Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Xiedu
Autor Wiadomość
BromasS
Leniwiec

Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 2
Skąd: Znienacka
Wysłany: 2011-05-22, 15:45   Xiedu

Witam. Po przejściu map Unleashing the Bloodthirsty, pora na kolejne wyzwanie - Xiedu



http://www.maps4heroes.co...p_id=784&game=3

Spróbujcie...

Się gra się ma...
 
maurice



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 70
Wysłany: 2011-05-22, 17:29   

mapa byłaby zdecydowanie łatwiejsza do przejścia, gdyby w pierwszej turze nie przychodził do mnie koleś z 1 gold dragonem i armageddonem zadającym na oko 360 tysięcy obrażeń (zmiata Sandrowi całą armię na strzał).
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-05-22, 18:25   

Po pierwsze, odrzuciła mnie mapa na dzień dobry dlatego, że wszystko jest po chińsku, albo w jakimś innym dziwnym języku, więc nawet nie wiem, o co chodzi, po drugie, no właśnie, na wstępie koleś z kościanymi smokami dostaje wpierdol od armageddonu, który zabija te wszystkie smoki (pewnie za sprawą plików, bo tak to widziałem, że 5070 zadaje), no ale prawdopodobnie to o to chodzi, żeby pokazać na wstępie, że coś takiego jest. Poza tym mapka mnie zdenerwowała na samym początku, bo nie mogłem znaleźć enta, żeby pierwszy zamek zająć, być może wyskakują jakieś informacje, no ale są one nieczytelne, więc odpuszczę sobie nawet próbę zaczęcia przechodzenia tej mapki.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
maurice



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 70
Wysłany: 2011-05-22, 18:42   

Znalazłem walkthrough do tej mapki i okazuje się, że niewiele się pomyliłem.

To jest jedna z tych chińskich mapek z tzw. wysokim poziomem trudności, który w praktyce oznacza, że każda decyja musi być podjęta w dokładnie taki sam sposób jak zamierzył twórca, bo inaczej mapa jest nie do przejścia.
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-05-22, 20:35   

Czyli szkoda czasu na taką mapkę.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
BromasS
Leniwiec

Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 2
Skąd: Znienacka
Wysłany: 2011-05-23, 10:05   

No niestety wszytko jet w tych dziwnych znaczkach. Nie szukałem, nie wiem może jest angielska wersja.
Wrzuciłem tu bo nie radzę sobie z tą mapą, ginę w momencie kiedy przychodzi do mnie różowy z 40 aniołami i 100 championami.

Się gra się ma...
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2011-05-23, 22:16   

Daj sobie spokój, taka "gra na domysły" do niczego nie prowadzi.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group