Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Najmroczniejsze miasto zła
Autor Wiadomość
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2203
Wysłany: 2010-07-23, 16:33   

Co za ludzie. Chodzi mi o to, że budynki w bastionie są umieszczone przypadkowo przez twórców, bez żadnego schematu. Po prostu od tak.
 
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2010-07-23, 17:15   

No chyba z pedałownii... W ogóle co ma Bastion do tego tematu? Najlepszy klimat ma Necro i jest ono najmroczniejsze z tego co zauważyłem w tej grze.
 
 
Pioter ziom 
Po prostu ziom



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 511
Skąd: Erathia
Wysłany: 2010-07-23, 17:27   

Xeno napisał/a:
Kolejny fanatyk "pedałowni". Skąd oni się biorą powiedzcie mi.


Ten kto wymyślił te słowo pewnie często wpier**l dostawał od "pedałowni", znienawidził ją i zaczął ją tak nazywać.

Już kończę ten off top, ale Xeno, jakie jest twoje ulubione miasto? Postaram się coś wymyślić.

pIsHeM PoPrAfFnIe pO PoLsKó :*:*:*:* :) ^^
.
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2010-07-23, 18:14   

To określenie weszło w użycie, ponieważ bardzo wielu graczy nie potrafi, ani nie próbuje grać niczym innym niż bastion online (i to najczęściej na balance pc2, gdzie jest bardzo silny). To miast łatwe do opanowania, mocne na wielu mapach. Większość graczy je wybiera, co stało się nużące i trochę żałosne.
 
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2203
Wysłany: 2010-07-23, 21:08   

Malek Zamkiem i Necro, ale teraz ma przerwę.
Pioter co do mojego ulubionego miasta to jest nim Cytka, ale uważaj, bo jak coś wymyślisz to Boss nie da ci spokoju.
A ja dalej podtrzymuje zdanie i Necro ma najlepszy klimat ze względu na muzę i wygląd miasta.
 
 
Vvornth 


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 238
Wysłany: 2010-07-25, 20:08   

Ja za najmroczniejsze miasto uważam Necropolis. Spopielona ziemia, zrujnowane budowle i ta niesamowicie nastrojowa muzyka przywodząca na myśl nocną wizytę na zapomnianym cmentarzu lub w jakimś opuszczonym zamczysku. Najpierw słyszymy coś jakby dzwon i bliżej nieokreślony szum, potem motyw rozwija się, uczucie grozy narasta, jakaś zła siła czająca się za naszymi plecami jest coraz bliżej, wyciągając po nas swoje obumarłe kończyny. Potem wszystko zaczyna cichnąć, koniec utworu jest przepełniony jakby smutkiem.

Inferno także jest świetne. Piekielne budowle będące bramą otchłani (tak, tak, wiem kim w rzeczywistości są Kreeganie), krwawe słońce nad czarnym horyzontem. I muzyka... początkowo jakaś plugawa siła drwi sobie z naszych słabości, potem mocniejszy akcent, jakby władcy tego bluźnierczego miejsca manifestowali swoją pychę i potęgę. Dalej oba motywy mieszają się ze sobą.

Loch. Wizualnie prezentuje się nieco gorzej, ale niewiele. Podziemne pieczary zamieszkane przez prastare istoty, czujnie śledzące każdy krok przybysza. Muzyka jest majestatyczna, sprawia wrażenie, że jakaś uśpiona potęga, po wielu wiekach powoli budzi się aby siać grozę i zniszczenie.

Cytadela też jest raczej mroczna. Zasnute mgłą uroczysko, gdzieś w nieprzebytej puszczy. Muzyka jest klimatyczna, ale moim zdaniem nie całkiem pasuje do tego miasta.
 
