Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Problem z rozłożeniem artefaktu...
Autor Wiadomość
zny 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 93
Wysłany: 2009-08-04, 21:49   Problem z rozłożeniem artefaktu...

Witam wszystkich na forum - to mój pierwszy post, aczkolwiek zaglądam tu już od paru tygodni w pogoni za informacjami.

Mój problem wygląda następująco: Przechodzę obecnie kampanię 'Narodziny Barbarzyńcy', jestem w misji 'Trudny Początek'. Nie jestem w stanie rozłożyć miecza anielskiego sojuszu na jego składowe. P-klik wyświetla jedynie informację na jego temat, po za tym nie mogę wyposażyć w miecz żadnej postaci, chociaż mogę przekazywać miecz między hirkami. Po prostu kiedy podnoszę miecz nie ma nigdzie podświetlonego slotu, nie mogę także wcisnąć go na siłę w żaden slot niepodświetlony (oprócz sakwy).

Czy ktoś zna rozwiązanie?
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2009-08-04, 22:05   

Najprawdopodobniej masz włożony do data zmodyfikowany na potrzeby ligi ArTraits.txt. Wywalenie tego pliku rozwiąże problem.
 
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-08-04, 23:01   

Tak samo miałem z butami do spaceru po wodzie w jednej mapce :) Nijak na nogi nie chciał boh ubrać, nie wiem grzybicy się bał czy co :)

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
zny 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 93
Wysłany: 2009-08-04, 23:16   

Pomogło, bardzo dziękuję. Niestety musiałem oprócz wywalenia pliku zrestartować scenariusz (a byłem już na samym końcu :-? ) - ale z możliwością używania miecza nadrobienie tego będzie czystą formalnością :-D
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group