Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Multiplayer - jeden komputer
Autor Wiadomość
Wariat 

Wiek: 41
Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 2
Wysłany: 2009-10-17, 14:46   Multiplayer - jeden komputer

Witam,

Od dawna gram już w H3 i po kilku latach postanowiłem sprawdzić czy może udało się komuś naprawić denerwujący i bardzo utrudniający rozgrywkę (w szczególności po kilku głębszych) czyli brak widoczności ruchów przeciwnika dla wszystkich graczy. Wiadomo nie zawsze chce się przeglądać mapę w poszukiwaniu komputera bo zakładamy że kolegę widzimy jak się ruszał ;)
I kiedy ockniemy się z bohaterem przeciwnika pod zamkiem którego oczy nie zauważyły turę wcześniej nerwy puszczają :evil: ...

Wiem że zawsze ostatni gracz widzi wszystko normalnie a reszta niech się martwi :/
Czy jest jakiś skrypt a może podmianka plików gry, albo pobawienie się kodem gry?

Jeżeli znacie, macie lub wiece gdzie coś takiego znaleźć będę wdzięczy za wszelkie informacje.

Pozdrawiam.
 
cuprumik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-17, 15:01   

Nie chce wam się korzystać z wbudowanej w grę opcji powtarzania ruchu gracza?
 
Wariat 

Wiek: 41
Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 2
Wysłany: 2009-10-17, 15:26   

Za każdym razem używanie tej opcji jest denerwujące tak samo jak sprawdzanie mapki co turę. Powinno być tak jak grając pojedynczo widzę każdy ruch przeciwnika/kompureta a nie co runde sprawdzenia mapki lub jak kolega "cuprumik" wyżej napisał używanie opcji "powtarzania ruchu gracza". Choć oczywiście dzięki i za tą odpowiedź.
Choć nie ukrywam czekam na odpowiedź jest naprawiono lub naprawiłem.
 
Fliniu 


Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 18
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2009-10-19, 14:19   

Cze

Nie pomoge Ci wiele, ale moge cos zasugerowac: zagrajcie w sojuszu, wtedy bedziesz widzial wrogow rowniez na swoim terenie.

Fliniu
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group