Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Magiczny staw - Wasze opinie
Autor Wiadomość
czorbok


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 200
Wysłany: 2009-09-24, 18:04   

Zazwyczaj go stawiam dosyc szybko, ale musza byc spelnione warunki:
1. spora mapa / dluga rozgrywka
2. brak wazniejszych 'wydatkow'
3. brak kopalni kazdego rodzaju. ale to juz nie koniecznie, bo nawet jak mam po 1 kopalni to niektorych surowcow moze czasem zabraknac, a targ nie zawsze sie oplaca.

ogolnie uważam to za przydatny budynek. a przy dlugich rozgrywkach bez kopalni czyni cuda :)
Ostatnio zmieniony przez Malekith 2009-09-24, 18:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
stasek93 
Katolik



Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 208
Wysłany: 2009-09-24, 19:09   

Grajac Bastionem, ktory pochlania tony Krysztalow, Magiczny Staw juz nie raz uratowal mi tylek, jak mi bieda (brak krysztalow) do oczu zajrzala ;-) .

"Do ataku - krzyknal dzielnie general spierdzielajac w krzaki"
 
Sauron 
Członek SG-1



Pomógł: 6 razy
Wiek: 25
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 512
Skąd: Z Marsa
Wysłany: 2009-11-10, 14:45   

Magiczny Staw często pomaga,np. jak gram Bastionem to Kryształy cenne może mi zrobić :lol: Moja ocena 8/10
 
 
silverfrog 
Born again



Wiek: 40
Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 71
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2009-11-11, 01:22   

Sauron napisał/a:
Magiczny Staw często pomaga,np. jak gram Bastionem to Kryształy cenne może mi zrobić :lol:

Podobnie jak: siarkę, rtęć i klejnot, wszystkiego raptem kilka sztuk raz na tydzień. :lol:
Zwykle stawiam go jak nie mam co robić z kasą. Choć czasem te parę sztuk może się przydać, to zwykle potrzebujemy ich przecież znacznie więcej! Ale jeśli zdarza się przejąć bastion w którym rzeczona struktura już jest to nie narzekam. :mrgreen:
 
SebaSan1981 
Astromaniac



Wiek: 42
Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 75
Skąd: South Elmsall UK
Wysłany: 2009-11-21, 22:23   

Mimo że przydatny to wolę go postawic później. W sumie to też zależy od scenariusza ale nie jest on priorytetem na pierwszy tydzień rozbudowy. Czasem nawet nie jest na drugi...


...figurkowy zawrót głowy ;)
 
 
zny 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 93
Wysłany: 2009-11-22, 19:56   

Stawiam staw, jeżeli nie stać mnie (i widzę, że w ciągu najbliższych 3 dni nie będzie mnie stać) na żaden inny sensowny budynek...
W późniejszym etapie gry lubię (zwłaszcza przy kilku bastionach) tę potęgę gospodarczą: magazyn + staw + skarbiec, to jest taki smaczek z grania tymi naturowatymi zamkami.

Kampanie <3
 
FeestQ 


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 919
Wysłany: 2009-12-11, 19:38   

Staw to naprawdę dobry budynek. Dla graczy, dla których zaopatrzenie jest sprawą życia i śmierci, produkowane dobra mogą albo być zbawieniem, albo niczym. Chodzi tu o to, że raz zrobione przez staw surowce przydają się nam niczym nigdy (gdy brakuje nam jakiejś kopalni), a raz niewiele nam dają (gdy staw dostarczy to, czego mamy pod dostatkiem).
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2009-12-11, 19:47   

Z mojego doświadczenia to najczęściej występuje opcja nr 2. Nawet jeśli da kilka przydatnych surków, to jest ich zbyt mało, by zdziałać coś więcej.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group