Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Bastion vs Cytadela vs Nekropolia

Nekropolia vs Bastion vs Cytadela
Nekropolia
46%
 46%  [ 15 ]
Bastion
34%
 34%  [ 11 ]
Cytadela
18%
 18%  [ 6 ]
Głosowań: 32
Wszystkich Głosów: 32

Autor Wiadomość
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2009-09-26, 20:45   

Boss18 napisał/a:
oj niekoniecznie mowisz tak bo duza nia grywasz
W ciągu ostatniego roku może z 5 razy...
Boss18 napisał/a:
ale zauwaz ze nie kazdy .... nie kazdy doicenia nekropolie i nie jest to miasto latwe do grania
I co z tego? Równie dobrze mogę powiedzieć, że cytadela to żal, bo jest trudna do gry...
 
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2009-09-26, 22:26   

Boss18 to cytadelowy odpowiednik Saurona.
Nekro miecie, chociaż dla mnie nie opłaca się zmieniać bohatera, nawet jakby w karczmie był crag hack, to moje zdanie.
 
Boss18 
;):):):)



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 555
Skąd: Cytadela;)
Wysłany: 2009-09-27, 08:52   

no to prawda zmiana bohaterow jest nieopłacalna...gralem necro na planszy XL i 8 graczy w tym 7 komputerów na poziomie wiezyczki to mialem bardzo duze problemy z farmieniem i uzyskiwaniem szkieletow bo wiekszosc kopalni juz bylo pozbawione neutralnych jednostek dlategol sadze ze Necro jest silne ale jesli gramy 1vs 1 na Xl bo nie ma innych przeciwnikow przeszkadzajacych lecz w grze single player srednio sie spisuje

Chcesz mnie pokonać ;) Pokonaj Tazara;)
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2009-09-27, 09:19   


Mój stary screen z XL na 7 kompów w sojuszu na 200%. Zrobiony ponad rok temu. Nie korzystałem z rozdzielania wampów po hirkach pobocznych z exp nekro. Liczy jest ponad 3,6k. Gra trwała jakieś 6-8 miechów. Dodam jeszcze, że grałem maksymalnie na odwal (jak zresztą zawsze z kompem).
 
 
Boss18 
;):):):)



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 555
Skąd: Cytadela;)
Wysłany: 2009-09-27, 09:25   

no tak fajnie to wyglada jesli ktos nie zauwazy artefaktow ale tu masz arty do nekromancji... w takim wypadku to owszem ale nekropolia rzadzi ale bez tych artefaktow napewno tak super by ci sie nie gralo... ale screen bardzo pokazny gratuluje

[ Dodano: 2009-09-27, 09:27 ]
a wogole to widac ze miales tam minimum 3 nekro wiec to tez tak super nie jest jakby mozna sobie wyobrazic... im wiecej tych nekropolii tym wiecej nekromantonów i tym i wecej szkieletow ..

Chcesz mnie pokonać ;) Pokonaj Tazara;)
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2009-09-27, 09:30   

Cytat:
no tak fajnie to wyglada jesli ktos nie zauwazy artefaktow ale tu masz arty do nekromancji.
Złożony pod koniec gry. Poza tym mi chodziło o ilość szkieletów. Taki sam, a nawet lepszy efekt można uzyskać mając 1 nekro i rozdzielając wampy hirkom z nekro.
 
 
Boss18 
;):):):)



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 555
Skąd: Cytadela;)
Wysłany: 2009-09-27, 10:11   

nie powiedzialbym bo na mapie caly czas nie masz jednostek 1 poziomu lub 2 wiec w pewnym momencie zaczyna sie problem bo nie ma skad brac szkieletow a walczac z kompem an stara sie nam tych szkieletow zniszczyc

Chcesz mnie pokonać ;) Pokonaj Tazara;)
 
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2009-09-27, 14:40   

Boss18 napisał/a:
nie powiedzialbym bo na mapie caly czas nie masz jednostek 1 poziomu lub 2 wiec w pewnym momencie zaczyna sie problem bo nie ma skad brac szkieletow


No i co z tego przecież wampiry się odradzają więc żadna jednostka 3 lvl mu nie podskoczy. Z 4 lvl też nie ma problemów dopiero gdy atakujemy jednostki 5 lvl może być problem, więc sam pomyśl co jest lepsze Necro czy Cytka.
 
 
stasek93 
Katolik



Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 208
Wysłany: 2009-09-27, 17:46   

Amitamaru napisał/a:
Boss18 napisał/a:
nie powiedzialbym bo na mapie caly czas nie masz jednostek 1 poziomu lub 2 wiec w pewnym momencie zaczyna sie problem bo nie ma skad brac szkieletow


No i co z tego przecież wampiry się odradzają więc żadna jednostka 3 lvl mu nie podskoczy. Z 4 lvl też nie ma problemów dopiero gdy atakujemy jednostki 5 lvl może być problem, więc sam pomyśl co jest lepsze Necro czy Cytka.



