Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Tworzenie superartefaktów
Autor Wiadomość
hubij


Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 11
Wysłany: 2009-02-19, 21:58   Tworzenie superartefaktów

Gram w "Herosy" od dawna, ale niedawno się dowiedziałem o możliwości tworzenia tych superartefaktów z kilku małych ;d
No i problem polega na tym:
Mam anielskie strzały, elficki łuk z drzewa wiśni i cięciwę z grzywy jednorożca, wszystkie wymagane składniki łuku strzelca.
Mam zainstalowane SoD, artefakty mam na Gelu (jedna z kampanii "Ostrza Armagedonu") i... nic. Nic nie wyskakuje, czy chce coś stworzyć. Jak klikam prawym (na stronie głównej heroes3.eu było napisane, że jak samo nie wyskoczy, to kliknąć prawym na którykolwiek artefakt i wyskoczy - nie wyskoczyło).
Co robię źle? Dodam, że te anielskie strzały to był ten bonus z początku do wyboru, nie wiem czy to coś zmienia - artefakt to artefakt...

I jeszcze jedno pytanie: czy ten superartefakt poza swoimi bonusami daje mi bonusy artefaktów składowych?
Ostatnio zmieniony przez 2009-02-20, 13:32, w całości zmieniany 3 razy  
 
Turgon 


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 73
Wysłany: 2009-02-19, 23:12   

O ile dobrze pamiętam, w kampaniach z ostrza armagedonu nie da się stworzyć artefaktów łączonych nawet jeśli masz zainstalowany SoD. Można je tworzyć w pojedynczych scenariuszach a w kampaniach tylko tych z SoD.

Wszyscy leżymy w rynsztoku, lecz niektórzy patrzą w gwiazdy...
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2009-02-20, 14:40   

Turgon napisał/a:
O ile dobrze pamiętam, w kampaniach z ostrza armagedonu nie da się stworzyć artefaktów łączonych nawet jeśli masz zainstalowany SoD.

Można - tylko innym sposobem.
Trzeba dać jeden z elementów jakiemuś niepotrzebnemu bohaterowi z 1 jednostką, a następnie zaatakować nim wrogiego bohater (najlepiej nie posiadającego żadnych artów i armią, która można zniszczyć w 1 turze) i dać się zabić. Potem upewniamy się, że mamy miejsce na tego arta i atakujemy główną armia w/w bolka. Powinieneś zostać zapytany czy chcesz złożyć nowy art- wystarczy potwierdzić i masz.
 
 
hubij


Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 11
Wysłany: 2009-02-20, 14:46   

Ooo dzięki, nie wpadłbym na to.
Próbowałem już nawet uciekać bohaterem z artami i potem ponownie go wykupywać, ale o tym nie pomyślałem. :) Dzięki.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group