Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
2 gry naraz przez Internet ...
Autor Wiadomość
nimval

Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 1
Wysłany: 2009-06-09, 13:44   2 gry naraz przez Internet ...

Witam jestem tu nowy, ale chcialbym aby udzielono mi zetelnej pomocy:) Mam problem bo chcialbym zagrac przez internet na 3 graczy tyle ze 2 z nich mialoby grac z jednego kompa ... czy da sie zrobic tak zeby odpalic 2 gry naraz lub macie jakis iny sposob aby przechytrzyc program i stworzyc 2 graczy z jednego kompa na serverze ^^ proowalem juz tego typu zabiegow jak zapianie gry normalnie na 3 graczy zaladowanie jej pozniej na trybie multi na serverze ale jednak zawsze za tego 3 gracza automatycznie wskakiwal komputer. W mapie losowej ustawialem liczbe graczy 3 i komputerowych i ich druzyny na 0 .... ale jednak zawsze za tego ostateniego wskakiwal komputer. Wiem ze to troche szalony pomysl ale bardzo licze na waza pomoc ^^ troche lamiglowek nigdy nikomu nie zaszkodzilo ^^

z gory dzieki za pomoc do uslyszenia
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2009-06-09, 13:47   

z tego co wiem to chyba się tak nie da ale gra gdzie jest 3 graczy jest raczej dziwna bo jezeli ty zaatakujesz kogoś i go nawet pokonasz to ten drugi bedzie mial mocna armie i cie rozwali :-/

 
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2009-06-09, 15:19   

Nie da sie tak grać przez neta,albo gracie w 3 na jednym kompie,albo każdy na innym przez neta.Po prostu nie da się grać na jednym kompie w 2 osoby przez neta.
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-06-09, 18:38   

Skwer nie zawsze :) Z doświadczenia wiem niestety moi 2 przeciwnicy byli tego samego zdania co ty :)

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2009-06-10, 10:07   

Majer napisał/a:
Skwer nie zawsze :) Z doświadczenia wiem niestety moi 2 przeciwnicy byli tego samego zdania co ty :)

może byli bardzo ciency :lol: zart
no jest też taka możliwość że bohater ci się znacznie wzmocni, ale sądzę, że to przez różnicę klas ;-)

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group