Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Najmroczniejsze miasto zła
Autor Wiadomość
King of Slayer 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 23 Wrz 2009
Posty: 50
Skąd: Długopole Zdrój
Wysłany: 2010-02-02, 22:00   Najmroczniejsze miasto zła

Jakie jest wasze zdanie, na temat najmroczniejszego miasta. Nekropolia? Lochy? Może Inferno?
Ja wypowiem się później żeby, nie naprowadzać.

Milion serc, jedno bicie, Barcelona ponad życie!!!
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2010-10-16, 19:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Akolita 
AKO-Junior Admin



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 556
Skąd: Głogów
Wysłany: 2010-02-02, 22:12   

Oczywiście, że lochy najmroczniejsze bo najbardziej tajemnicze, podkreśla to muzyka i jednostki występujące w tym skromnym ;-) mieście. Poza tym nie lubię Inferno !!!Nekropolia zajmuje miejsce 2. A tak ogólnie to skąd pomysł na taki temat?

na wschód od Konina Azja się zaczyna
 
King of Slayer 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 23 Wrz 2009
Posty: 50
Skąd: Długopole Zdrój
Wysłany: 2010-02-02, 22:16   

Dla mnie najmroczniejsze miasto zła to Nekropolia. Szkielety, Zombie, Kościane Smoki. Wszystko czego potrzeba, do najmroczniejszego miasta. Szczególnie mroczny, jest tu klimat.

Akolita napisał/a:

A tak ogólnie to skąd pomysł na taki temat?

Sam nie wiem, ale trochę, mi się skojarzył... dopisek przy temacie o lochach.

Milion serc, jedno bicie, Barcelona ponad życie!!!
 
 
Akolita 
AKO-Junior Admin



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 556
Skąd: Głogów
Wysłany: 2010-02-02, 22:22   

King of Slayer napisał/a:
dopisek przy temacie o lochach

No widzisz, a takie Inferno dość, że nie jest mroczne to jeszcze najsłabsze z tych trzech miast. Moim zdaniem najsłabsze lub jedno ze słabszych w całej grze(np. Twierdza czy te okropne Wrota Żywiołów ;-) )

na wschód od Konina Azja się zaczyna
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2010-02-02, 23:07   

Akolita napisał/a:
No widzisz, a takie Inferno dość, że nie jest mroczne to jeszcze najsłabsze z tych trzech miast.

Chcesz się zmierzyć? Ja zagram Inferno. Wiadomo chyba, że najmroczniejsza jest Nekropolia, ta śmierć.

PS. Trochę głupia nazwa tematu, jakoś nie wyobrażam sobie najmroczniejszego miasta dobra, bo Arch raczej mroczny być nie może, a żywioły też mi raczej nie pasują.
 
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2010-02-03, 08:38   

Akolita napisał/a:
No widzisz, a takie Inferno dość, że nie jest mroczne to jeszcze najsłabsze z tych trzech miast. Moim zdaniem najsłabsze lub jedno ze słabszych w całej grze(np. Twierdza czy te okropne Wrota Żywiołów )


Widać, że Ci skilla brakuje... Jak byś zaczął grać, skillować trochę tymi miastami, zauważyłbyś, że każde miasto na swój sposób jest wyjątkowe i silne... Każe miasto ma inną taktykę rozbudowy i ogólnie grania, więc nie skacz, skoro nawet nie potrafisz tego przyjąć do wiadomości :p

Moim zdaniem:
Necropolia - śmierć
Inferno - piekło
Lochy - zniewolenie

Necropolia - ma najmroczniejszy klimat, jednostki są osuszone, skostniałe i do tego 'straszne' (brałem to słowo, kierując się sugestią pewnego dziecka :o ), oprócz tego ta muzyka w zamku, czasem potrafią ciarki przejść po plecach ;]
Inferno - wd mnie jest to symbol nieubłaganego zła, który ma jasne plany... no po prostu piekło. Co tu dużo mówić.
Lochy - jak dla mnie, skryte, tajemnicze miasto. Sama muzyka na to wskazuje. Oprócz tego, tunele troglodytów prowadzą pod Nightonem, więc ogólnie możemy powiedzieć, że to miasto, które ceni sobie element zaskoczenia. Nie przejawiające się bezpośrednio.
 
