Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Najmroczniejsze miasto zła
Autor Wiadomość
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2010-07-17, 13:21   

Leance napisał/a:
Żadnych odniesień do bezmyślnego mordowania, tortur itp. W kampaniach to już nawet Twierdza jest kreowana na bardziej 'złą' od inferno.


A głównodowodzący 'krajem kreegan' co robili z elfami?
No tak, przecież grali w scrabble !
Co do Nekro, to się z Tobą zgadzam. Co do jednostek z inferno, również. Są to takie a nie inne jednostki. Jednakże, głównie diabły, czarci, demony żywiły się cudzą krzywdą i cierpieniem. Przypalali ogniem piekielnym i torturowali. Wcale nie są takie słitaśne, jak na pierwszy rzut oka mogą się wydawać ;-)
 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2010-07-17, 13:31   

The Shadow napisał/a:
A głównodowodzący 'krajem kreegan' co robili z elfami?
No tak, przecież grali w scrabble !


Wcale nie bo w monopol.
Oczywiście, że elfy nie miały lekko, ale kreeganie skupiali się na wyrzynaniu ludności AvLee i Erathii (czyli swoich wrogów), a nie na niszczeniu wszystkiego po kolei jak leci. Oni chceili podporządkować świat, a nie go zniszczyć, a to jednak różnica :-)
 
Liopleurodon12
Władca Mroku



Wiek: 33
Dołączył: 26 Maj 2010
Posty: 11
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2010-07-18, 12:58   

Leance, Tak Risen był o niebo lepszy od G3 ZM :-/ Ale jeśli chcesz wrócić do czasów tego starego dobrego gothica to polecam ściągnąć mod Mroczne Tajemnice jest on tym samym co Noc Kruka do Gothic 2 więc naprawdę warto ,wprowadza nowe gildie,pancerze,bronie,NPC,magię,lokacje oraz świetny i bardzo intrygujący wątek fabularny i związane z nim zadania poboczne, poza tym mod wprowadza nowe skille takie jak gotowanie,kowalstwo :-) Mod po prostu super naprawdę warto go pobrać ale zakładam ,że już o nim słyszałeś :-P Jakbyś już w niego grał to polecam jeszcze mod rosyjskiej produkcji GoldenMod lub niemieckiej Ruestungsmod :-D

Wracając do tematu to jednak wszystkie kłopoty ,które działy się w świecie M&M były spowodowane przez diabły. Przykładem może być wielka cisza spowodowana Dniem Ognia ,która zniszczyła łączność ze starożytnymi oraz spowodowała upadek już wysoko rozwiniętej cywilizacji poza tym to oni rozpoczęli wojnę napadając na Erathię i zdobyli Steadwick kolejną rzeczą ,którą przypomnę to Ostrze Armagedonu aha i porwanie króla Rolanda. Tak więc chyba przekonałem Cię ,że Inferno niczym dobrym się nie wyróżnia i Kreeganie narobili najwięcej zła. Deya oczywiście nigdy święta nie była ale biorąc pod uwagę złe czyny to jednak Eofol w pojedynku zwycięża.

Pozdrawiam Liopleurodon12
 
Akolita 
AKO-Junior Admin



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 556
Skąd: Głogów
Wysłany: 2010-07-18, 13:31   

Liopleurodon12 napisał/a:
że Inferno niczym dobrym się nie wyróżnia i Kreeganie narobili najwięcej zła.

Ja nie wiem, ale chyba zło nie równa się mrok?
Poza tym co mają powiedzieć mieszkańcy Fortecy zaatakowani przez władców Lochów? Smoki, harpie itd.
Co do Inferno (a nawet wyglądu miasta)- Czy sądzicie, że w piekle powinien być ukazany zachód słońca? :-D

na wschód od Konina Azja się zaczyna
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2010-07-18, 16:05   

Akolita napisał/a:
Ja nie wiem, ale chyba zło nie równa się mrok?



