Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
To Kill For Power- problem!!!
Autor Wiadomość
Paralia


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 12
Wysłany: 2011-02-23, 13:13   To Kill For Power- problem!!!

czy gral ktos na tej mapie? mam problem bo nie wiem co robic dalej. jestem w sumie na poczatku. wszystkie zamki Forteca sa moje, i prawie wszystkie Inferna. jednego nie moge zdobyc bo trzeba miec wiedze i moc 61.

nie moge grac dalej bo nie mam artefaktu amuletu pamieci. wie ktos jak go zdobyc? a moze nie musze go zdobywac tylko mam zrobic cos innego? prosze o pomoc.
 
maurice



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 70
Wysłany: 2011-02-23, 15:53   

edit:

Latasz po mapie używając latania i wrót wymiarów, podbijasz zamki, czasem zatrzymujesz się żeby zebrać ciut większą armię.

Przeszedłem tą mapę wczoraj z marszu po prostu prąc do przodu i nie znalazłem nawet 1 miejsca w którym bym się zaklinował. Wyczyścisz wszystko w zasięgu wzroku to i odpowiednie artefakty się znajdą.
Ostatnio zmieniony przez maurice 2011-02-24, 17:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
Sandro123 
poprawny politycznie



Pomógł: 3 razy
Wiek: 27
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 108
Wysłany: 2011-02-23, 16:35   

Ta mapka jest od raz w grze?
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2011-02-23, 16:37   

http://heroescommunity.co....php3?TID=17011
Być może w tym temacie jest odpowiedź.
 
 
Paralia


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 12
Wysłany: 2011-02-26, 19:34   

Sandro123 napisał/a:
Ta mapka jest od raz w grze?


nie ma raczej, sciagnelam zestaw map i tam chyba byla
 
Jeditte

Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 5
Wysłany: 2011-03-01, 15:40   

bez sensu strasznie mapa, 2.5h i po mapie pomimo ze zapowiadala sie calkiem niezle :P
90% zamkow nie trzeba zdobywac, wystarczy miec woja(150 diabla 120 fearie dragona i cos tam by zapchac i bez problemu) aby skasowac confluxa i wystarczy

i strasznie bez sensu te guardy z artefaktami itp ... lot czy dd i przechodzisz...
 
 
mikeiron

Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 3
Wysłany: 2011-03-07, 19:36   

^Otóż autor mapy nie przewidział, że ktoś przejdzie guarda dla którego trzeba dać księgę magii powietrza lataniem... Dajcie mu tą księgę i przechodźcie mapę bez tych czarów, a mapka będzie dużo bardziej ciekawsza i... cięższa ;-)
Do Ciebie Paralia:
Też miałem ten problem i napisałem do autora mapki. Należy iść za jedną z fortec, przejść przez bramę i niebieskiego klucznika... Dalej idziemy cały czas przed siebie, zdobywamy zamek wrota żywiołów 'Conflux', idziemy dalej do wejścia do podziemi, idziemy dalej przed siebie... Później płyniemy okrętem, zbieramy buty lewitacji, oddajemy je w guardzie. Idziemy 'w lewo' i po przejściu pewnej drogi napotykamy więzienie w którym jest Xarfax. Zostawiamy go z jednym amuletem pamięci, a Lyndor w posiadaniu także jednego amuletu ucieka z walki z Ellesharem. Następnie wykupujemy go w karczmie w Conflux'ie.
Tak należy postąpić.
I... po problemie :->
pozdro wszystkim - mikeiron
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group