 
King of Slayer 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 23 Wrz 2009
Posty: 50
Skąd: Długopole Zdrój
Wysłany: 2010-02-03, 09:29   

Amitaru napisał/a:

PS. Trochę głupia nazwa tematu, jakoś nie wyobrażam sobie najmroczniejszego miasta dobra, bo Arch raczej mroczny być nie może, a żywioły też mi raczej nie pasują.


Chłopie, czytaj ze zrozumieniem. Napisałem "Najmroczniejsze miasto ZŁA. A nie najmroczniejsze miasto.

The Shadow napisał/a:

brałem to słowo, kierując się sugestią pewnego dziecka.


Ehh... Nie mam ochoty tego komentować. Może i jestem młody, to nie znaczy, że się boję Nekropolii. Napisałem straszne, bo tak wygląda.

Milion serc, jedno bicie, Barcelona ponad życie!!!
 
 
Lazar 
Black Soldier



Wiek: 30
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 39
Skąd: mam to wiedzieć?
Wysłany: 2010-02-03, 10:01   

Trochę głupi temat założyłeś, bo wiadomo, że każdy wybierze nekropolię, no ostatecznie lochy, ale jakieś 90% raczej śmierć.
 
Akolita 
AKO-Junior Admin



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 556
Skąd: Głogów
Wysłany: 2010-02-03, 12:19   

Cytat:
Chcesz się zmierzyć? Ja zagram Inferno. Wiadomo chyba, że najmroczniejsza jest Nekropolia, ta śmierć

Czemu nie, ale mojego zdania o tym mieście i tak nie zmienisz.
The Shadow napisał/a:
Widać, że Ci skilla brakuje... Jak byś zaczął grać, skillować trochę tymi miastami, zauważyłbyś, że każde miasto na swój sposób jest wyjątkowe i silne... Każe miasto ma inną taktykę rozbudowy i ogólnie grania, więc nie skacz, skoro nawet nie potrafisz tego przyjąć do wiadomości

nie będe tego komentował, ponieważ jakieś dziecko które to napisało nie ma pojęcia o taktyce i rozbudowie, już nie wspomnę o grze Inferno...

na wschód od Konina Azja się zaczyna
 
Boss18 
;):):):)



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 555
Skąd: Cytadela;)
Wysłany: 2010-02-03, 13:16   

Ja watpię czy Ty masz jakieś pojecie o grze infernem albo nigdy od zadnego infernowca nie dostałes... jesli infernowi sie w miare po szcześci to zadne miasto nie ma z nim szans praktycznie... demony biora wszystko na hita a uwazanie inferna za miasto slabe jest powaznym bledemm...dla mnie najbardziej mroczne jest Necro

Chcesz mnie pokonać ;) Pokonaj Tazara;)
 
 
S.P. 



Wiek: 32
Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 32
Skąd: Z nienacka ! :]
Wysłany: 2010-02-03, 13:29   

Inferno co prawda nie jest mroczne, ale według mnie dużo bardziej tętni od niego złem niż od Necro, ale i tak Necro jest moim ulubieńcem :>
Lochy to pół na pół złego i mrocznego.

Co do słabości Inferno to ja powiem tak
Buahahahahaha
 
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2010-02-03, 14:26   

King of Slayer napisał/a:
Ehh... Nie mam ochoty tego komentować. Może i jestem młody, to nie znaczy, że się boję Nekropolii. Napisałem straszne, bo tak wygląda.


Ej, ziomek, to nie było o Tobie, u mnie taki chłopaczek z ośka mówi, że jest straszne to miasto. Nic do Cb nie mam i nie sugerowałem się na Twoją opinią :]
Akolita napisał/a:

nie będe tego komentował, ponieważ jakieś dziecko które to napisało nie ma pojęcia o taktyce i rozbudowie, już nie wspomnę o grze Inferno...


