Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Problem z saveyami z gry
Autor Wiadomość
Ayshines



Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 36
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2011-01-30, 11:32   Problem z saveyami z gry

Mam taki problem. Miadowicie, kiedy zapisuję grę własną nie pojawia mi się ona w folderze games, ale po włączeniu gry jest tam nadal. Wiecie może gdzie one się znajdują? Jest to dosyć kłopotliwe, gdyż nie mogę usunąć zapisów.
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2011-01-30, 12:08   

Usuń swoje "saveye" z poziomu gry ;) - Wczytaj grę - wciśnij delete.
Znajdź je poprzez -> Start -> Wyszukaj -> zależnie od czego to save jest: .GM1, .GM2, .CGM (kampanie).
Zapisy zawsze są w folderze games.

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Ayshines



Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 36
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2011-01-30, 13:11   

Udało mi się zobaczyć te savey w folderze games przez edytor map... Miało przy ikonce taką kłutkę. Ale nadal mój wolder games jest pusty. Tak samo jak przed reinstalacją pobrane zostały przezemnie mapy, które są w grze a nie wyświetlają się w folderze maps. Terz mogę zajżeć do nich przez edytor i na ikonce mają taką kłutkę.

[ Dodano: 2011-01-30, 13:45 ]
No fajnie... Do tego mam zbugowaną kampanię RoE... WOjenny zamęt... Jak na nią kliknę to wywala mnie z gry. Dwie reinstalacje nie podziałały... Jak to naprawić? Chcę po prstu uczciwie zagrać sobie w heroesa, a tutaj takie fanty :(
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2011-01-30, 14:48   

Jaką masz wersję heroes?
Jest to wersja pobrana, czy kupiona?
Jeżeli pobrana, to pobierz jeszcze raz z innego źródła i zainstaluj w innym folderze (najlepiej na innym dysku np. na d)
Ze złotą edycją nie powinno być problemów.

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Ayshines



Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 36
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2011-01-30, 20:26   

Akurat kupiona ;/
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2011-01-30, 21:43   

Pobierz Pirata, albo ściągnij Cracka i po problemie - Heroes33.exe
 
 
Ayshines



Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 36
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2011-01-31, 09:48   

No nie wiem. Tak też zrobiłem. Chwile działało prowizorycznie normalnie, ale pobierane mapy i savey zostały :/ W pewnym momencie po wrzuceniu spowrotem mojego savea zaczeło się znowó rypać na tej kampanii :-x
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2011-01-31, 14:28   

Cytat:
pobierane mapy i savey zostały

Jakże to możliwe?
Z drugiej zaś strony mówisz waćpan, że
Cytat:
po wrzuceniu spowrotem

twojego saveya gra zaczęła sprawiać problemy... (Czym sam sobie troszkę zaprzeczasz, chyba, że chodzi tutaj o wczytanie)
Zaiste wielki problem stwarzają twoje saveye, więc musisz pozbyć się ich czym prędzej i zacząć kampanię od nowa.
Twój uszkodzony savey niezdolny wszakże do pracy, więc usunąć go radzę czym prędzej :lol:

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Ayshines



Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 36
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2011-02-11, 11:33   

Tak oto wygląda plik z zapisami na moim komputerze... Zobaczenie tych plików jest możliwe wyłącznie dzięki edytorowi mam, tak samo jak pobierane dawniej mapy, których już nie mam, bo wywaliłem, gdyż myślałem, że problem tkwi w nich, a teraz już nie wiem co zrobić, żeby ta kampania poprawnie działała jak i te pliki...

http://img33.imageshack.us/i/beztytuuha.png/
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group