Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Czasopisma o grach

które czasopismo ci najlepsze
cda
77%
 77%  [ 17 ]
ksgry
4%
 4%  [ 1 ]
click
9%
 9%  [ 2 ]
play
0%
 0%  [ 0 ]
cybermycha
9%
 9%  [ 2 ]
Głosowań: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
TD 



Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 52
Skąd: Te Pytania?
Wysłany: 2009-07-26, 13:46   

CDA - Dlaczego? Dużo ciekawych informacji ze świata gier, fajne gry i programy. Nie jestem jednak wielkim fanem tego pisma, od czasu do czasu kupie nr. ;D

"Widzieliście go? Rycerz chędożony! Herbowy! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
 
FeestQ 


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 919
Wysłany: 2009-07-26, 14:47   

Sir fronshire napisał/a:
od dołączanych do gazetki HommIII


Ja też z Playa mam Heroes 3.A kiedyś w KŚGry było Heroes 2 z dodatkiem Cena Lojalności(Price of Loyality) + Mapy do HOMM III,IV i V+tapety+wygaszacze+patche do Heroes III i IV.Wiem,że tych map do Heroes 3 było bardzo dużo,w niektóre grałem i muszę przyznać,że były dość fajne.
 
okreka08 
władca podziemia :P



Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 50
Wysłany: 2009-07-26, 14:51   

Na najwyższym poziomie moim zdaniem stoi Cd -action.

Ps: Click podobno już upadł.

Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał.
— Winston Churchill (1874-1965)
 
 
Sir fronshire 



Wiek: 30
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 65
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2009-07-26, 18:01   

FeestQ napisał/a:
kiedyś w KŚGry było Heroes 2 z dodatkiem Cena Lojalności(Price of Loyality) + Mapy do HOMM III,IV i V+tapety+wygaszacze+patche do Heroes III i IV.Wiem,że tych map do Heroes 3 było bardzo dużo,w niektóre grałem i muszę przyznać,że były dość fajne.


też to mam :mrgreen: mapy rzeczywiście ciekawe a szczególnie do Heroes IV...

Erathio, ojczyzno moja!!!
 
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-07-31, 00:09   

Jakoś nigdy mnie nie rajcowało wydawanie siana na tego typu gazetki. CDA nie wiem ile kosztuje ale pewnie coś koło 10zł to jakby nie patrzeć trochę jest a wychodzi co ile tydzień? miesiąc ? Jak miesiąc to akurat luz, lecz jeśli chodzi o gry to wole sam wybiierać w co chce grać niż w to co mi akurat dadzą, jeśli zaś chodzi o recenzje i teksty to ma się internet. Tak samo nigdy nie byłem zwolenikiem kupowania "samochodów" w częściach czy zbierania "segregatorów" pełnych informacji. Mój brat za czasów swojej młodości coś takiego zbierał i do dziś ma w pokoju 3 tomy "Wiem" hehe w porównaniu z pieniedzmi wydanymi na to, to moim zdaniem niewarto. A co ciekawe kiedyś było coś takiego że można dostać samochodzik, którego składasz i on jest zdalnie sterowany. Kupel zbierał i ładne autko miał dość duże, lecz jak się w ostatnim numerze okazało silniczek do tego samochodu kupuje się oddzielnie, i tu nas gazetka wyręcza u której możemy złożyć zamówienie na ten silniczek za 100 zł czy 200 zł.

Więc głównie do młodych ludzi apeluje jeżeli myślicie że będziecie mieli fajny zdalny samochodzik, samolocik czy statek kosmiczny za 10zł miesięcznie to mylicie się, bo to jest suchar na maxa. Osobiście wole sobie kupićp rzegląd sportowy i się czegoś dowiedzieć konkretnego np. przed ligą niż bawić się w takie coś. No i polecam Skarb kibica 2 razy w roku, można zwiększyć swoją wiedze o Polskiej piłce nożnej, lecz jednak nie oglądając meczy nic nam to nie da.

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4004
Wysłany: 2009-07-31, 08:35   

Majer napisał/a:
Więc głównie do młodych ludzi apeluje jeżeli myślicie że będziecie mieli fajny zdalny samochodzik, samolocik czy statek kosmiczny za 10zł miesięcznie to mylicie się, bo to jest suchar na maxa.

