Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Za króla i kraj
Autor Wiadomość
T0m3r 

Wiek: 38
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 3
Wysłany: 2011-02-24, 17:53   Za króla i kraj

Witam, powiem krótko nie mogę przejść ostatniej misji z kampanii Restoration of Erathia. Proszę o jakąś strategię :D
 
Sandro123 
poprawny politycznie



Pomógł: 3 razy
Wiek: 27
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 108
Wysłany: 2011-02-24, 18:06   

O którą kampanię (okienko Ci chodzi)? Z tego co napisałeś rozumiem ,że po prostu ostatnią misję z gry, a konkretniej kampanii Pieśń dla ojca. ja stosowałem się do tych porad i w sumie obyło się bez problemów, od siebie dodam ,że nie warto rozbudowywać wszystkich zamków na raz, drugą najważniejszą sprawą jest szybkie obrabowanie mapy z surowców i zajęcie kopalń, rozbudowywujemy resztę zamków i powoli wyniszczamy przeciwnika.

Cytat:
Trzeci poziom jest bardzo trudny, wprawdzie mamy więcej zamków niż wróg (3 do 2), ale są one różnych rodzajów, a wróg dodatkowo zamki ma rozbudowane i wyposażone w dodatkowe siedliska na mapie. Nasze tereny to południe i wschód mapy. Wróg siedzi za 2 garnizonami, jego zamki możemy podejrzeć w chatce magika. Gdy pozbiera on wszystkie wojska, nie mamy z nim szans, wtedy zostaje tylko restart mapy. Na szczęście komputer robi przerażające błędy i dość często wystawia podzieloną, słabszą armię na łomot. Nam pomagają silne artefakty strzeżone przez smoki na południowym zachodzie mapy. Na początku powinniśmy szybko pozajmować kopalnie i zebrać skarby, w międzyczasie rozbudowując jeden zamek o brakujące 3 siedliska stworów. Lord Haart powinien zbierać artefakty i doświadczenie oraz podnosić współczynniki. Bardzo pomagają czary Magiczny Portal oraz Wrota Wymiarów, które niekiedy możemy spotkać w gildiach magów. Wróg ciągle będzie nas atakował, po odparciu 2-3 bardzo groźnych ataków zaczniemy uzyskiwać nad nim przewagę. Gdy wyczujemy dobry moment, atakujemy wrogi zamek. Gdy go zdobędziemy, uzyskamy znaczną przewagę. Na północ od niego jest drugi, ostatni zamek wroga. Po jego zdobyciu kończymy cała kampanię. W podziemiach znajduje się kilka siedlisk i kopalń, a także monolity przejścia i skarby.


EDIT: przepraszam za nieuwagę, nie zauważyłem że nazwa misji jest w temacie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group