Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Mam problem z dwiema kampaniami
Autor Wiadomość
Ingram 
feniks



Dołączyła: 20 Maj 2011
Posty: 11
Skąd: Z popiołów
Wysłany: 2011-05-20, 22:58   Mam problem z dwiema kampaniami

Witam. Mam problem z dwiema kampaniami. Pochodzą one z dodatku Armagedons Blade.
Pierwsza nazywa się Festiwal Życia i ta z którą mam problem jest jakby dalszym ciągiem tamtej. Ta z którą mam problem ma nazwę Obłaskawienie Nieoswojonego. Chodzi w niej o to, że trzeba pokonać stworzenia zamieszkujące ziemię. Nie wiem za bardzo o jakie stworzenia chodzi w niej. Czy o te co pilnują czy o jakieś inne??
A z drugą którą mam problem to jest związana z Pogromcami smoków w której trzeba pokonać czarodziejskie smoki i nie wiem gdzie one są.
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2011-05-21, 00:07   

Ingram napisał/a:
Nie wiem za bardzo o jakie stworzenia chodzi w niej.
O wszystkie stojące na mapie (jeśli to 2. misja).
Ingram napisał/a:
A z drugą którą mam problem to jest związana z Pogromcami smoków w której trzeba pokonać czarodziejskie smoki i nie wiem gdzie one są.
Są na takiej beznadziejnej wyspie, na którą można trafić dzięki teleportowi. Trzeba najpierw odwiedzić wielu kluczników, iść na górę i w lewo (od drugiego zamku chyba...), o ile dobrze pamiętam. W tej misji niezbędny jest miejski portal (duże odległości) i antymagia (żeby smoki czarami nie rozwaliły Ci armii). W sumie słabo kojarzę tę kampanię, bo grałem w nią parę lat temu.

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
Ingram 
feniks



Dołączyła: 20 Maj 2011
Posty: 11
Skąd: Z popiołów
Wysłany: 2011-05-22, 20:55   

Dzięki.Udało mi się to przejść
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group