Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
"Totemy" w miastach
Autor Wiadomość
Mariusz 
Łowca Przygód ;)



Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 12
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-07-04, 17:18   

To zależy, sam wiem i jestem za tym (choć może co innego wynika z mojej wypowiedzi), aby nie grać na kodach. To prawda o wiele lepiej się gra, jest satysfakcja. Ale to jest taka porada dla kogoś co już to samo przechodził kilka razy, lecz tym razem chciałby trochę szybciej. Także tak jak mówię: kto będzie chciał ten skorzysta. :idea:

Akolita napisał/a:
Tylko po co? Kto sie bawi w kody?


Cóż, wydaje mi się, że wiele jest takich osób, bo by nie dali kodów do Akademii Wojny, przykładowo mówiąc. A czasem są przydatne i praktyczne. :-D

APEL: Nie grajcie na kodach. MA RACJĘ. ;-)

Sir Mariusz

Pomóż innym. To Cię nic nie będzie kosztowało ---> http://www.humanitarni.pl/ --- Najlepiej ustaw to jako stronę startową. Pomóż!
 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2010-07-04, 21:47   

Cytat:
Apel: NIE GRAJ NA KODACH!


Nie mam nic przeciwko pobawieniu się na kodach. Jak ktoś chce - to nie moja sprawa. Ja osobiście nie używam kodów do co ciekawszych gier przygodowych i kampanii, a tak to raczej dużo nie tracę. Zresztą i tak gra na kodach szybko się nudzi :-P
 
Pioter ziom 
Po prostu ziom



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 511
Skąd: Erathia
Wysłany: 2010-07-17, 17:11   

szymon napisał/a:
Dzięki. Po tylu latach myślenia i kombinowania wreszcie wiem:)


Tyle lat myślenia i kombinowania... ah! Wystarczyło odpalić trening, no, ta misja gdzie dowiadywaliśmy się podstaw gry.

Tyle lat grania i ani razu nie wpadłeś, że krzyżyk na mapce na monumencie to jakiś skarb? :shock:

pIsHeM PoPrAfFnIe pO PoLsKó :*:*:*:* :) ^^
.
 
 
Akolita 
AKO-Junior Admin



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 556
Skąd: Głogów
Wysłany: 2010-07-17, 17:15   

Pioter ziom napisał/a:
Wystarczyło odpalić trening, no, ta misja gdzie dowiadywaliśmy się podstaw gry.

Rozumiem kolesia. Sam nie włączyłem Nigdy! treningu.
Poza tym może krzyżyka nie znalazł, bo nie odsłonił wystarczająco dużej liczby obelisków. ;-)

na wschód od Konina Azja się zaczyna
 
Pioter ziom 
Po prostu ziom



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 511
Skąd: Erathia
Wysłany: 2010-07-17, 17:19   

To po co tworzymy AW od takiego czasu? Tam jest wszystko od A do Z.

pIsHeM PoPrAfFnIe pO PoLsKó :*:*:*:* :) ^^
.
 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2010-07-17, 17:43   

Cytat:
Rozumiem kolesia. Sam nie włączyłem Nigdy! treningu.


Trening w HoMM3 jest lipny. Ci z 3DO chyba się zmówili z jakimś producentem duszu do drukarek, bo do misji trzeba sobie 'wyrdukować' plik ze wszystkimi informacjami (albo cały czas zrzucać do paska, co jest niewygodne) - tak jest napisane w samym tekście.
O wiele lepszy jest tutorial we wszystkich częściach HoMM Chronicles - tam wszystko jest w grze i jest to bardzo przejżyste. Jakby nie mogli takiego czegoś zrobić w samej głównej grze :roll:
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2010-09-15, 19:03   

Jeśli ktoś zdobędzie graala, to chyba musi wygrać wyrównany do tego momentu mecz, niezależnie od jego rodzaju...? BTW graal confa jest najlepszy, do odkopania go na powierzchni wystarczy znać jakieś 2-3 obeliski, a cała magia to ogromna przewaga (armag, WW, lot, miejski portal + uczelnia).
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2010-09-15, 19:22   

A czy będzie inaczej, jeśli ten słabszy gracz ma jakiekolwiek inne miasto? Sam przyrost i kasa z graala wystarczają do zwycięstwa, jeśli mecz nie jest mocno jednostronny. Poza tym kampienie w zamku i tak nic nie da, ponieważ drugi gracz objedzie resztę mapy i wygra lepszym hirkiem i być może lepszym wojem (rozbudowa 2 zamków).
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2010-09-15, 19:50   

Jeśli ten silniejszy pan może pokonać słabszego z graalem przed następnym przyrostem, to znaczy, że silniejszy pan przegrywa na własne życzenie, gdyż mógł zrobić to wcześniej i wygrać używając swojej siły.
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2010-09-15, 20:05   

Ale przecież jeśli jest silniejszy i może zaatakować przed następnym przyrostem, to po prostu bawił się z przeciwnikiem i zlamił grę, którą powinien wygrać. Zresztą, implozja jest lepszym bonusem do obrony, niż 10A/D.
 
 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 24
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2011-01-01, 15:34   

Ja też bardzo lubię grać z Graalem, a zwłaszcza Cytką. (Sami wiecie dla czego :lol: )

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group