Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Metin 2
Autor Wiadomość
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4004
Wysłany: 2009-05-23, 16:41   Metin 2

No właśnie, gra ktoś z forumowiczów w tą grę? Ja zacząłem jakieś 2 tygodnie temu. Gra jest nawet dobra, lecz po pewnym czasie może wydać się monotonna, ponieważ nie mam ona głównego celu. Gra się w nią przez internet- to MMORPG. Gram na szóstym serwerze i na 2 porcie- chyba, że jest zajęty to wybieram inny. Mój nick to BamMargera66.
Kto ma coś do powiedzenia- niech pisze w tym temacie. :-)
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2009-05-25, 15:38   

Błagam tylko nie metin zamknij ten temat ok?
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4004
Wysłany: 2009-05-25, 18:19   

lol772 napisał/a:
Błagam tylko nie metin zamknij ten temat ok?

A co masz jakieś problemy do tej gry? To, że ty Lolu tej gry nie lubisz nie znaczy, że trzeba koniecznie zamknąć temat. Jest wiele tematów na tym forum, które podobają mi się bardziej, albo mniej, ale nie każe ich nikomu zamykać.
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2009-05-25, 18:23   

lol772 napisał/a:
Błagam tylko nie metin zamknij ten temat ok?


Paweł napisał/a:
A co masz jakieś problemy do tej gry? To, że ty Lolu tej gry nie lubisz nie znaczy, że trzeba koniecznie zamknąć temat. Jest wiele tematów na tym forum, które podobają mi się bardziej, albo mniej, ale nie każe ich nikomu zamykać.


Mój brat w to gra. Nawet nie wiem na jakims servie ani nic o jego postaci. Nie lubię metina 2, ale skoro mnie ten temat nie interesuje klikam czarodziejski przycisk "ignoruj temat". Brat nazywa się "Kabuchimaru". Jak chcecie to go zabijcie mi to rybcia :)
 
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-05-25, 20:05   

Wymagania Pentium IV 1,8 - Samo za siebie mówi. Nie mam nic do dodania.

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4004
Wysłany: 2009-05-25, 20:37   

Tak jak myślałem- gra mi się znudziła. Nie wiem jak, niektórym chciało się w to tyle grać, że nabili aż np. 70 lvl, gdyż ja wymiękłem przy 28. Może kiedyś wrócę do tej gry, chociaż wątpię w to, ponieważ brak dobrej fabuły to zbyt duży minus, nawet fakt, że gra się tam z żywymi graczami nie wystarczy.
 
Wivernus


Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 73
Wysłany: 2009-05-26, 09:32   

Samego metina nie widziałem, ale widziałem lineage'a, pewnie bardzo podobne i mało ciekawe dlatego, że gra "prowadzi cię za rączkę" na 20 lvl'u idź tam, wbij 5 lvli, jak już wbijesz idź tam itd. itd.
 
Pieniek 



Wiek: 24
Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 11
Wysłany: 2009-06-03, 16:17   

Paweł napisał/a:
Gra się w nią przez internet- to MMORPG.

1. Nie RPG tylko MMORPG.
2. Metin ssie :P
Wivernus napisał/a:
"prowadzi cię za rączkę" na 20 lvl'u idź tam, wbij 5 lvli, jak już wbijesz idź tam itd. itd.


hmm może Metin i lineage tak wygląda, choć ja gram w WoW'a* bardzo fajna gra, bije ją tylko HOMM III.

WoW*- World of Warcraft
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2009-06-03, 18:26   

Pieniek napisał/a:
hmm może Metin i lineage tak wygląda, choć ja gram w WoW'a* bardzo fajna gra, bije ją tylko HOMM III.

WoW*- World of Warcraft


I zasuwasz na wbijaniu level'a jak koledzy z klasy po 9-10 h :p
Metin jest o tyle bardziej bezpieczny od Wow'a, gdyż nie tak bardzo wciąga i ma trochę usypiającą muzykę.
 
