Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Przesunięty przez: Malekith
2013-05-04, 17:47
HD mod + gameranger = problem
Autor Wiadomość
Cube 
Cube



Dołączył: 21 Kwi 2013
Posty: 25
Wysłany: 2013-05-04, 14:35   HD mod + gameranger = problem

Siema! Od jakiegos czasu walczymy z kumplami, zeby sie polaczyc i popykac troche. Generalnie, uzywajac "zwyklych" wersji herosów3 udaje nam się grać. Ale jak już użyjemy HD moda (kto uzywa, ten wie - wybieram exeka z gry, robie "Stworz HD exe", nastepnie zamieniam nazwe hd exeka na "Heroes3" i leci gra). to Kazdy moze sam z siebie grę założyć, ale nikt inny (zarowno uzywajac HD moda, jak i grajac na normalnym exe) nie moze juz dołączyć (pojawia się "tapeta" herosów i klepsydra).
Nie ukrywam, ze zalezy mi na graniu na HD modzie, bo nie dosc, ze wygodniejszy (szybkie przerzucanie jednostek/artefaktow, szersze okno), to jeszcze template'y można wybierać od razu w grze, co po prostu uprzyjemnia i usprawnia granie. Ale jakoś nijak nie mozemy się połączyć :/ Ktokolwiek miał tego typu problemy?

Kto oddaje wolność za bezpieczeństwo temu nie należy się ani jedno, ani drugie.
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2013-05-04, 17:41   

Nie musi to być wina moda.
Jeżeli nick przeciwnika jest napisany kursywą w rumie to się nie połączycie w grze. Warto sprawdzić zaporę, program antywirusowy, etc. Czasami pomaga res kompa lub GR.
Zawsze możesz spróbować przez Hamachi.
Poradnik Maszkarry.

 
 
Cube 
Cube



Dołączył: 21 Kwi 2013
Posty: 25
Wysłany: 2013-05-04, 17:56   

1. Nicki przeciwników NIE SĄ napisane kursywą. Zamieniając exeka hd na "normalny" (ten do gry przez neta) od razu się łączymy.
2. Wszystkie zapory i antywiry wyłączone.
3. Restarty nie pomagają. Zainstalowałem po raz kolejny GR i H3HD i również nie pomogło.

Zobacze przez hamachi, ale... nikt nie miał podobnego problemu? :D Czy moze nikt nie uzywa HD moda?

PS. Dzieki za przeniesienie tematu. Juz po jego założeniu zauważyłem, że w złym miejscu jest, ale nie chciałem śmiecić i pisać dwóch takich samych tematów.

Kto oddaje wolność za bezpieczeństwo temu nie należy się ani jedno, ani drugie.
 
Cez 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 163
Skąd: Wschód
Wysłany: 2013-05-04, 18:06   

Potwierdzam powstawanie tego samego problemu u mnie.
Też zależy mi na grze w HD, głównie z uwagi na "troszkę większy" monitor mojego PC. Jak do tej pory, mimo prób (podobne szukanie przyczyny: firewall'y, restarty) nie udało się odpalić gry przez GR. Za to przez Hamachi nie było problemu.
Jeszcze będę kombinował. Jak znajdę rozwiązanie, to napiszę, chyba, że mnie ktoś ubiegnie.
 
 
DevilAdam



Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 99
Wysłany: 2015-04-25, 12:25   

HD mod nie działa z tego co widze na GR, chyba każdy próbował nie znam nikogo kto by się skutecznie łączył ale Hamachi i TV radzą sobie wyśmienicie
 
DevilAdam



Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 99
Wysłany: 2015-04-25, 12:25   

HD mod nie działa z tego co widze na GR, chyba każdy próbował nie znam nikogo kto by się skutecznie łączył ale Hamachiu i TV radzą sobie wyśmienicie
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2015-04-25, 23:15   

Mnie łączy mimo HD moda z wieloma osobami.

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group