Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Bohaterowie ze specjalnoscia- czar 4 poziomu i zasady ligowe
Autor Wiadomość
Deaz

Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 2
Wysłany: 2008-12-09, 17:18   Bohaterowie ze specjalnoscia- czar 4 poziomu i zasady ligowe

Ostatnio zaintrygowaly mnie pewne niescislosci w zasadach ligowych. Mianowicie nie mozna uzywac bochatera z 4 poziomu do walki z przeciwnikiem, natomiast nie napisano czy mozna nim walczyc z neutralnymi potworami i jezeli tak to czy mozna wziac go jako bochatera startowego oraz najwazniejsze: czy mozna uzyc nauki czarow zeby nauczyc sie od niego czaru?
@Zasady ligowe
Na wielu stronach sa bardzo podobne jednak nie sa identyczne. Czy ktos moglby mi powiedziec ktore zasady sa tymi ktorych uzywa sie w najbardziej prestizowych polskich turniejach, ligach (tych w ktorych graja najlepsi gracze) i jak sie do takiej ligi zapisac i kiedy sa rozgrywki.

"I ain't a killer but don't push me"
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-12-09, 23:03   

Polskie ligi H3 są dwie PLH i WoH i z tego co wiem mają identyczny regulamin. Z tego co wiem to chyba można tego boha jako startowego lecz nie można użyć tego czaru w walce z żywym graczem więc tylko neutral zostaje.

Dla mnie i chyba wielu osób najważniejszymi zasadmi są
- w/w
- bez dyplo i przyłanczania stworów
- bez siedlisk
- spec. Logistyka i Sir Mulich
- Ataku w 1 dzień
- czry 4 i 5 lvl ze scrolli

To chyba te z najważniejszych mogłem jakąs pominąć co się tyczy turniejów to mają rózne zasady bo są rózne turnieje na róznych mapach.

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group