Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
pomoc dziwna sytuacja
Autor Wiadomość
kamilos321

Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-03-06, 12:07   pomoc dziwna sytuacja

mam taki problem że gram z kolegami i jeden z nich w dziwny sposób w 1 miesiącu gry zawsze ma 5 milionów monet 1000 kamienia i drewna i reszta po 150 jak on to może robić trochę mnie to drażni bo grac nie umie grać czarów nie umie dobrze używać,niewie co do czego służy a wygrywa tylko ilością armi da sie to jakoś zablokować proszę o pomoc odkryłem to kiedy ściągnąłem sobie save z gry i zobaczyłem wszytko.

dupa.png
Plik ściągnięto 50 raz(y) 604,85 KB

 
Cez 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 163
Skąd: Wschód
Wysłany: 2016-03-06, 12:20   

No to gratuluję doboru kolegów.
Klasyczny przykład oszustwa i manipulacji.
Moja rada: graj z innymi. Polecam też stosowanie HD Moda, gdzie takie cziterskie sztuczni rzadziej się zdarzają.
 
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2016-03-06, 12:27   

Zgodzę się z Cezem. Ta sytuacja od razu pachnie oszustwem. Jak sam mówiłeś twój "kolega" nie umie grać więc nie widzę żadnej możliwości dla której mógłby coś takiego uzyskać. Tak jak Cez zaproponował graj z innymi. Też zainstaluj HD-moda i włącz funkcję zapisywania co każdy dzień. W taki sposób bez problemu będziesz mógł złapać cziterów.
PS: Jeżeli być chciał to mógłbyś spróbować pokazać twemu "koledze" dowód i oskarżyć go o oszustwo. Ciekawe jak by odpowiedział?

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
kamilos321

Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-03-06, 12:28   

Cez napisał/a:
No to gratuluję doboru kolegów.
Klasyczny przykład oszustwa i manipulacji.
Moja rada: graj z innymi. Polecam też stosowanie HD Moda, gdzie takie cziterskie sztuczni rzadziej się zdarzają.
ale to tylko 1 tak oszukuje no szkoda ];

[ Dodano: 2016-03-06, 12:30 ]
New Year napisał/a:
Zgodzę się z Cezem. Ta sytuacja od razu pachnie oszustwem. Jak sam mówiłeś twój "kolega" nie umie grać więc nie widzę żadnej możliwości dla której mógłby coś takiego uzyskać. Tak jak Cez zaproponował graj z innymi. Też zainstaluj HD-moda i włącz funkcję zapisywania co każdy dzień. W taki sposób bez problemu będziesz mógł złapać cziterów.
PS: Jeżeli być chciał to mógłbyś spróbować pokazać twemu "koledze" dowód i oskarżyć go o oszustwo. Ciekawe jak by odpowiedział?
okey chętnie skorzystam
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group