jakim to jest dobrym graczem, ale pisze to w formie rad, a nie przechwałek. Lecz głos też na niego przekazany nie będzie, bo to mod, a mod powinien dbać o forum, a nie zbierać tytuły użytkownika forum.

Skwer - pisał może niezbyt dużo, ale przynajmniej regularnie starał się udzielać na forum, bo według mnie najważniejszą cechą forumowicza miesiąca powinna być regularność, a nie jeden przebłysk napisania 30 sensownych postów raz w miesiącu i cisza. Głos na Skwera.

P.S. ciesze się, że ktoś założył forumowicza za mnie, bo mnie się to już znudziło. Zlatan, jeżeli możesz to będziesz organizatorem co miesiąc. Ja mam teraz mało czasu, a przekładam to tym, że piszę tylko kilka postów na miesiąc. ;-)
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2010-03-30, 23:37   

..głos na Page'a, bo choć dość często się różnimy w wielu sprawach i pisze rozwleczone posty (upss chyba powinienem być bardziej pozytywny ;-) )
to jego obecność zawsze wiąże się z określonym poziomem..

nie było mnie zbyt często ostatnio na forum, ale myślę że to wystarczająco obiektywna ocena..

Fantasy.. better than life..?
 
zlatan 



Pomógł: 9 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 1163
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: 2010-03-31, 20:38   

1. page 3
2. zlatan 1
Gandalf 1
Paweł 1
The Shadow 1
Amitamaru 1
Skwer 1

Głosowanie otwarte do piątku.
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2010-03-31, 22:01   

Hehehe, jak zlatan podkreślił swoje drugie miejsce :)


A no tak. Gratulacje page' zasłużyłeś :)
Ostatnio zmieniony przez The Shadow 2010-04-02, 15:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
page 
Czarnoksiężnik



Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 697
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-03-31, 23:01   

Nie wiem, czy tak do końca zasłużyłem, ale brawa dla Zlatana za te dwie bramki dzisiaj, i jeszcze większe brawa za spalone i zmarnowane setki w pierwszej połowie ;)

Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
Cor Kalom 
PALACZ ZIELA



Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 187
Skąd: Z Bractwa Śniącego
Wysłany: 2010-04-01, 08:19   

Nie pisałem wcale ostatniego miesiąca, ale czytałem prawie wszystko. Napisze krótko - Amitamaru, ponieważ jednak on najbardziej rzucał mi się w oczy.



Długi czas oczekiwania dobiegł końca, artefakt ogniskujący złączy nasze duchowe siły tak, abyśmy w końcu mogli przebudzić Śniącego.
Śniący zbudź się, o Śniący...
 
 
Akolita 
AKO-Junior Admin



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 556
Skąd: Głogów
Wysłany: 2010-04-01, 12:36   

Głos na usera: The Shadow. Częsty bywalec Forum, niezła jakość postów, potrafi chłopak ożywić dyskusję ;-) , brak spamu.

na wschód od Konina Azja się zaczyna
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group