Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
VENGENACE IS MINE
Autor Wiadomość
Paralia


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 12
Wysłany: 2011-03-13, 13:31   VENGENACE IS MINE

gral ktos na tej mapie ?

zajelam bagna, teren twierdzy, i jeden nekropolis pomaranczowego i nie wiem co dalej? do zielonego nie dojde bo nie mam helmu.

i nie rozumiem jaka jest funkcja drugiego bohatera tego co siedzi w inferno? ok on zabija rozowego i na tym chyba jego misja sie konczy bo nie wiem co moge wiecej z nim zrobic.

jakis pomysl?
 
maurice



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 70
Wysłany: 2011-03-14, 06:37   

Podbijasz różowego, jeśli udało Ci się to zrobić przed upływem pierwszego miesiąca otwierasz quest guard do neutralnego inferna zaraz obok tego pierwszego. Jeśli nie udało - możesz zacząć grę od początku, bo dalsza część mapy wymaga w wielu miejscach jednoczesnego sterowania dwoma bohaterami (np. bramki przez które może przejść ten, którego akurat nie masz pod ręką), a to drugie inferno z castle gate to jedyny sposób, żeby tego drugiego wydostać na powierzchnię.

Prawie na środku mapy powinna być czarna wysepka z portalem, który popchnie akcję dalej.
 
Paralia


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 12
Wysłany: 2011-03-14, 16:16   

czyli musze zaczac od nowa

a jest jakis sposob na pokonanie rozowego ? bo inferno rozbudowuje mi sie dopiero w 2 miesiacu a ta armia ktora jest od poczatku nie bardzo mozna go pokonac
 
maurice



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 70
Wysłany: 2011-03-14, 16:38   

Na początku jak wybierasz zdolności musisz koniecznie wziąć magię powietrza. Potem atakujesz różowego mając 1 oddział z 1 efreetem, rzucasz w pierwszej kolejce mass haste i efreetem atakujesz czarne smoki tak, aby oddechem zabiły przeciwnikowi jeden oddział.

Rinse and repeat w każdej kolejnej walce.
 
Paralia


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 12
Wysłany: 2011-03-14, 17:06   

maurice napisał/a:
Rinse and repeat w każdej kolejnej walce.


mozna jasniej ?:) bo tak srednio ogarniam angielskie nazwy w heroesie bo mam polska wersje

i niestety nie mam magii powietrza w bohaterze wiec pewnie znowu musze zaczac od nowa...
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2011-03-14, 17:10   

maurice napisał/a:
Na początku jak wybierasz zdolności musisz koniecznie wziąć magię powietrza. Potem atakujesz różowego mając 1 oddział z 1 efreetem, rzucasz w pierwszej kolejce mass haste i efreetem atakujesz czarne smoki tak, aby oddechem zabiły przeciwnikowi jeden oddział.

Rinse and repeat w każdej kolejnej walce.


Właściwie nie jestem w temacie, ale do Twojego genialnego planu jest potrzebne coś szybszego od czarnuszka.. Efryt jest wolniejszy od czarnego smoka i nie zacznie rundy, tak więc nie będziesz miał czasu na rzucenie hasta. Poza tym, jeżli weźmiesz tylko 1 efryta i go poświęcisz w 1 ruchu, to Twój bohater jest pokonany i go tracisz (umiejętności, aretefakty, wszystko). Myślę więc, że źle zrozumiałem i chodziło Ci o coś innego, czyż nie? ;-)
 
 
Paralia


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 12
Wysłany: 2011-03-14, 17:12   

chodzilo chyba o to ze bierzesz normalna armie w ktorej masz 1 efryta :) i wtedy zaczyna diabel i rzucasz haste na wszystkich i wtedy efrytem lecisz zeby smok oddechem zabil swoj oddzial :)

ja tak zrozumialam
 
maurice



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 70
Wysłany: 2011-03-14, 17:21   

biorąc pod uwagę armię przeciwników, to dla każdego "w temacie" jasne jest, że bierzemy wszystko, co dostajemy na początku minus impy (bo trzeba zrobic miejsce dla jednego efreeta).

Rinse and repeat = "i tak w kółko". Wychodzi skrzywienie z czasów studiów, gdzie 90% tekstu pisanego jaki się miało przed oczami to literatura angielska. Ale to już OT.
 
Paralia


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 12
Wysłany: 2011-03-14, 17:27   

czyli ze jak smok zabije jeden oddzial wroga to potem juz walcze normalnie czy jak? bo juz nie bede miala tego ifryta jednego tylko pozostala armie
 
maurice



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 70
Wysłany: 2011-03-14, 17:30   

Jeśli mnie pamięc nie myli to smoki zdejmą lwy. Potem normalna walka.
 
Paralia


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 12
Wysłany: 2011-03-15, 14:19   

niestety ten sposob sie ine sprawdzil :/ nie moge miec magii powietrza w bohaterze bo jedyne co moge wybrac to sokoli wzrok, miscytyzm i odkrywanie. a jak rzucam przyspieszenie na tego jednego ifryta to i tak smok ma pierwszy ruch i mnie atakuje :/ jakis inny sposob ?

[ Dodano: 2011-03-18, 00:48 ]
a czy jest sens odtwierac straznikow misji przed rozowym? bo to mi raczej nic nie daje ale moge sie mylic...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group