Czyli uważasz że noc (amaterasu), jest zła? Bo przecież podczas nocy jest ciemno, mrok ;P Według mnie raczej nie.

Akolita napisał/a:
Poza tym co mają powiedzieć mieszkańcy Fortecy zaatakowani przez władców Lochów? Smoki, harpie itd.


Wydaje mi się, że jednak forteca nie popuściła tego płazem i zrobiła podobny odwet. No ale cóż, po tej stronie agresorem były Lochy, to nie ulega wątpliwości. W odróżnieniu od Fortecy, Lochy również posiadają ten klimacik, zła, żądzy władzy, tego okrucieństwa :->
 
 
Liopleurodon12
Władca Mroku



Wiek: 33
Dołączył: 26 Maj 2010
Posty: 11
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2010-07-19, 09:15   

Akolita, Przecież Inferno to wcale nie jest piekło ,kreeganie są kosmitami największymi wrogami starożytnych. Wykształciły najbardziej rozwiniętą cywilizację ,ponieważ potrafili się poruszać w przestrzeni kosmicznej. Natomiast lochy mają ten klimacik takiego zniewolenia oraz tajemniczości. Poza tym w temacie jest także zło a co do mroku uważam ,że temat nie jest dobrze sprecyzowany ,ponieważ jeśli chodzi o mrok to uważam ,że to działka Deyi :roll:

Pozdrawiam Liopleurdon12
 
Pioter ziom 
Po prostu ziom



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 511
Skąd: Erathia
Wysłany: 2010-07-19, 10:49   

Liopleurodon12 napisał/a:
Akolita, Przecież Inferno to wcale nie jest piekło ,kreeganie są kosmitami największymi wrogami starożytnych. Wykształciły najbardziej rozwiniętą cywilizację ,ponieważ potrafili się poruszać w przestrzeni kosmicznej. Natomiast lochy mają ten klimacik takiego zniewolenia oraz tajemniczości. Poza tym w temacie jest także zło a co do mroku uważam ,że temat nie jest dobrze sprecyzowany ,ponieważ jeśli chodzi o mrok to uważam ,że to działka Deyi :roll:

Pozdrawiam Liopleurdon12


Dokładnie, popieram Cię, ale w sumie po co jest ten temat? Po co ta dyskusja, skoro do niczego nie doprowadzi?

pIsHeM PoPrAfFnIe pO PoLsKó :*:*:*:* :) ^^
.
 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2010-07-19, 11:45   

Liopleurodon12 napisał/a:
ale zakładam ,że już o nim słyszałeś


Przeszedłem go 2 razy gdzieś 2 lata temu i jest dla mnie zbyt łatwy. Skup orkowego żelaztwa za cenę wartości + setki expa za nawet najgłupszą misję - już na początku 2. rozdziału byłem ustawiony do końca gry.

Liopleurodon12 napisał/a:
Tak więc chyba przekonałem Cię ,że Inferno niczym
dobrym się nie wyróżnia i Kreeganie narobili najwięcej zła.


Ale mnie nie chodzi o to, jak dane nacje zostały przedstawione w kampaniach (bo równie dobrze jako złą można by przedstawić Erathię i ludzi, ktrzy niszczą wszystko dookoła), ale jak ogólnie są ukazywane. Kreeganie może i są brutalni, ale na pewno nie zależy im na zniszczeniu wszystkiego wokół.
 
