Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
mapa "Monstrum"
Autor Wiadomość
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2009-09-19, 21:33   

Tym razem postarałem się znacznie bardziej i przeszedłem mapę w 6 dniu 4 tygodnia 5 miesiąca, ale czuję niedosyt, ponieważ sporo stworzeń się do mnie przyłączyło, a poza tym dostałem berserka w lochu. Myślę, że wystarczy "oślepienie" i odrobina mocy, aby wygrać większość walk (akurat oślepienia nie trafiłem :-/ ), na berserka jednak dużo many schodzi. Poszło mi znacznie lepiej (rozumiem, że poprzednim razem się ośmieszyłem :oops: ), ponieważ zbierałem surowce i wymieniałem w chatkach na dodatkowe wojsko (te czarodziejskie smoki najbardziej ułatwiły mi zadanie). Bardzo przekonałem się do gry cytadelą - w finałowej bitwie 40 błękitnych smoków nie mogło mi zabić w jednej kolejce choćby 1 rdzawego (zadawały w przeliczeniu na 1 jednostkę ok. 13 obrażeń, ogółem ok. 500), więcej padało błękitnych niż moich gorgon. Stwierdziłem też, że nie doceniałem kamiennej skóry i błogosławieństwa. Jeśli chodzi o mapę, jest całkiem w porządku, zacząłem się głowić nad tym, jak zmniejszyć swoje straty do minimum, a to dobrze wpływa na rozwój umiejętności. Teraz czas na tę kampanię cuprumika ;-)

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
czorbok


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 200
Wysłany: 2009-09-24, 17:44   

Gandalf, gratuluje przejscia. mapa moze nie jest superancko trudna, ale do latwych tez nie nalezy. nie byle kto moze ją przejsc. swiadczy to o dobrej Twej grze, bo na tej mapie trzeba sporo kombinowac, zeby dotrwac do konca :)
co do gry cytadela to zauwaz, ze glowny bohater mial specjalnosc platnerstwo, wiec to raczej dzieki temu, a nie miastu.
ale dla kazdego cos dobrego, ja przechodzilem to nie uzywajac madrosci, bo mala tu jest szansa na dobry czar powyzej 3 poziomu, ale mag tez znajdzie zalety :)

tylko tak sie zastanawiam: CZY NIKT WIECEJ NIE POTRAFI PRZEJSC TEJ MAPY? czy poprostu nikomu sie nie chce. moze ktos probowal i stwierdzil, ze za trudna dla niego?
sadze, ze mozna by juz ją umiescic na stronie, bo jest przetestowana, stabilna i grywalna :]. w tej kwestii nie musze byc skromny! :D
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group