Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Dzień i Noc (Problem)
Autor Wiadomość
T0m3r 

Wiek: 38
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-09-26, 15:47   Dzień i Noc (Problem)

Mam problem z czwartą misją piątej kampanii, otóż kiedy idę swoją armią zająć miasta wroga (muszę mieć silną armię gdyż on cały czas dobrze się broni) nagle do mojej nekropolii przychodzi jego najlepszy bohater i wszystko mi zajmuje nie mam szans z jego armią ! Proszę o jakieś wskazówki
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-09-26, 17:41   

Jak wrócisz całą armią do zamku, to też Cię pokonuje?


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
T0m3r 

Wiek: 38
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-09-26, 18:23   

Może i bym go pokonał ale wtedy stracił bym całą armie i to co zyskałem dotychczas. Przeczytałem że gdzieś jest chatka jasnowidza, która mi pomoże ale nie wiem gdzie :(
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-09-26, 21:16   

Nie powiem Ci nic o chatce, bo nie znam mapy, spróbuj się cofnąć do zamku za pomocą town portalu, jeśli nie masz, to musisz oddać armię jakiemuś bocznemu, zabić się o jakiegoś neutrala, wykupić herosa w zamku, do którego chcesz się "teleportować", a armię przetransportować pobocznymi po łańcuszku, spróbuj, jeśli zrobi Ci za duże straty, to może faktycznie warto znaleźć tego jasnowidza, o którym mówisz.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group