Ale Cytadela, to nie tylko jednostki poziomow 1-4... ;-)

"Do ataku - krzyknal dzielnie general spierdzielajac w krzaki"
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2009-09-27, 18:33   

stasek93 napisał/a:
Ale Cytadela, to nie tylko jednostki poziomow 1-4... ;-)


Jak dojdzie do walki między Cytadelą, a Nekropolią to będę miał kilka tysięcy szkieletów, które kładą wszystko na hita.
 
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2009-09-27, 19:21   

stasek93 napisał/a:
Ale Cytadela, to nie tylko jednostki poziomow 1-4... ;-)

Naprawdę wielkie odkrycie :lol: Tak w ogóle to chyba nie przeczytałeś kilku poprzednich postów w tym temacie - akurat w tym miejscu chodziło o walkę z neutralnymi stworzeniami w celu uzyskania większej ilości szkieletów.

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
Boss18 
;):):):)



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 555
Skąd: Cytadela;)
Wysłany: 2009-09-27, 19:31   

spróboj walczyc 5 wamiprów napowiedzmy 20-30 zjaw 3 poziomu zycze powodzenia.., wampiry tak szybko sie nie odradzaja a jednostki 3 lvl kiedy zaczynamy atakowac to ich przybywa .. i dodatkowi bohaterowie na mapach o silnych neutralach gowno za przeproszeniem nam moga dac a glownym nie zawsze jest czas zeby zbierac szkielety bo albo tzreba zamku bronic albo cos....to wcale nie jest takie kolorowe jak wyglada i tzreba miec duzo szczescia i spokojna okolice zeby tyle szkieletow uzbierac a trafiajac w srodek wojny npo pomiedzy 2 komuterki sorry ale na farmienie szkiletow zbytnio czasu nie ma i tzreba sie opierac na tym co jest a nie ukrywajmy sie nekropolia niestety bez szkieletow duzo nie znaczy

Chcesz mnie pokonać ;) Pokonaj Tazara;)
 
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2009-09-27, 19:44   

Boss18 napisał/a:
spróboj walczyc 5 wamiprów napowiedzmy 20-30 zjaw 3 poziomu zycze powodzenia.
Rzucasz slow, czekasz i uderzasz, potem odwrót i tak do skutku.
Boss18 napisał/a:
wampiry tak szybko sie nie odradzaja
W podanym przez Ciebie przypadku w ogóle się nie odrodzą (wyssanie życia nieumarłej jednostce może okazać się trudne :lol: :lol: :lol: ). Poza tym to żaden argument.
Boss18 napisał/a:
a jednostki 3 lvl kiedy zaczynamy atakowac to ich przybywa
Pierwsze słyszę. Mógłbyś mi wytłumaczyć znaczenie tego sformułowania? :-P
Boss18 napisał/a:
a glownym nie zawsze jest czas zeby zbierac szkielety bo albo tzreba zamku bronic albo cos
U mnie główny bohater niemal nigdy nie służy do obrony zamku. Poza tym pomyśl: czy w przypadku, gdy będziemy bronić zamku, nie dostaniemy szkieletów po bitwie? Jeśli armia wroga będzie duża, dostaniemy sporo, jeśli zaś mała - nie ma potrzeby obrony miasta za pomocą głównego bohatera.
Boss18 napisał/a:
a trafiajac w srodek wojny npo pomiedzy 2 komuterki sorry ale na farmienie szkiletow zbytnio czasu nie ma

W takiej sytuacji klepiemy wroga i dostajemy szkielety :lol:
 
 
Boss18 
;):):):)



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 555
Skąd: Cytadela;)
Wysłany: 2009-09-27, 20:08   

sluszales zapewne o tym ze z tygodnia na tydzien przybywa jednostek neutralnych i gdzie na poczatku moze byc paru potem pojawia sie mnóstw... co do dodatkowego boha nie zawsze trafiasz na magów a bez magow niestety za wiele many nie masz... do tego doszlo to ze jesli spotykaszduzo jednostek nieumarlych neutralnych to tracisz te szkielety...
a wiesz kogo czarami komputer wali gdy walczy z Toba...niestety szkielety ....a czy Tobie komputer próbuje zabic rycerzyków czy szkielety jasne ze szkielety bo je sie latwo zabija a wtedy pojawiaja sie bitwy po ktorych wiecej tracimy niz zyskujemy i robi sie problem

Chcesz mnie pokonać ;) Pokonaj Tazara;)
 
 
cuprumik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-27, 20:38   

:lol:

Chyba nie wiesz o czym mówisz...
Cytat:
do tego doszlo to ze jesli spotykaszduzo jednostek nieumarlych neutralnych to tracisz te szkielety...
Tak, na pewno nie wiesz o czym mówisz.

Mam wrażenie, że nigdy nie starałeś się grać dłużej Necro. Podczas gier z komputerem, nie ma takiej siły, żeby on nam kasował na bieżąco więcej szkieletów niż nam przyrasta. No, może na zatłoczonej S w niesprzyjających okolicznościach.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 7
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group