Zgadzam się, nikt nie sprzeda nam Samochodu na zdalnie za 10zł. Sam pamiętam te reklamy, w których zachęcali do kupna tych egzemplarzy z częściami. Mało tego, pokazywali ten samochód jak będzie wyglądał po złożeniu przedstawili jego parametry, ja się trochę znam na tym sprzęcie i powiem wam, że ten samochodzik "byłby" wart ok 1000zł- coś dla pasjonatów. Powiem jeszcze tyle, że w gazecie trafiali się części całkiem innego modelu, jak się łatwo domyślić o wiele gorszego.

Majer napisał/a:
Jakoś nigdy mnie nie rajcowało wydawanie siana na tego typu gazetki. CDA nie wiem ile kosztuje ale pewnie coś koło 10zł to jakby nie patrzeć trochę jest a wychodzi co ile tydzień? miesiąc ?

Co miesiąc wychodzi, ale w sumie to masz rację- lepiej kupić sobie paczkę papierosów dziennie po 10zł jedna, będzie to tańsze i nie będzie nam powietrza brakować na stare lata. :lol:
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-07-31, 09:39   

Dlatego właśnie że palę to żal mi jeszcze siano na gazetki wydawać taka jest prawda, a nawet jakbym nie palił nie kupował bym ich.

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4004
Wysłany: 2009-07-31, 10:41   

Ja kupię od czasu do czasu jakieś czasopismo, ale nie regularnie. Przeważnie będzie to CDA, powiedzmy 1 na dwa miesiące. Według mnie 10zł na miesiąc to żaden wydatek, aczkolwiek ja też wolę sobie kupić grę indywidualną, którą sobie sam wybiorę, nie opieram się tylko na recenzjach z czasopism, ponieważ zanim je kupie to już z neta wszystko wiem.
Ja to bym skąpił kasy na fajki, a nie na czasopismo o grach. :-)
 
Sauron 
Członek SG-1



Pomógł: 6 razy
Wiek: 25
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 512
Skąd: Z Marsa
Wysłany: 2009-10-27, 14:19   

Jak byłem mniejszy to Cybermycha,ale teraz nie kupuję żadnego czasopisma...
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4004
Wysłany: 2009-11-06, 17:19   

Przestałem już kupować te całe czasopisma o grach. Stwierdziłem, że niema tam nic ciekawego. Nie interesują mnie nowe gry, a jeżeli już coś przykuje moją uwagę to w internecie mogę to sprawdzić. Gry też to loteria, ponieważ rzadko trafi się coś w co będzie można jakiś czas pograć. Jeżeli znałbym jakiś tytuł czasopism o grach klasycznych to z pewnością bym takowe kupił, bo jestem zwolennikiem gier, które wyszły do 2005r. Oczywiście jest kilka wyjątków, ale to szczegół.
 
zny 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 93
Wysłany: 2009-11-06, 17:52   

Ja także już od kilku lat nie kupuję tego typu publikacji... kiedyś bardzo lubiłem Click!-a, jak jeszcze nie dołączano do niego płyt i kosztował grosze - trzymał naprawdę niezły poziom jak na mój wiek wtedy... później niestety chyba z niego wyrosłem i przez około rok czasu kupowałem CDA. Wspominam je bardzo dobrze: było co poczytać o grach, hardwarze (w zakresie "normalnego" użytkownika, a nie maniaka sprzętu), był humor i dobra oprawa graficzna. Zawartość płyt była rewelacyjna: spośród pełnych wersji zawsze coś zagościło na dysku dłużej niż na kilka godzin, a obszerna dawka kącików, humorystycznych filmików czy flashy w czasach jeszcze nie tak powszechnego dostępu do internetu w domu jak teraz - to był dla mnie strzał w dziesiątkę...
Jednak najlepsze czasopismo to wg mnie zapomniany(?) już Gambler. W czasach jego świetności w ręce wpadło mi kilka egzemplarzy, jednak dziecięciem będąc i komputera w domu nie mając nie doceniłem ich - zaległy gdzieś schowane w pudle. Gdy po kilku latach odkryłem je i zacząłem czytać nadziwić się nie mogłem, że już wtedy istniało takie porządne czasopismo...
Teraz po prostu nie mam czasu na takie "bzdety"... :-|
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2009-11-06, 19:48   

Czasami (gdzieś raz na rok) kupuję CDA. Nie jest to reguła, kupuję, gdy widzę ciekawą pełną wersję. A i poczytać jest co, podoba mi się, iż nie tylko o grach jest tam mowa.
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2011-06-11, 10:35   

Już nie zbieram, ale kiedyś zbierałem maniakalnie tylko cd-a + czasami Click

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group