Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Gogi i magogi
Autor Wiadomość
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2009-07-25, 12:05   

Obie te jednostki są żałosne i szkoda nawet kasy i rtęci na upgrade (hp równe w obu wersjach). Można je porównać do magicznej strzały i kuli ognia - kula jest lepsza ale oba te czary zadają prawie zerowy dmg. Nadają się tylko do przeróbki w demony.
 
 
ProXy 
;)



Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 130
Wysłany: 2009-07-25, 12:46   

okreka08 napisał/a:
Ja je ulepszam, większy dmg

Czy jest coś o czym nie wiem, gram na patchu 3.0.2 i tam Gogi jak i Magogi mają taki sam dmg, bodajże 2-4. Magogi od Gogów, mają tylko więcej speeda(ale to nie ma znaczenia) i 7 ataku(magogi mają 6), do tego śmieszny def: 4, co to jest, to już większe gremliny mają tyle...

Malekith napisał/a:
Obie te jednostki są żałosne i szkoda nawet kasy i rtęci na upgrade (hp równe w obu wersjach). Można je porównać do magicznej strzały i kuli ognia - kula jest lepsza ale oba te czary zadają prawie zerowy dmg. Nadają się tylko do przeróbki w demony.

Dokładnie 5 rtęci w inferno piechotą nie chodzi, a dla 1 ataku opłaca się przerabiać? Już o strzałach nie mówię, gdyż rzadko walka trwa 12 tur, a co dopiero 24, po za tym wóz jest łatwo dostępny... Już wole reptilionów, mają 6 ataku, ale przynajmniej defa 8 i obrażenia 2-5(niby mało, ale przy dużej ilości 1ptk obrażeń może coś znaczyć ;))
 
Broghuld 
Broghild



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 54
Skąd: z domu
Wysłany: 2009-07-25, 14:32   

Ja zawsze wszystko ulepszam. Fakt, w przypadku gogów, ulepszenie jest drogie i niezbyt skuteczne, ale jak dla mnie to ta ich kula ognia często się przydaje.
 
BrotherM

Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 4
Wysłany: 2009-07-26, 19:54   

Generalnie raczej słabiutka jednostka. Czasem wręcz może dojść do nieco kuriozalnej sytuacji, kiedy magog nie będzie mógł nawet strzelić. Powód? Jak przeciwnik nieco pomyśli i wykorzysta błędy w ustawieniu wroga, to magog kulą ognia będzie też tłuc po swoich. Poza tym, staty pozostawiają nieco do życzenia i te koszta jeszcze...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group