Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Inferno vs Cytadela

Inferno vs Cytadela
Inferno
46%
 46%  [ 13 ]
Cytadela
53%
 53%  [ 15 ]
Głosowań: 28
Wszystkich Głosów: 28

Autor Wiadomość
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2009-10-18, 22:15   

Gandalf napisał/a:
Cerbery są wytrzymalsze, mają większy atak, powstrzymują kontrę
...i są martwe.
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2009-10-19, 19:45   

Akolita napisał/a:
Chowańce<gnolle
gogi<jaszczuroczłeki
cerbery<oślizgi
Inferno samo powala siebie np.''umiejętnościami'' strzeleckimi magogów,ponadto bardzo słabe są chochliki,jeśli chodzi o resztę jednostek prezentują w miarę wyrównany poziom


Po pierwsze Diabliki są bardzo dobrą jednostką, ponieważ na początku mamy ich jakieś 70-80, a to jest znaczna ilość, dlatego bo rozdzielając je na kilka pojedynczych oddziałów mamy czym ściągać kontry, aby to kiedy będziemy atakować wrogą jednostkę nie ściągnąć sobie jej uderzenia od razu w główny oddział. Mało tego, takich Gogów mamy na start 15-25 co ładnie sprawdza się w duecie z Diablikami.
Oczywiście takie zestawienie sprawdza się tylko na początkujących etapach gry.

Skąd ty gościu wytrzasnąłeś coś takiego jak Chowaniec, albo Magog? Przecież podczas gry Infernem czegoś takiego się nie robi, przynajmniej ja tego nie aprobuję, bo obie te formy, czy są ulepszone, czy nie, maja taką samą ilość hp, a to oznacza, że ilość Demonów będzie dokładnie taka sama, a nawet podczas farmienia mogą wystąpić komplikacje, ponieważ Gog na ulepszeniu posiada większą obronę.

Ciekawostka, którą każdy powinien znać:
Niema 35 Diablików, są 4 Demony, które zbiera się w jednym oddziale, który jest niemal niezwyciężony. ;-)
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2009-10-22, 09:40   

głos na inferno
tak naprawdę to zależy od umiejętności gracza wiec remis byłby odpowiedni
inferno może zmasakrować cytkę w 4 tyg, ale jak cytadela przyjdzie wcześniej przegra inferno wiec pół na pół (jestem za cytką ale przyznać się nie chciałem wiec kręcę :P )

 
 
Boss18 
;):):):)



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 555
Skąd: Cytadela;)
Wysłany: 2009-10-27, 21:09   

jej jak czytalem swoje dos zenujace posty to az mi wstyd bo teraz mam calkieminne zdanie o Cyce i doceniam kazde miasto ale zeby takie glupoty pisac... malo jeszce gralem wtedy

Chcesz mnie pokonać ;) Pokonaj Tazara;)
 
 
Sauron 
Członek SG-1



Pomógł: 6 razy
Wiek: 25
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 512
Skąd: Z Marsa
Wysłany: 2009-10-29, 15:42   

A ja przekonałem się do inferno-farmienie może być,jest bardzo fajne.I nie takie złe jednostki,co do statystyk...Ale na mniejszych nadal jestem za Cytką :-P
 
 
Mołek 
Smocze Spojrzenie


Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 8
Wysłany: 2009-10-29, 23:50   

Ja obstawiam na Inferno - nie ma to jak potężne czary magii ognia i hordy demonów. Cytka wysoko ustwawia obronną poprzeczkę, ale jak straci hydry, gorgony, ważki i reptilonów to może być ciężko, o ile nie mission imposible. Za inferno trochę przemawia także przewaga szybkościowa.


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 6 z 6
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group