Kamilio 
Elita Tytanów



Wiek: 28
Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 39
Wysłany: 2010-09-28, 21:02   

Moim zdaniem Nekro :-P te cmantarze i groby na tle zamku, liczne zjawy i ożywione tupy. To miasto kipi mrokiem! Lochy też są pod względem mroku bardzo dobre, ale inferno jest tylko najgorętszym miastem a nie mrocznym :lol:

W życiu trzeba być twardym jak przeterminowane żelki...
 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 24
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2011-01-23, 22:09   

Zgadzam się z Kamilem. Tylko ta muzyczka mogła by być bardziej mroczna...

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
Arsyriusz 
Heretyk


Wiek: 30
Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 7
Skąd: Baator
Wysłany: 2012-04-13, 14:46   

Na początek przepraszam za górnictwo ;) (odnowienie tematu) ale mnie zaciekawił.
W tym temacie mogą się mierzyć jedynie:Inferno, Lochy, Necropolis..
Lochy- osobiście sądzę że najmniej mroczne miasto z tych trzech, otóż są tam przerażające istoty, być może zniewolone, walczą bo im każą czarnoksiężnicy, nie uznają spokoju, wydaje mi się że chcą jedynie panować, zabić wszystko co nie jest nimi i zniewolić. Ukrywają się w wielkich grotach/jaskiniach, bądź zamkach aby wyjść na światło dzienne i zabijać, plądrować.
Necropolis- przerażające miasto, takie jakby już.. nie do uratowania, można tam znaleźć jedynie śmierć, panuje mrok i cisza. Po prostu prą do przodu zabijając wszystko co żywe, ich chyba jedyną ideologią jest (a raczej czarnoksiężników) pozbawienie życia istot żywych i ich wskrzeszenie.
Inferno- jak dla mnie zwycięzca, nie dlatego że jest to moje ulubione miasto, ale są najbardziej źli, ich jedynym celem jest walka z niebem bądź jak kto woli Erathią. Są przebiegli, zero sumienia, zero skrupułów, mordują, torturują i walczą do końca. Oni nie chcą tylko zabić i odejść, chcą czegoś więcej i to jest okropne, że już niema ratunku.
Hem.. niema to jak bujna wyobraźnia.
 
lukid2 

Wiek: 30
Dołączył: 11 Kwi 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-04-15, 16:00   

Wg mnie Necro jest najmroczniejsze :) to jest jak zamczysko śmierci, zruinowane budynki, zmartwychwstałe, wskrzeszone przez lisze 'stworzenia' mające jeden cel, zabijać. Jednak z drugiej strony, co może być zaskoczeniem, jest to miasto neutralne. Dlaczego? Ponieważ po jednej stronie jest zło (Inferno) a po drugiej dobro (Zamek). Piekło i niebo. A jak uczy religia (chodzi mi o chrześcijaństwo, narzuca ono wiele norm) jest jeszcze czyściec, tzn taka jakby nicośc gdzie dusze mogą odpokutować i dostać się do nieba. Taką to nicością władają lisze -czarnoksiężnicy, nekromanci oraz ich lojalni wysłannicy - czarni jeźdźce. Mogą się stawić po stronie zła lub dobra, Piekła lub Nieba. Ich nieprzewidywalność właśnie jest mroczna i uznaje tą nację za najbardziej mroczną, a Lochy, jak to kolga wspomniał wyżej, postawiłbym raczej na 3 miejscy, za Necro i Inferno. Sa to podziemia Zamku, którzy są pod władzą archaniołów i mnichów. I wbrew różnym poglądom i ich wyglądu, jest to strona Dobra :)

"Strach tnie głębiej niż miecze"
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-04-15, 16:55   

Dla mnie też najmroczniejsza jest nekropolia, jest tam najbardziej ponuro ze wszystkich miast. Inferno to piekło ok ale wszystko się tam świeci a niektóre jednostki śmieszą przez co dla mnie miasto to nie jest wcale takie mroczne.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Marcio199801 

Wiek: 26
Dołączył: 07 Lut 2013
Posty: 5
Skąd: Płock
Wysłany: 2013-02-07, 22:36   

Nekropolis jest najmroczniejsze . Najbardziej mroku dają szkielety smoki i zombie ;p
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 6 z 6
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group