Liopleurodon12
Władca Mroku



Wiek: 33
Dołączył: 26 Maj 2010
Posty: 11
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2010-07-20, 22:19   

Leance, Tak dokładnie Gothic+MT jest bardzo łatwy kiedy masz Miecz Zbawienia (chyba tak się nazywał) ,który był równie potężny co URIZIEL ,bo potrafił zamrażać i do tego jeszcze Szatę Pradawnego ,która jest prawie taka dobra jak Wzmocniona Zbroja Magiczna to wygranie całej gry nie stanowi problemu ale wygranie samego MT nie jest wcale takie łatwe ,ponieważ wtedy kiedy wykonujesz zadania dla pradawnych jesteś dosyć słaby ale pomimo to wygranie całego wątku fabularnego zajęło mi dwa dni w każdym bądź razie Mt są na prawdę bardzo ciekawe i polecam każdemu ten mod ,natomiast tobie Leance ,bo widzę ,że jesteś gothicowym weteranem polecam Gothic II:The Returning dodaje wszystko to czego nie dodali twórcy gry np.obszar za palisadą. Cały ten mod jest rosyjskiej produkcji ale mogę śmiało powiedzieć ,że jest najlepszym i najbardziej rozbudowanym fanowskim projektem do Gothic 2 jego jedynymi wadami są duży rozmiar 600 mb oraz brak tłumaczenia ale nie martw się nie będziesz musiał grać po rosyjsku jest patch angielszczący grę :-D

Poza tym masz rację Kreeganom wcale nie chodzi o zniszczenie świata ale o podporządkowanie go sobie :-)

Pioter ziom, Tak również nie widzę aby ona do czegoś doprowadziła ,ponieważ ten temat jest akurat źle sprecyzowany dlaczego teraz napiszę:
-"Najmroczniejsze"- Nekropolia
-"Zło" esencja zła to Kreeganie
Poza tym autor nie pisze czym mamy się sugerować kampaniami czy może wyglądem a może muzyką. Mam nadzieję ,że twórca napisze o co dokładnie mu chodziło :!:

Pozdrawiam Liopleurodon12
 
tylkoontamstoi 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 387
Skąd: 973!
Wysłany: 2010-07-23, 16:14   

Akolita napisał/a:
Czy sądzicie, że w piekle powinien być ukazany zachód słońca?


No cóż, ja nie sądzę, ponieważ skoro piekło no to raczej pod ziemią, jakieś ciemne, gorące czeluścia, gdzie słychać jęki umęczonych dusz...

Black Metal to wojna - więc pompuj rower dla szatana!
 
 
Pioter ziom 
Po prostu ziom



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 511
Skąd: Erathia
Wysłany: 2010-07-23, 16:21   

tylkoontamstoi napisał/a:
Akolita napisał/a:
Czy sądzicie, że w piekle powinien być ukazany zachód słońca?


No cóż, ja nie sądzę, ponieważ skoro piekło no to raczej pod ziemią, jakieś ciemne, gorące czeluścia, gdzie słychać jęki umęczonych dusz...


Inferno to raczej kraina pod wulkanem. ;] Dlatego widać słońce.

pIsHeM PoPrAfFnIe pO PoLsKó :*:*:*:* :) ^^
.
 
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2203
Wysłany: 2010-07-23, 16:22   

Ważne by było ciemno i czerwono nieco. Akurat Inferno i Necro to dwa najlepiej skonstruowane miasta pod względem wyglądu.
 
 
Pioter ziom 
Po prostu ziom



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 511
Skąd: Erathia
Wysłany: 2010-07-23, 16:25   

Xeno napisał/a:
Akurat Inferno i Necro to dwa najlepiej skonstruowane miasta pod względem wyglądu.


Sprzeciw! Bastion ma najlepszy wygląd!

pIsHeM PoPrAfFnIe pO PoLsKó :*:*:*:* :) ^^
.
 
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2203
Wysłany: 2010-07-23, 16:28   

W tym mieście budynki są ustawiane tak samo jak ja rozrzucam ubrania w pokoju czyli przypadkowo.
 
 
Pioter ziom 
Po prostu ziom



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 511
Skąd: Erathia
Wysłany: 2010-07-23, 16:29   

Xeno napisał/a:
W tym mieście budynki są ustawiane tak samo jak ja rozrzucam ubrania w pokoju czyli przypadkowo.


Objaśnij nieco...

pIsHeM PoPrAfFnIe pO PoLsKó :*:*:*:* :) ^^
.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 5 z 6
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group