Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Mapa Homm 3 - 4ppl FFA XL
Autor Wiadomość
deql 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 24 Wrz 2012
Posty: 58
Wysłany: 2012-11-15, 15:45   

Podziel się tymi mapami :) zobaczymy co mogło być w niej nie tak :)
 
 
Veracruz 
veracruz



Pomógł: 3 razy
Wiek: 33
Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 223
Wysłany: 2012-11-15, 20:02   

Jedna moja mapa jest już na stronie(oko smoka), a reszta tak jak już pisalem zostala odrzucona więc nie wiem jak ci je wyslać.
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2012-11-15, 20:08   

Wrzuć na jakiś hosting i daj tutaj linka.
 
 
Veracruz 
veracruz



Pomógł: 3 razy
Wiek: 33
Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 223
Wysłany: 2012-11-15, 20:11   

a może z meailem podaj mi adres to wyśle je jako zalącznik

[ Dodano: 2012-11-15, 20:28 ]
http://hostuje.net/file.p...fab3d35c4af7868 (link do hosta). Mapy spakowałem w winrara.
 
deql 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 24 Wrz 2012
Posty: 58
Wysłany: 2012-11-15, 21:15   

Nie rozumiem czemu :) większość z tych map jest ładniejszych i lepszych niż niektóre publikowane na tej stronie.
Po kolei:
- Misty Island's nie podoba mi się, ponieważ po prostu nie lubię map w których połowa czasu to pływanie, wsiadanie i wysiadanie ze statku :D ogólnie też wydaje mi się dość pusta i monotonna czyli też nudna. Brak opisu:p
- The Skull of the Power Lich(Allies) - podobnie jak wyżej, ale dotyczy to tylko poziomu 1 mapy :p W "podziemiach" postarałeś się całkiem dobrze i wygląda to na prawdę ładnie :) Bardzo podoba mi się tu teren zimowy, ładny i staranny, ale przez to co wcześniej napisałem wydaje mi się, że gracze z "podziemi" mają znaczną przewagę nad innymi. Takie małe zboczenie odnośnie balansu starego wyjadacza RTSów takich jak SCI II i WC3 :D. Poza tym brak opisu :D
- Gold Mine's - ładna mapka, po prostu :) oryginalny cel misji. Podoba mi się koncepcja walki o wszystkie kopalnie poza kamieniołomem i tartakiem. Ale o takie coś jak opis mapy mogłeś się pokusić :D niekoniecznie chodzi o fabułę ale o info o mapie, nawet własną reklamę :p
- Labyrinth of the Mind - ładna, podoba mi się też koncepcja mapy :) Brak opisu oczywiście:p Super, że wyłączyłeś gildie magów ponad lvl 3, byłoby to zbyt op :)
- Valley of the War - brak opisu :D mapka ładna, szczegółowa(pojedyńcze drzewa) ale troszkę pusta, co po prostu mi się nie podoba, niekoniecznie jest minusem:p Ale poza tym wydaje się fajna, zapewne długo się w nią gra:p
- See & Lands - bardzo mi się podoba:) tylko brak opisu :D troszku pusta dla graczy na zachodzie.
- Warrior King's - też ładna mapa, ale stanowczo za dużo dróg, po prostu bardzo psują cały wygląd, fajna koncepcja walki o początkową lokację.
- Dragon Eye - zawsze jakiś opis jest :D Troszkę pusta(zima) i pod tym właśnie względem wydaje mi się niezbalansowana. Wg mnie ustępuje znacznie niektórym dobrym Twoim mapom :)

_________________
Żeby nie było - mapy sprawdzałem z poziomu edytora, nie grałem w nie. Zagram w niektóre jeżeli będę miał na to czas:) Ogólnie to ładne robisz mapki, podoba mi się, że robisz też deathmatche, a nie fabularny bełkot dla 1 gracza:p. A co najlepsze widzę, że nie stosujesz często opcji 'narzędzia przeszkód' :) To serio całkowicie psuje cały wygląd i pokazuje ile kto włożył pracy w mapę. I na prawdę nie wiem czemu z tych map jest tylko jedna, która w dodatku nie jest wg mnie najlepszą z tych wszystkich :D

PS. gdybyś mógł sprawdzić tak poniższą mapkę (nowsza wersja uploadowanej tu mapy).
Pozdrawiam i życzę kolejnych takich map! :)

1v1 duel map v.3.h3m
Gdybyś mógł sprawdzić i skomentować ;)
Pobierz Plik ściągnięto 305 raz(y) 24,66 KB

 
 
Veracruz 
veracruz



Pomógł: 3 razy
Wiek: 33
Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 223
Wysłany: 2012-11-16, 07:30   

Kolejna świetna mapa fajny pomysł, a wykonanie jeszcze lepsze(będe miał w co grać wieczorem....yes, yes, yes), jest tylko jedna rzecz której nie lubie Kryształowe Smoki(według mnie Kryształowe Smoki tak jak i rdzawe błękitne i magiczne to jest jakaś porażka twórców Herosa i ja w swoich mapach nie używam tych istot, ale mapa nie jest moja więć nic mi do tego).
Czekam na kolejne mapy(XL jeśli można), i dzięki za sprawdzenie i ocene moich map(kazda rada jest na wagę złota).

Zwykła kaczka
 
deql 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 24 Wrz 2012
Posty: 58
Wysłany: 2012-11-16, 11:22   

Dzięki, napisz proszę jak się grało :p
 
 
Veracruz 
veracruz



Pomógł: 3 razy
Wiek: 33
Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 223
Wysłany: 2012-11-16, 12:12   

Napewno zagram, ale najpierw muszę skończyć nową mapę, dostałem weny twórczej i nie przestane dopóki jej nie skończe(che..che znów czuje się jak bym robił to poraz pierwszy)

[ Dodano: 2012-11-16, 13:41 ]
http://hostuje.net/file.p...62e77b84ed8670c link do mojej nowej mapy, na wypadek gdyby nie dali jej na stronie.

Zwykła kaczka
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group