Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Wielka Kolonizacja v1.0
Autor Wiadomość
Matiszew 

Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 3
Wysłany: 2012-03-24, 14:54   Wielka Kolonizacja v1.0

Witam. Zrobiłem w życiu kilka map do Heroes, wiele map ściągnąłem i w wiele grałem wieeeele godzin.

Jednak zawsze denerwowało mnie to, że na wielu mapach maperzy kładą nacisk na fabułę wymyśloną przez siebię. Nie mówię że to źle, własna inwencja zawsze jest mile widziana ale ja osobiście na takich mapach nie lubie grać, gdyż praktycznie niszczą one balans w starciu z komputerem.

Postanowiłem więc stworzyć swoją mapę, która będzie duża, ciekawa i pozwoli na "równych" warunkach zmierzyć się z komputerem (ewentualnie innym graczem). Pomysł na mapę powstał po przeczytaniu "Jądra Ciemności" Josepha Conrada. Miał znaleźć się na niej m.in Kurtz jako bohater, różne udziwnienia jak na przykład możliwość "wykarczowania" przejścia przez dżungę, jednak zrezygnowalem z takich smaczków na rzecz czysto heroesowej rozgrywki. Tworzyłem ją około 6 miesięcy (oczywiście nie codziennie).

Jest to mapa XL, ze średnią ilością wody, kilkoma "questami" i 8 graczami. W mapę włożyłem serce, spełniłem niemal w 100 procentach swoją wizję i teraz chciałbym się nią podzielić.

Mapa jest już w dziale download, w tym temacie proszę ją oceniać, pisać co się podoba, co nie podoba i przede wszystkim czy jest zrównoważona pod względem walki z wrogiem (czy nie za szybko zdobywa się nad nim przewagę).

Pozdrawiam Matiszew

PS. Polecam czytać co mówią do nas komunikaty z hatek proroka i grać na najtrudniejszym poziomie :)
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-03-24, 16:16   

Mapy póki co nie widzę, nie wiem czy nie jest tak że przed dodaniem musi być zaakceptowana. Poczekam jeszcze trochę a jak możesz to daj bezpośredniego linka, na pewno ocenię ;-)

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Matiszew 

Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 3
Wysłany: 2012-03-24, 22:40   

Ok, wrzuciłem :)

http://w743.wrzuta.pl/pli...olonizacja_v1.0
 
KaKKuK
Heroes Pro

Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2012-07-12, 10:56   

Padł link. Rzuc jeszcze raz jesli mozesz
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group