A ja nie będę tego komenytował, ponieważ jakiś user to napisał, który w rl nie wie jak zamieniać jednostki na demony, albo tego nie praktykuje... powodzenia. Nie powiesz mi, że każde miasto ma identyczną taktykę budowania. ' Nie wspomnę o grze inferno' ale ironia, mówi to ktoś, kto uważa Inferno za cieńką parówkę...
 
 
Akolita 
AKO-Junior Admin



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 556
Skąd: Głogów
Wysłany: 2010-02-03, 14:47   

The Shadow napisał/a:
albo tego nie praktykuje...

Wiadomo, że każde miasto rozbudowuje się inaczej, ponieważ ma inne budowle, inne koszta za każdy budynek , potrzeby.Ale uwierz umiem zamieniać jednostki na demony i nie opieram swej opinii na suchej teorii, grałem Inferno- wielokrotnie.Wiem doskonale, że trzeba stawiać na czarcich lordów i demony jak najszybciej.To dziwne ale grałem również przeciwko temu miastu i batów nie dostałem. ;-) Nie można opierać wszystkich sił na demonach i czarcich lordach, bo jakby się uprzeć to można je podczas walki szybko wykosić np. magią( nie będę wspominał po raz x- krotny o implozji) ale nie tylko.Inferno ma kiepskich strzelców(nad czym ubolewam) o chochlikach nie wpominając(tak wiem to mięso armatnie-zamienia się je na demony tak samo jak piekielne ogary)Jednym słowem wystarczy zabić czarcie lordy i nie będzie kim wskrzeszać demonów a same demony może są potęgą ale nikt ci nie zagwarantuje, że w tym czasie ktoś nie będzie miał więcej jednostek tego samego lv. bo demony do niezniszczalnych nie należą

na wschód od Konina Azja się zaczyna
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2010-02-03, 15:31   

Akolita napisał/a:
.To dziwne ale grałem również przeciwko temu miastu i batów nie dostałem.
Z kompem :lol: ?
Akolita napisał/a:
Nie można opierać wszystkich sił na demonach i czarcich lordach
No masz rację, bo ifryty mają jeszcze zablokować strzelaków.
Akolita napisał/a:
bo jakby się uprzeć to można je podczas walki szybko wykosić np. magią( nie będę wspominał po raz x- krotny o implozji)
A czy grający infernem nie może rzucić implo? Ponadto w tym mieście jest ogromna szansa na berserk.
Akolita napisał/a:
Inferno ma kiepskich strzelców(nad czym ubolewam)
Inferno nie ma strzelców :P
Akolita napisał/a:
Jednym słowem wystarczy zabić czarcie lordy i nie będzie kim wskrzeszać demonów
Nie wiem czy wiesz, ale demony robi się w walkach z neutralami...
Akolita napisał/a:
że w tym czasie ktoś nie będzie miał więcej jednostek tego samego lv. bo demony do niezniszczalnych nie należą
A inne jednostki należą?... Ponadto w 3 tyg mamy średnio 80-90 demonów (zakładając brak siedlisk oraz puch z mięsem, a także posiadanie od 1 tyg drugiego zamku, który nie jest nekrosem/towerem/confem).
 
 
Akolita 
AKO-Junior Admin



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 556
Skąd: Głogów
Wysłany: 2010-02-03, 15:49   

Malekith napisał/a:
średnio 80-90 demonów

Rozwaliłeś mnie nigdy dosłownie nigdy w 3 tyg. nie miałem tylu demonów-góra 60
Malekith napisał/a:
demonów
Nie wiem czy wiesz, ale demony robi się w walkach z neutralami...

tu przepraszam błąd
Malekith napisał/a:
A czy grający infernem nie może rzucić implo? Ponadto w tym mieście jest ogromna szansa na berserk.

nie chodziło mi o rzucanie implo przez Inferno tylko np. rzucanie implo na demony czy czarty
;-)

na wschód od Konina Azja się zaczyna
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 6
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group