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2009-06-03, 18:36   

Nie grałem w WoWa bo szkoda kasy na grę która mi się może nie spodobać,czyli wrzucę kasę za płytkę,a potem będę musiał zapłacić za abonament.Dlatego grałem swego czasu troszkę w GW.
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2009-06-03, 18:44   

altaeir napisał/a:
Nie grałem w WoWa bo szkoda kasy na grę która mi się może nie spodobać,czyli wrzucę kasę za płytkę,a potem będę musiał zapłacić za abonament.Dlatego grałem swego czasu troszkę w GW.


Słyszałem od kogoś, że jakieś free servy są, czy jakieś próbne? Nie wiem, ktoś z klasy nawijał o tym, osobiście nie wiem, bo nie gram.
 
 
Pieniek 



Wiek: 24
Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 11
Wysłany: 2009-06-03, 20:03   

The Shadow napisał/a:
I zasuwasz na wbijaniu level'a jak koledzy z klasy po 9-10 h :p
Metin jest o tyle bardziej bezpieczny od Wow'a, gdyż nie tak bardzo wciąga i ma trochę usypiającą muzykę.


Podoba mi się w Wowie, że nie bijesz levela bez końca (Później są inne atrakcje :P). Co do Free istnieją prywatne serwery, a "dniuff" darmowych masz 10 jeżeli chodzi o oryginał.

altaeir napisał/a:
Nie grałem w WoWa bo szkoda kasy na grę która mi się może nie spodobać,czyli wrzucę kasę za płytkę,a potem będę musiał zapłacić za abonament.Dlatego grałem swego czasu troszkę w GW.


Abonamentu nie musisz płacić non-stop jak gra ci się nie spodoba to możesz przestać w nią grać i dalej nie płacić.
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-06-03, 20:44   

Zawsze i wszędzie potrafie być na tyle opanowany że za zabawe bo tak trzeba nazwać granie w gry nie płace jakiś miesięcznych opłat. Swojego czasu grałem w tibie przez chwile i moja droga z kumplami rozeszła się jak kupili Pacca. Później fakt kupowali go od egipcjan za siano w grze ileś tam cc. Ale to już na tyle mi przeszło że w tibie nie grałem. Gry przez przeglądarke w których kilka grałem. Byłem już w zaawansowanych fazach i kusił premium bo wiedziałem że mógłbym mieć znacznie więcej tylko pytanie czy warto. Z mojego punktu widzenia nie. A z tego co wiem to w WoW jakieś itemki na allegro mają cany masakrycznie wysokie i są ludzie co to kupują. Dla mnie to strata pieniedzy. Wracając do tibii jak ktoś grał będzie wiedział o co chodzi kumpel znalazł w depo w bp demon armora nie musze mówić ile to jest warte bo dużo. Mówie sprzedaj to od razu. Myślał, myślał aż dostał chacka - konto na szczęście ma nadal. Ale itemek poszedł. Na chwile obecną ma kilka coś koło 100 lvl różnych profesji mówie sprzedaj coś, trzep siano na bocie i sprzedawaj. Po prostu zarabiaj na tym. Bo na konkretnym lvl kupując bota ng chyba tak się zwie można naprawdę robić wiksy. On niestety nie bo "coś tam". I chodzi na wojny i się bawi. Ale siano co stracił na paccki i bota ng jakoś nie ma.

Ja jestem realistą i jeżeli ktoś chce płacić za granie z jakimś tam plusem proszę bardzo. Mi szkoda siana i nie bede tego robił.

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Pieniek 



Wiek: 24
Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 11
Wysłany: 2009-06-03, 20:47   

Ja nie traktuję tego jak zarobek tylko jak rozrywka. Nawet nie wiem ile to jest warte

Ps.: Nadal grasz w tibie ? Ona też ssie :p
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2009-06-03, 21:31   

Majer napisał/a:
Ja jestem realistą i jeżeli ktoś chce płacić za granie z jakimś tam plusem proszę bardzo. Mi szkoda siana i nie bede tego robił.



No w sumie, takie rzeczy z pozoru są fajne, ale po dłuższym skilowaniu, expieniu nudzi się... Kupujesz pacc, napalasz się jeszcze bardziej i sama kasa schodzi... a nic nie zyskujesz, tylko po prostu się uzależniasz.
Tak było, jest i zawsze będzie.

'Ps: Wow też ssie'
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 13
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group