Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory na moda
Autor Wiadomość
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2012-08-04, 20:12   

No to jeśli Skwer ma czas to jak najbardziej może pełnić tę funkcję, tym bardziej że pamiętam iż był modem/admem na innej stronce.
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2012-08-04, 20:20   

Skwer napisał/a:
Jestem dobrą kandydaturą na odspamiacza

Też tak myślę, ale niektórzy użytkownicy stwierdzą, że "kolejny mod z kolesiostwa" i znowu będą burdy :D

Ja? W zasadzie sam o tym nie myślałem. W sumie mógłbym być - na forum jestem często, więc pozmieniać/powywalać kilka postów nie zaszkodziłoby jednocześnie.
Choć w dalszym ciągu uważam, że yarzapp, czy bartman sprawdzili by się na tej funkcji najlepiej.
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2203
Wysłany: 2012-08-04, 21:16   

Skwer ma twardą rękę. Nadaje się.
 
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2012-08-05, 23:06   

Skwer napisał/a:
Jestem dobrą kandydaturą na odspamiacza

Moderator to powinna być osoba kompetentna, a nie byle dres z pod żabki, który pozjadał 7 ego. Proponuje Leanca, albo yarzappa, czy nawet bartmana. Bardzo bym chciał aby się opowiedzieli w tej sprawie pan Grzegorz czy bartman. Chciałbym wiedzieć czy w ogóle brać pod uwagę waszą kandytaturę.
 
 
zlatan 



Pomógł: 9 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 1163
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: 2012-08-06, 00:09   

Nie wiem, czy jest jakaś lista kandydatów, ale jak bartman chciałby, to myślę, że nadałby się.
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2012-08-06, 00:37   

Dzięki za zaufanie. Pewnie i bym się nadał (skromność), jednak chciałbym uczciwie do tego podejść - tzn. poświęcić na to trochę czasu - a z tym już trudniej.
Leance lub Yarzapp jak dla mnie.

Fantasy.. better than life..?
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2012-08-06, 05:54   

Jak mówiłem, kolejny moderator na tym forum jest potrzebny tylko dlu usuwania postów, nie sądzę iż nowy mod przyda się do banowania, poprawiania błędów (tu też znacie moje zdanie) - jedyne czego brakuje temu forum to filtra.
Jak dla mnie wchodzi w grę bartman - nigdy nie spamuję (przynajmniej nie celowo) i Gandalf, aktywny członek kolesiostwa :).
LaEa napisał/a:
Moderator to powinna być osoba kompetentna, a nie byle dres z pod żabki, który pozjadał 7 ego.

Gdybym został modem takie prowokacje wypadałby z forum momentalnie i Ty LaEa musiałbyś znaleźć inne forum na którym udane prowokacje wywoływałby u Ciebie erekcję ;)

 
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2012-08-06, 06:39   

Skwer, bartman, Gandalf, yarzapp, te osoby były by dobre moim zdaniem. Ale lepiej jakby było wiadomo kto jest chętny, kto nie. Parę osób się zadeklarowało że mogli by pełnić funkcję moderatora, ale inni np. yarzapp, Gandalf, nie napisali czy mieli by czas, czy by im się chciało itd. Najlepiej niech ktoś zrobi listę chętnych.
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-08-06, 09:12   

Witam ponownie. Chętnie przyjmę funkcję moderatora, choćby na próbę. Nie wiem, jak będę miał z czasem w przyszłości, ale to nie jest na tyle duże forum, żeby potrzeba go było jakoś bardzo dużo. Poza tym funkcja moderatora nie jest (nie powinna być) dożywotnia, zatem w każdej chwili mogę zrezygnować.
Moderowałem już forum 100 razy większe, więc sobie poradzę. Tyle od mnie.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2012-08-06, 10:48   

Skwer napisał/a:
Gdybym został modem takie prowokacje wypadałby z forum momentalnie i Ty LaEa musiałbyś znaleźć inne forum na którym udane prowokacje wywoływałby u Ciebie erekcję ;)

Po pierwsze to nie była prowokacja, tylko prawda. Po drugie, nie dostaniesz moderatora, więc nie bój się. Po trzecie, jak sie nie podoba, zawsze możesz nie wchodzić, z korzyścią będzie dla innych z pewnością :)

Jak sobie zrobisz małą przerwę od forum, to też będzie to z korzyścią dla innych - ban na 24h.
Ostatnio zmieniony przez Malekith 2012-08-06, 13:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2012-08-06, 11:16   

Dzięki za wskazanie mnie jako kandydata, ale nie będę brać w tym udziału.
Nie czuję się kompetentny. Nie moderowałem jak dotąd żadnego forum, więc nie mam pojęcia, czy bym sobie poradził. Widzę obiektywnie lepsze kandydatury, a ja sam nieraz mam problem z postawieniem granicy między akceptowalnym i nieakceptowalnym, nie cieszę się raczej zaufaniem większości userów, poza tym bałbym się usuwać za dużo postów, bo nie lubię kłótni. Za miętki jestem. :-) Nie ręczę też za regularność pobytu na forum w czasie roku akademickiego.
Moim kandydatem nr 1 jest yarzapp, aczkolwiek nie nadymałbym się, gdyby ktoś z dwójki Leance/Skwer został modem. Tyle mojego marudzenia, pozdrawiam.
PS Żeby była jasność, nie miałbym nic przeciwko bartmanowi jako moderatorowi, ale sam wyżej napisał, że ma za mało czasu (czytajcie posty uważnie ;)).

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2012-08-06, 14:17   

Modem zostaje yarzapp, jeśli nie będzie się sprawdzał to zostanie zmieniony.
 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-08-06, 14:30   

Ok, dzięki, zobaczymy, co z tego będzie.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group